مرکز خدمات پس از فروش اوگور (UGUR)

درباره شرکت اوگور

نمایندگی تعمیرات اوگور
نمایندگی تعمیرات اوگور

شرکت اوگور گام نخست خود را با تولید ماشین های تولید کننده بستنی در هجدهم آوریل سال ۱۹۵۴ میلادی برداشت.

تا جایی که امروزه شرکت سهامی خنک سازی اوگور بعنوان بزرگترین گروه تولید کننده تجهیزات خنک سازی ترکیه در بین تمامی شرکت های مشابه در این بخش، شناخته می شود.

شرکت سهامی خنک سازی اوگور، دارای کارخانه ای با بیش از ۲۲۰ هزار مترمربع سطح زیر بنا و بالای ۲۰۰۰ پرسنل واجد شرایط می باشد که تولیدات خود را با آخرین فناوری تولید می کند و به معنای واقعی کلمه به یک برند بین المللی تبدیل شده است که در حال حاضر در بازار ۱۴۲ کشور به سرویس دهی و صادرات می پردازد.

خدمات آن به گونه ای می باشد که بدون هر گونه کم کردن از کیفیت محصولات خود به برطرف نمودن و پوشش دادن تمامی نیاز هایی که یک فرد می تواند داشته باشد می پردازد. شرکت خنک سازی اوگور با افتخار به بزرگترین برند های جهان مانند Unilever، Ulker، Nestle، Evian، Pınar، Pepsi، Coca Cola، Sinalco، Carlsberg-Tuborg، Efes Pilsen و Beck’s and Heineken سرویس می دهد.

 

شرکت خنک سازی اوگر به دلیل داشتن پارامتر های اساسی ای مانند CE، UL، NSF، GOST، KEMA، SASO، CEPS، توانسته که گواهینامه CE را به دست آورد.

مشابه آن با یک استراتژی موثر و با در نظر گرفتن یک رویکرد جهان شمول به تمرکز بر نیاز های مشتری و همچنین به صورت دائم به نوسازی محصولات تولیدی خود می پردازد.

همچنین با اتکا بر سیاست ها و اصول والای خود در زمینه کیفیت کلی محصولات تولیدی توانسته است به گواهینامه TS EN ISO 9001  درمدیریت سیستم های کیفی دست بیابد.

شرکت خنک سازی اوگور با مدیریت حرفه ای خود، داشتن مهندسان با تجربه، تمرکز سیاست های تولید خود بر کیفیت و همچنین نیروی کار خود، که با یک روحیه گروهی به تولید محصولاتی همت می گمارند که برند، کیفیت و تجربه بیش از ۶۰ ساله خود را به آینده منتقل می کند.

 

اهداف شرکت اوگور

اوگور با ارائه محصولاتی با کیفیت بالا تلاش می نماید رهبری و پشرویی خود را در حوزه فعالیت تجاری مان حفظ نماید و به برآورده کردن انتظارات مشتریان خود در یک بازار رقابتی بپردازد.

همچنین هدف خود را قرار گیری در میان برند های پیشرو بین المللی در زمینه دستگاه های خنک کننده های تجاری در ۱۰ سال آینده قرار داده است.

 

ماموریت شرکت اوگور

خدمات پس از فروش اوگور
خدمات پس از فروش اوگور

ارائه محصولات به منظور بهبود سطح زندگی با بهترین کیفیت، افزایش ارزش نهادن به مشتریان و تامین کنندگان خود از طریق رعایت پیش شرط های حرفه ای در زمینه فعالیت های ما و افزایش رضایتمندی کارکنان با فراگیری یک فرهنگ سازمانی، به جهت حضور در چنین بازار های رقابتی موثر می باشند.

 

 

 

 

سرویس کالا، برترین مرکز خدمات پس از فروش اوگور

تعمیر یخچال اوگور
تعمیر یخچال اوگور

همیشه در دسترسیم

مشتریان اوگور به راحتی می توانند از طریق راه های تماس با شرکت ما که در دسترس می باشند، به طور مستقیم به ما شکایات خود، درخواست دریافت اطلاعات، پیشنهادات و میزان رضایتمندیشان را ارسال کنند.

از ما بپرسید

مشتریان ما می توانند با ارائه درخواست های خود، با سریع ترین روش های ممکن، به اطلاعات دسترسی پیدا کنند.

از ما بخواهید

ما به عنوان مرکز خدمات پس از فروش اوگور عموماً، توجه خود را بر پاسخ دادن به تمامی درخواست های ارائه شده توسط مشتریانمان در نزدیک ترین زمان ممکن، متمرکز نموده ایم.

جهت گیری راه حل ها

اوگور همیشه در حال تلاش برای برآورده نمودن خواست ها و نیاز های مشتریانمان از طریق ایجاد راه حل ها و روش های سریع و موثر است.

ما نیز به عنوان برترین مرکز خدمات پس از فروش اوگور این را وظیفه خود می دانیم که برای مشکلات مشتریان یخچال فریزر اوگور خود راه حل های کاربردی پیدا کنیم

مشتری مداری

شرکت ما سیاست جهت گیری به سمت مشتریان را پذیرفته است تا بهترین خدمات را ارائه دهد و در این راستا ادعا می نماییم که تمامی انتظارات مشتریانمان را در بالاترین سطح ممکن، فراهم می نماییم.

 

بازدید مجموعه خدمات طلایی پایدار از کارخانه اوگور در ایران

نمایندگی تعمیرات اوگور
نمایندگی تعمیرات اوگور
نمایندگی تعمیرات اوگور
نمایندگی تعمیرات اوگور
نمایندگی تعمیرات اوگور