نمایندگی تعمیرات آاگ – AEG

نمایندگی رسمی تعمیرات AEG

نمایندگی رسمی تعمیرات AEG

در این مطلب موارد زیر را بررسی می نماییم :

 • چطور یک نمایندگی رسمی تعمیرات AEG پیدا کنیم؟
 • گرفتن فاکتور و برگه ضمانت بعد از انجام تعمیرات توسط نمایندگی آاگ برای من چه سودی دارد؟
 • چه ضرورتی دارد تعمیرات خود را به نمایندگی AEG بسپاریم؟
 • چطور به نمایندگی تعمیرات آاگ برای لوازم منزل خود نیاز پیدا نکنیم؟
 • شماره تماس مشاوران نمایندگی AEG در تهران چند است؟
 • خدمات پس از فروش آاگ به چه صورت انجام می شود؟

نمایندگی رسمی تعمیرات AEG – آاگ

چطور یک نمایندگی رسمی تعمیرات AEG (آاگ) پیدا کنیم؟

نمایندگی رسمی تعمیرات AEG - آاگ
نمایندگی رسمی تعمیرات AEG – آاگ
 ما در تهران و سایر شهرستان ها چندین نمایندگی رسمی تعمیرات AEG (آاگ) داریم که دارای مجوز رسمی هستند.
اگر شما به از مرکز ۱۱۸ شماره تماس یک مرکز نمایندگی رسمی تعمیرات AEG (آاگ) را طلب نمائید حداقل ۱۵۰ شماره تماس فقط در تهران به شما خواهد داد!!! متاسفانه این مراکز همگی نمایندگی رسمی تعمیرات AEG (آاگ) نیستند و صرفا تعمیرگاه لوازم منزل می باشند.
شما باید از مرکزی که می خواهید با آن کار کنید این نکته را کامل بپرسید که آیا مجوز رسمی به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات AEG (آاگ) دارد یا خیر.
یکی از راه هائی که می توان از معتبر بودن خدمات پس از فروش آاگ این مراکز با خبر شد این است که از آنها ضمانت تعمیرات را طلب نماییم. تمام مراکزی که به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات AEG (آاگ) فعالیت می کنند باید بعد از انجام تعمیرات لوازم منزل، آن را به مدت حداقل یک سال ضمانت نمایند. | تعمیر لباسشویی AEG
حال بعد از اینکه تعمیرات خود را به نمایندگی رسمی تعمیرات AEG (آاگ) سپردیم لازم است نکاتی را درباره بعد از اتمام تعمیرات بدانیم.
در بخش بعدی به نکاتی پیرامون فاکتور تعمیرات اشاره خواهیم کرد.

تاریخچه نمایندگی آاگ AEG

شرکت بین المللی AEG بوسیله آقای Emil Rathenau در حدود سال ۱۸۳۳ و با خرید امتیاز آقای توماس ادیسون این شرکت را با نام آاگ ثبت کرده و راه اندازی کرد .
این شرکت در شروع کار خود عملیات تولید تجهیزات برقی مانند موتور ژنراتور و لامپ مینمود .
در ابتدای کار شرکت AEG اقدامات بسیاری را در راستای توسعه ی فناوری های جدید مبنی بر برقی AC نمود و همین امر باعث رشد این فن آوری در سراسر جهان و به اسم کمپانی AEG – آاگ شد .
در سال های بعد شرکت AEG وارد حوزه اتومبیل و هواپیما شد ، در آن دوران وسایل و تجهیزات برقی شرکت راه آهن توسط کمپانی آاگ تامین می شد .
در زمانی که جنگ جهانی دوم آغاز گشت شرکت  AEG بخش های زیادی را که در آلمان شرقی بود از دست داد و در همان زمان با شرکت تلفونکن ادغام و شرکت جدیدی با اسم آاگ تلفونکن راه اندازی شد .

لیست بعضی از تغییرات و دست آورد های شرکت آاگ – AEG در تاریخ

 1. ادغام دو شرکت AEG – آاگ و شرکت سوئی الکترولوکس
 2. تاسیس راه آهن و ورود به بازار تامین قطعات هواپیما
 3. ایجاد تراموای شهری
 4. مرگ امیل راتناو در سن ۷ سالگی
 5. استفاده از سیستم های نمایشگر LCD
 6. انتقال انرژی برق با بالاترین راندمان و بازده
 7. ساخت ردیاب
 8. ساخت تجهیزات برقی مانند لامپ و الکتروموتور
 9. ساخت اولین لوکوموتیو الکتریکی
 10. ساخت فر با پیشرانه برقی و کنترل الکترونیکی
 11. توسعه ی بی سابقه لوازم خانگی مانند دستگاه تهویه ، تلفن  و …
 12. ساخت اولین یخچال کمپرسور دار با دمای تحت کنترل
 13. تولید تجهیزات انتقال برق سه فاز

نگه داشتن فاکتور بعد از انجام تعمیرات توسط نمایندگی آاگ برای من چه سودی دارد؟

نمایندگی آاگ - AEG
نمایندگی آاگ – AEG
 ممکن است از خود سوال کنیم چرا باید فاکتور تعمیراتی که نمایندگی آاگ AEG بعد از انجام تعمیرات به ما می دهد را نگه داریم؟
نگهداری فاکتور به چند دلیل حائز اهمیت است:
 1. دستگاه شما اگر تا یک سال به هر اشکالی پیرامون تعمیر آن برخورد شما می توانید با در دست داشتن فاکتور آن به نمایندگی آاگ مراجعه نموده و تعمیرات دستگاه خود را به رایگان انجام دهید. ( پیرامون خدمات پس از فروش آاگ )
 2. مدیر فنی نمایندگی آاگ AEG در صورتی که تعمیرات شما به درستی انجام نشده باشد می تواند نام سرویس کاری که دستگاه شما را تعیین کرده از روی فاکتور پیدا کند و در صورت نیاز او را توبیخ نماید.
 3. شما می توانید با نگه داشتن فاکتور تعمیر خود از نمایندگی آاگ AEG در تعمیرات بعدی خود، از نمایندگی آاگ AEG تخفیف مشتریان وفادار را دریافت نمائید.

چه ضرورتی دارد تعمیرات خود را به نمایندگی AEG بسپاریم؟

 

خدمات پس از فروش آاگ
خدمات پس از فروش آاگ

این که تعمیرات لوازم خانگی خود را به چه شرکتی بسپاریم ممکن است در ابتدا زیاد موضوع مهمی نباشد ولی باید به چند نکته توجه نمائیم:

 1.  فقط تعداد معدودی شرکت به عنوان نمایندگی AEG در تهران فعالیت می کنند و باقی شرکت ها اسماَ به عنوان نمایندگی آاگ AEG  هستند. پس بهتر است به آنها اعتماد نکنید.
 2. اگر محصولات شما دارای گارانتی باشد نمایندگی AEG  باید برای شما آن را به رایگان تعمیر نماید و این جزو وظایف اصلی شرکت های نمایندگی AEG در تهران است.
 3. هرگونه خرید قطعات و یا تعمیرات توسط یک شرکت نمایندگی آاگ AEG قابل انجام است. پس می توانید تمام تعمیرات خود را با خیال آسوده به این نمایندگی های آاگ AEG بسپارید.
 4. شرکت هائی که به عنوان نمایندگی AEG در تهران فعالیت می کنند دارای کادر فنی و متخصصی هستند که می توانند به شما در زمینه نگهداری از لوازم منزل توصیه های خوبی بکنند و می توانید به رایگان از مشاوره نمایندگی آاگ AEG در تهران و خدمات پس از فروش آاگ بهره مند شوید.

چرا با نمایندگی آاگ AEG یعنی سرویس کالا تماس بگیریم ؟

سرویس کالا نماینده انحصاری و رسمی خدمات پس از فروش محصولات آاگ در ایران عاملیت مجاز تعمیر لوازم خانگی آاگ می باشد ، این شرکت با سابقه بیشتر از ۲۰ ساله ی خود فعالیت گسترده و بسیار تخصصی در ارتباط با خدمات پس از فروش و تعمیر لوازم خانگی آاگ AEG به عنوان نمایندگی آاگ AEG می باشد ، کمبود زمان در دنیای پر مشغله ی فعلی مردم را مجبور کرده تا نیاز های عمده ی خود را از طریق اینترنت رفع نمایند ، سرویس کالا به عنوان نمایندگی آاگ AEG با ارج نهادن به زمان مشتریان محترم امکان ثبت سفارش از طریق وب سایت خود را برای شما محیا کرده و در کمترین زمان ممکن بعد از ثبت سفارش نسبت به تعمیر لوازم خانگی آاگ AEG شما اقدام خواهد کرد .

“ارسال سریع کارشناسان به منظور تعمیر لوازم خانگی آاگ شما از جمله بهترین خدمات ما برای شما خواهد بود، مجموعه سرویس کالا با داشتن گستره وسیعی از دانش و تخصص در ارتباط با محصولات آاگ AEG اعم از لوازم خانگی آاگ AEG ، ساید بای ساید آاگ AEG ، ماشین لباسشویی آاگ AEG ، ماشین ظرفشویی آاگ AEG ، یخچال فریزر آاگ AEG و جاروبرقی آاگ AEG ، محصولات توکار آاگ AEG ، فر برقی توکار آاگ AEG ، در خدمت رسانی به مشتریان گرانقدر و وفادار خود آماده می باشد”

چطور به نمایندگی تعمیرات آاگ برای لوازم منزل خود نیاز پیدا نکنیم؟

نمایندگی تعمیرات آاگ - AEG
نمایندگی تعمیرات آاگ – AEG

نمایندگی تعمیرات آاگ همیشه وظیفه دارد که تعمیرات لوازم منزل مشتریان خود را به خوبی انجام دهد ولی برای اینکه هیچوقت به این نوع تعمیرات و خدمات پس از فروش آاگ پیرامون تعمیرات از جانب نمایندگی تعمیرات آاگ  نیاز پیدا نکنید کافیست به نکات زیر دقت نمائید:

 • با استفاده از بخش آموزش نکات نگهداری از لوازم خانگی وبسایت ما سعی کنید همیشه بهترین نگهداری را از لوازمات خانگی خود داشته باشید ( این آموزش ها با همکاری مرکز تعمیر و نمایندگی تعمیرات آاگ در تهران – سرویس کالا جمع آوری شده است)
 • سعی کنید اگر مشکلی برای لوازم خانگیان پیش آمد آن را با استفاده از آموزش هائی که توسط سرویس کاران مجرب ما در نمایندگی تعمیرات آاگ آماده کرده اند و در کانال آپارات ما قابل مشاهده است حل نمائید. برای دریافت کانال آپارت نمایندگی تعمیرات آاگ  AEG اینجا را کلیک نمائید.
 • خیلی اوقات مشکل ها با تعمیر لوازم خانگی برطرف نمی شود و نمی دانیم برای آنها چه راه حل بی اندیشیم. مثلا بوی بدی که لباسشویی به لباس ها می دهد را لازم نیست با تعمیر آن برطرف نمود. برای آن باید سعی کنیم سبک خانه داری خود را اصلاح کنیم. می توانید از کانال تلگرام ما به همت نمایندگی تعمیرات آاگ AEG به صورت روزانه جدید ترین نکات خانه داری و شستشو را دریافت نمائید.

 

شماره تماس مشاوران نمایندگی آاگ AEG در تهران چند است؟

 

نمایندگی تعمیرات AEG
نمایندگی تعمیرات AEG

 

پیشنهاد می کنیم قبل از تماس با مشاوران نمایندگی آاگ AEG کمی درباره روند کار در شرکت ما آشنا شوید:

 • پیرامون خدمات پس از فروش آاگ قبل از اعزام تکنسین توسط نمایندگی AEG در تهران، یک کد اشتراک برای مشتری ارسال می گردد تا مشتری بتواند در هر مرحله ای با کمک کد اشتراک خود از تمامی مراحل کار تعمیر لوازم خانگی AEG – آاگ خود مطلع شود.
 • مشتری نمایندگی آاگ AEG حق دارد که قبل از تعمیر لوازم خانگی AEG – آاگ خود از کل هزینه تعمیرات و هزینه قطعات فابریک مطلع شود.
 • رضایت مندی مشتری نمایندگی آاگ AEG بر هر موضوعی ارجحیت داشته و در صورت کوچک ترین عدم رضایت مشتری کل هزینه تعمیر لوازم خانگی آاگ AEG مسترد می گردد.
 • مشتری حق دارد که بداند چه نوع خدماتی و با چند ماه ضمانت پس از تعمیر لوازم خانگی  آاگ AEG برای وی لحاظ می شود.
 • قطعات مربوط به تعمیر لوازم خانگی نمایندگی AEG آاگ  در صورت درخواست مشتری به وی تحویل داده می شود.
 • مشتری شرکت AEG – آاگ حق دارد که در هر مرحله ای از تعمیر لوازم خانگی AEG – آاگ از انجام تعمیرات منصرف شده و تعمیر لوازم خانگی شرکت AEG خود را لغو نماید. این از جمله خدمات اصلی خدمات پس از فروش آاگ سرویس کالا است.
 • مشتری حق دارد تا سوال بپرسد تا بهترین تصمیم را در مورد تعمیر لوازم خانگی خود بداند.
 • مشتری حق دارد تا در پایان کار از تعمیرکار درخواست فاکتور معتبر و رسمی نماید.
 • مشتری حق دارد که در صورت مشاهده هر گونه مشکلی پس از تعمیر لوازم خانگی AEG – آاگ خود، فوراً با نمایندگی AEG در تهران تماس گرفته و مشکل خود را از آن طریق حل نماید.

 

خدمات پس از فروش آاگ در تهران به چه صورت انجام می شود؟

خدمات پس از فروش آاگ

نمایندگی تعمیرات آاگ تعمیر لوازم خانگی از جمله تعمیر ظروفشویی آاگ، تعمیر یخچال فریزر آاگ و تعمیر لباسشویی آاگ معمولا جزو حساس ترین کارها در نمایندگی رسمی آاگ در تهران هستند.

به صورتی که اگر از تکنولوژی روز آنها اطلاع نداشته باشید نمی توانید به سادگی متوجه بشید اصلا ایراد کار از کجاست حتی اگر تجربه بالای تعمیر لوازم خانگی آاگ قدیمی داشته باشید.

آشنایی با نمایندگی تعمیرات آاگ

سرویس کالا به عنوان نمایندگی تعمیرات آاگ تعطیلی ندارد و در تمامی ایام هفته آماده خدمت رسانی به شما می باشد ، سرویس کالا به عنوان نمایندگی آاگ دارای امتیازات بسیار ویژه ای برای شما عزیزان می باشد به  اینصورت که تمامی مراحل تعمیر لوازم خانگی معیوب شما با برند آاگ در کمتر از یک روز کاری در محل شما انجام و نیازی به انتقال آن به تعمیرگاه ندارد ، در صورتی که قطعات مربوط به دستگاه شما نیاز به تعمیر داشته باشد ما قطعات اورجینال و اصلی را برای شما تامین و نهایتا تعویض می کنیم ، شما می توانید به منظور تعمیر لوازم خانگی آاگ خود با نمایندگی تعمیر آاگ یعنی سرویس کالا به وسیله شماره ۴۱۱۲۸-۰۲۱ تماس حاصل نمایید .

نمایندگی آاگ AEG

سرویس کالا به عنوان نمایندگی آاگ در ایران دارای تاریخچه بسیار عالی و همچنین سابقه کاری بسیار درخشانی می باشد ، این شرکت توانسته در عرصه تعمیرات یخچال فریزر آاگ ، ماشین لباسشویی لباسشویی آاگ ، ماشین ظرفشویی آاگ ، یخچال فریزر و همچنین ساید بای ساید ، ماکروفر و … به کمک نیرو های بسیار کار آزموده و زبده تجربه ی بسیار خوبی را در ارتباط با تعمیرات لوازم خانگی برای شما محیا کند .

همچنین شما می توانید کار تعمیرات سایر لوازم خانگی خود از برند های دیگر را به مجموعه سرویس کالا بسپارید .
در حال حاضر تقریبا نیمی از ماشین لباسشویی ها و ظرفشویی های موجود در منازل از برند آلمانی آاگ می باشند ، این برند با تکیه بر خدمات پس از فروش بسیار عالی خود در ایران که به وسیله مجموعه سرویس کالا انجام می شود توانسته فروش خوبی را برای خود رقم بزند ، شما می توانید بوسیله شماره تماس ۴۱۱۲۸-۰۲۱ با مجموعه سرویس کالا تماس گرفته و سریعا نسبت به تعمیر لوازم خانگی آاگ خود اقدام نمایید .