تعمیر یخچال AEG

سرویس کالا به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات AEG سالهاست که تعمیر لوازم خانگی از جمله تعمیر یخچال AEG و تعمیر یخچال فریزر AEG را برای مشتریان خود به خوبی انجام می دهد. برای تعمیر یخچال آاگ باید در نظر داشته باشید که حتما آن را به نمایندگان رسمی تعمیرات بدهید تا تعمیر یخچال AEG شما با مشکل بیشتری روبرو نشود.

تعمیر یخچال AEG
تعمیر یخچال AEG

عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر AEG

تعمیر یخچال فریزر AEG

عملیات تعمیر یخچال فریزر آاگ AEG جزو تعمیرات اساسی در کارگاه های تعمیر لوازم منزل به شمار می رود. با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی های یخچال فریزر AEG، به طبع عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر AEG نیز به یک حرفه تبدیل شده است که به خاطر آن نمی توان به هر کسی مجوز تعمیر یخچال فریزر آاگ AEG را داد.

هزینه های شارژ گاز و تعویض کمپرسور یخچال فریزر و تعویض قطعات یخچال فریزر ساید بای ساید نسبت به تعمیرات سایر لوازم خانگی مانند لباسشویی و جاروبرقی پر هزینه تر می باشد، شما می توانید با رعایت نکاتی ساده هزینه تعمیر یخچال فریزر AEG و در ابعاد کوچکتر تعمیر یخچال آاگ AEG خودتان را پس انداز کنید.

خدماتی که در ارتباط با تعمیر یخچال به کار می رود عبارت است از :

 تعویض ترموستات یخچال فریزر و ساید بای ساید، تعویض یخساز ساید بای ساید، تعویض و تعمیر سیستم روشنایی و لامپ مهتابی یخچال فریزر، شارژ گاز یخچال فریزر،  تعمیر برد یخچال فریزر، تعویض نوار دور درب یخچال فریزر وساید، تعویض فیلتر تصفیه آب ساید، کلیه خدمات و تعمیرات از جمله عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر AEG همراه با گارانتی می باشد.

اگر نیاز به پرسشی در زمینه تعمیرات خود از جمله تعمیر یخچال آاگ خود داشتید می توانید به صورت مستقیم با متخصصان مراکز رسمی تعمیرات تماس حاصل فرمائید:

 

 

 

چطور نیاز به تعمیر یخچال آاگ پیدا نکنید؟

 

تعمیر یخچال آاگ
تعمیر یخچال آاگ
برای اینکه کمتر و یا برای همیشه نیاز به تعمیر یخچال آاگ پیدا کنید بهتر است نکات زیر را رعایت فرموده تا هم سلامتتان حفظ شود و هم کمتر به تعمیر یخچال فریزر آاگ نیاز پیدا کنید:
 • از استفاده یا نگهداری مواد قابل اشتعال مانند بنزین و الکل در نزدیکی یخچال خودداری نمایید.
  تعمیر یخچال فریزر
  تعمیر یخچال آاگ
 • در زمان اتصال مجدد دو شاخه برق به مدت پنج دقیقه صبر نمایید.
 • دستگاه را بر روی سطحی محکم و تراز شده نصب نمایید.
 • از دست زدن با دستان خیس به سیم برق یخچال خودداری کنید. (سعی کنید اگر دانش قبلی ندارید خودتان تعمیر یخچال فریزر آاگ را به تنهائی انجام ندهید زیرا ممکن است موجب برق گرفتگی شود)
 • قبل از شروع به تعمیر یخچال آاگ AEG به منظور تمیز کردن یخچال خود حتما دستگاه خود را از برق بکشید .
 • زمان وصل کردن برق باید از یک پریز برق مختص به دستگاه استفاده کنید.
 • از فشار آمدن کابل برق زیر بار های سنگین جلوگیری کنید.
 • از کم یا زیاد کردن طول سیم برق یخچال خودداری کنید.
 • در زمان استفاده از یخچال و فریزر از قرار دادن اجسام سنگین یا خطرناک بر روی آن خودداری کنید.
 • از استقرار یخچال وفریزر در محل های مرطوب که احتمال ترشح آب یا باران وجود دارد بپرهیزید. (یکی از شایع ترین موارد در تعمیر یخچال آاگ)

 

اگر احساس کردید این مطلب برای دوستانتان نیز می تواند مفید خواهد باشد لطفا برای آنها نیز آن را ارسال نمائید.

عیب یابی و تعمیر یخچال آاگ

عملیات تعمیر یخچال آاگ جزء یکی از موارد اساسی و مهم می باشد، در صورت نگهداری صحیح از یخچال، هیچوقت به تعمیر یخچال فریزر آاگ نیاز پیدا نخواهید کرد و می توانید در هزینه های خود مبنی بر تعمیرات خود صرفه جویی نمائید.

هزینه های شارژ گاز و تعویض کمپرسور یخچال فریزر و تعمیر یخچال آاگ و تعویض قطعات و تعمیر یخچال فریزر آاگ و ساید بای ساید نسبت به تعمیرات سایر لوازم خانگی مانند لباسشویی و جاروبرقی پر هزینه تر می باشد، شما می توانید با رعایت نکاتی ساده هزینه تعمیر یخچال آاگ و تعمیرات یخچال فریزر آاگ خودتان را پس انداز نمائید.

خدماتی که در ارتباط با تعمیر یخچال آاگ و تعمیر فریزر آاگ به کار می رود عبارت است از :

 • تعویض ترموستات یخچال فریزر و ساید بای ساید
 • تعویض یخساز ساید بای ساید
 • تعویض و تعمیر سیستم روشنایی و لامپ مهتابی یخچال فریزر
 • شارژ گاز یخچال فریزر
 • تعمیر یخچال آاگ
 • تعویض نوار دور درب یخچال فریزر وساید
 • تعویض فیلتر تصفیه آب ساید
 • کلیه خدمات و تعمیر یخچال فریزر آاگ همراه با گارانتی
 • تعمیر برد و تعمیر یخچال آاگ و ساید بای ساید
 • تعویض قطعات یخچال فریزر صنعتی
 • تنظیم درب یخچال فریزر
 • تعویض موتور یا کمپرسور یخچال فریزر و ساید
 • تعویض فن یخچال فریزر و ساید بای ساید.
و اگر نیاز به پرسشی در زمینه تعمیر یخچال آاگ یا تعمیر فریزر آاگ خود داشتید می توانید به صورت مستقیم با متخصصان مراکز رسمی تعمیر یخچال آاگ تماس حاصل فرمائید:

نکاتی درباره تعمیر یخچال آاگ

عملیات تعمیر یخچال آاگ جزو تعمیرات اساسی در کارگاه های تعمیر لوازم منزل به شمار می رود. با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی های تعمیر یخچال آاگ، به طبع عیب یابی و تعمیر یخچال آاگ نیز به یک حرفه تبدیل شده است که به خاطر آن نمی توان به هر کسی مجوز تعمیر یخچال آاگ را داد.

هزینه های شارژ گاز و تعویض کمپرسور یخچال فریزر و تعویض قطعات یخچال فریزر ساید بای ساید نسبت به تعمیرات سایر لوازم خانگی مانند لباسشویی و جاروبرقی پر هزینه تر می باشد، شما می توانید با رعایت نکاتی ساده هزینه تعمیر یخچال آاگ و در ابعاد کوچکتر تعمیر یخچال آاگ خودتان را پس انداز کنید.

خدماتی که در ارتباط با تعمیر یخچال آاگ به کار می رود عبارت است از :

 تعویض ترموستات برای تعمیر فریزر بوش و تعمیر یخچال آاگ، تعویض یخساز ساید بای ساید، تعویض و تعمیر سیستم روشنایی و لامپ مهتابی یخچال فریزر، شارژ گاز یخچال فریزر، تعمیر برد یخچال فریزر، تعویض نوار دور درب یخچال فریزر وساید، تعویض فیلتر تصفیه آب ساید، کلیه خدمات و تعمیرات از جمله عیب یابی و تعمیر یخچال آاگ همراه با گارانتی می باشد.

اگر نیاز به پرسشی در زمینه تعمیرات خود از جمله تعمیر یخچال آاگ خود داشتید می توانید به صورت مستقیم با متخصصان مراکز رسمی تعمیر یخچال فریزر آاگ تماس حاصل فرمائید:

نکاتی مفید درباره‌ی تعمیر یخچال AEG

یخچال‌فریزر یکی از اسباب ضروری برای آشپزخانه به‌حساب میاید.در این مقاله چند نکته در رابطه با محل قرار گرفتن و نکاتی درزمینهٔ خرید یخچال و…برایتان بازگو می‌کنیم.

محل قرار گرفتن یخچال‌فریزر

یخچال‌ها نباید در کنار دستگاه‌های گرمایشی مثل اجاق‌گاز، آب‌گرم‌کن، شوفاژ، و نور مستقیم خورشید قرار بگیرد. و حتماً کمی از دیوار فاصله بگیرد و فضای پشت آن خالی باشد.زیرا باید هوا در پشت آن گردش پیدا نماید.

خرید صحیح یخچال‌فریزر

باید یخچال‌هایی را برای خرید انتخاب کنیم که انرژی کمتری داشته باشد و بازدهی ان بالا باشد. همچنین از وجود برچسب انرژی روی ان مطمئن شوید.
اگر یخچال‌فریزر را جابه‌جا کردید سعی کنید دو ساعت بعد از آن یخچال را به برق متصل کنید.تا یخچال‌فریزر شما آسیب نبیند.

نکاتی دیگر در استفاده و تعمیر یخچال AEG :

 1. سعی کنید چیزهای گرم در یخچال قرار ندهید.زیرا فضای سرد یخچال را کم می‌کند و هم در اثر گرم شدن داخل یخچال ذرات یخ همراه آلودگی‌ها روی غذاها می‌چکد و باعث آلوده شدن فضای یخچال و مواد غذایی می‌شود.
 2. سعی کنید در یخچال‌فریزر را بیهوده باز نگه ندارید و از بازو بسته کردن ان به مدت طولانی به‌خصوص در فصل تابستان پرهیز کنید.
 3. سعی کنید در مواقع قطعی برق سرمای داخل یخچال را با روش‌هایی حفظ کنید.می‌توانید از یک پتو بر روی یخچال برای حفظ سرمای آن استفاده کنید .
 4. همچنین در تابستان درجه‌ی سرما را بیشتر کنید تا با باز و بسته کردن یخچال که سرمای زیادی از آن خارج می‌شود دمای یخچال پایین نیاید و سرما درون یخچال زودتر تولید شود.
 5. همچنین بوی بد یخچال می‌تواند به‌شدت آزاردهنده باشد برای این کار می‌توانید مقداری زغال را بکوبید در کیسه قرار دهید و در طبقات بالای یخچال‌فریزر خود قرار دهید. این کار کمک بزرگی برای رفع بوی بد آن دارد. و باید هر چند مدت یکبار کیسه را در معرضآافتاب قرار دهید تا دوباره قدرت بو گیری خود را بدست آورد.

.