ما نمایندگی تعمیر ظرفشویی آاگ هستیم !

به دنبال نمایندگی تعمیر ظرفشویی آاگ هستید؟ با ما تماس بگیرید ! کارشناسان ما در سریع ترین زمان به محل زندگی شما مراجعه و نسبت به تعمیر ظرفشویی شما اقدام میکنند !

تعمیر ظرفشویی آاگ

در بخش تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ AEG سرویس کالا با کسب سال ها تجربه در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و همچنین سرویس دهی ظرفشویی های آاگ به اهمیت بالای لوازم بهداشتی که در خانه ها و محل های مختلف کاری و تجاری استفاده می شوند، دارای اهمیت بسیار بالایی بوده که در نتیجه شرکت آاگ سعی داشته تا با رویکردی مشتری مدارانه کیفیت بسیار بالایی در ظرفشویی های خود به مصرف کنندگان ارائه دهد که همین موضوع باعث هرچه بیشتر شدن طرفداران و مصرف کنندگان این برند شده است.

به این صورت که تمامی افرادی که به نوعی با برند آاگ سر و کار داشته اند و یا خریدی از آن انجام داده اند در خرید بعدی خود مطمئنا از همین برند خرید خواهند داشت ، یکی از اصول کاری برند آاگ این است که جنس مرغوب و با کیفیت نیازی به تبلیغ ندارد و تمامی این هزینه ها باید در بخش تولید و تحقیقات صرف شوند .

سرویس کالا با برخورداری از تکنسین های بسیار حرفه ای آماده تعمیر ظرفشویی آاگ شما خواهد بود !

مرکز مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ AEG و تعمیر لباسشویی ااگ با بروز رسانی علمی و عملی کارکنان خود همه ساله دوره هایی بسیار تخصصی را برگزار می نماید، که طی آن تمامی تکنسین ها و کارشناسان تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ AEG به لحاظ علمی و عملی ارتقای قابل توجهی پیدا می کنند، از این رو شما می توانید با خیالی بسیار آسوده نسبت به تعمیر لوازم خانگی خودتان بدست مجموعه سرویس کالا به عنوان نمایندگی آاگ اقدام نمایید، سرویس کالا تضمین مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت برای شما به ارمغان می آورد .

همچنین سرویس کالا تعمیر ظرفشویی بوش را به راحتی انجام میدهد بنا بر این در صورت خرابی ظرفشویی شما با برند بوش می توانید به منظور تعمیر ظرفشویی بوش خود با ما تماس بگیرید !

ما به عنوان مرکز تعمیر ماشین لباسشویی و ظرفشویی، یخچال فریزر و جارو برقی آاگ در تهران در کمترین زمان ممکن بعد از تماس شما نسبت به ارسال تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ به محل سکونت شما اقدام میکنیم، و با دریافت کمترین هزینه ممکن و مصرف قطعات اصل و اورجینال اقدام به نوسازی ، تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی آاگ AEG شما خواهیم نمود، همچنین ما انجام تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ در منزل یا در تعمیرگاه به انتخاب مشتری انجام می دهیم !

تعمیر ظرفشویی آاگ | نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ دارای مجوز رسمی از اتحادیه !

نمایندگی تعمیر ظرفشویی آاگ

معرفی و تاریخچه برند و نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

شرکت آاگ توسط آقای Emil Rathenau در سال ۱۸۸۳ میلادی با خرید امتیاز اختراعات توماس ادیسون  شرکت خود را با نام آاگ – AEG که مخفف عبارت “Allgemeine Elektricitäts-Gesellschaft AG” می باشد راه اندازی نمود ، این شرکت در آغاز اقدام به تولید تجهیزات برقی نظیر لامپ و موتور ژنراتور نمود .
در همان ابتدا شرکت آاگ درگیر تکنولوژی بسیار جدید برقی متناوب و یا برق AC بود و همین مساله باعث توسعه ی کارخانه در اوایل قرن بیستم شد و موجب نو آوری های بسیار زیادی در زمینه ی مهندسی برق با نام AEG گردید .
در همان زمان ها شرکت AEG وارد حوزه ی هواپیما و اتو موبیل شد ، در آن زمان تجهیزات برقی شرکت راه آهن آلمان نیز توسط شرکت آاگ تامین می شد .
در شروع جنگ جهانی دوم این شرکت بخش های عظیمی را که در بخش آلمان شرقی بود از دست داد، در اواخر دهه ی شصت این شرکت با شرکت تلفونکن ادغام شده و شرکت AEG-Telefunken تاسیس شد .

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ خود را به سرویس کالا بسپاریم ؟

تکنسین های مجرب تعمیر ظرفشویی آاگ

نیروهای مجرب

سرویس کالا توانسته به کمک نیروهای متخصص و با تجربه به لحاظ عملی و علمی تمامی مشکلات متداول و یا غیر معمول دستگاه های ظرفشویی آاگ را شناسایی و نسبت به تعمیر آن اقدام و سریعا رفع مشکل نماید .

صرفه جویی در زمان تعمیر ظرفشویی آاگ

صرفه جویی زمان

مجموعه سرویس کالا با توجه به دارا بودن نیروهای بسیار با تجربه و حرفه ای و همچنان تجربه ی بالای این مجموعه در تعمیر انواع مدل های ماشین ظرفشویی آاگ این ضمانت را می کند، که در کمترین زمان ممکن اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ شما بکند .

صرفه جویی در پول تعمیر ظرفشویی آاگ

عدم اتلاف هزینه

مجموعه سرویس کالا با توجه به تجربه بالای خود در حوزه ی تعمیر ماشین ظرفشویی AEG توانسته سازو کاری را آماده کند، که در آن ماشین ظرفشویی آاگ شما در صورت خرابی با کمترین هزینه ممکن تعمیر و مانند روز اول شروع به کار کند .

تخصصی ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی آاگ در تهران – با قطعات اوریجینال و ارائه گارانتی شرکتی سرویس کالا، ارائه خدمات تعمیر ظرفشویی آاگ در تهران – با ارائه گارانتی شرکتی سرویس کالا، تعمیرگاه مرکزی و رسمی تعمیر ظرفشویی ااگ در تهران تعمیرگاه مرکزی و رسمی تعمیر ظرفشویی آاگ در تهران با ۱۲ماه ضمانت کتبی خدمات، تعمیرات، سرویس و نگهداری ظرفشویی آاگ در تهران .

همچنین شما می توانید برای تعمیر جاروبرقی آاگ ، تعمیر یخچال آاگ ، تعمیر لباسشویی آاگ با سرویس کالا تماس بگیرید !

شماره تماس نمایندگی تعمیر ظرفشویی آآگ

مشکلات متداولی که نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ دارند !

همیشه شستن ظرف ها بعد از غذا خوردن کاری سخت و کسل کننده به نظر می رسد، اما ماشین ظرفشویی کار انسان را بسیار راحت و آسان کرده است. ولی گاهی با وجود مراقبت از ماشین ظرفشویی باز ماشین ظرفشویی دچار خرابی می شود و نیاز به تعمیر پیدا می کند.

با نمایندگی تعمیر ظرفشویی ااگ همراه باشید !

روال کار ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی خودش را از آب پر می کند و آب را با سرعت و فشار زیاد از طریق فواره هایی به ظروف می پاشد تا آنها را تمیز کند؛ در نهایت آب کثیف را تخلیه می کند و با پاشیدن آب بیشتر، ظروف را آبکشی می کند؛ پس از اتمام شست و شو هوا را گرم می کند تا ظرف ها خشک شوند، خرابی ماشین ظرفشویی می تواند در هر مرحله رخ دهد.

باقی ماندن ذرات غذا بر روی ظروف

با اینکه ماشین های ظرفشویی در شستن ظروف بسیار دقیق و تمیز عمل می کنند، ولی گاهی بعد از شستشو می بینیم که بر روی ظروف ذرات غذا باقی است، در این صورت احتمال دارد، فیلتر شستشو کثیف یا مسدود شده و یا در جای خود قرار نگرفته باشد و یا مجرای آب فشان کثیف شده باشد.

سفیدک زدن ظروف

اگر بعد از شستشوی ماشین ظرفشویی متوجه سفیدک زدن ظرف ها شدید، برای رفع مشکل می توانید مقدار پودر یا مایع جلا دهنده را چک کنید، در محفظه نمک را بررسی کنید تا درست بسته شود، درجه سختی آب را نگاه کنید شاید درست انتخاب نکردید و در نهایت از ماده پاک کننده بدون فسفات استفاده کنید.

شروع به کار نکردن ماشین ظرفشویی

برای افرادی که دست به آچار هستند، تعمیر ماشین ظرفشویی کار سختی نمی باشد، ابتدا باید قطعاتی که موجب شروع به کار ماشین می شود را شناسایی کنید و سپس آن ها را تعمیر و یا تعویض نماید. مشکل می تواند در قفل یا چفت در ظرفشویی، تایمر ماشین ظرفشویی، رله ی استارت موتور ظرفشویی و فیوز حرارتی باشد.

خشک نکردن ظروف

یکی از اختلالات شایع در ماشین ظرفشویی خوب خشک نکردن ظروف می باشد، که بیشترین دلیل آن روشن نشدن المنت گرمایی ماشین ظرفشویی و یا خرابی ترموستات باشد.

سرویس کالا به  عنوان تعمیرات ظرفشویی آاگ آماده تعمیر ظرفشویی شما می باشد .

با مراحل تعمیر ظرفشویی آاگ از تماس تا تعمیر آشنا شوید !

شماره تماس تعمیر ظرفشویی آاگ

 • ابتدا با تعمیرگاه و نمایندگی مجاز تعمیر ظرفشویی آاگ و تعمیرات لباسشویی ااگ یعنی سرویس کالا تماس حاصل فرمایید .
 • در صورت تماس با اپراتور سرویس کالا برای شما مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .
 • در صورتی که با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار ظرفشویی آاگ ) به محل شما اعزام میگردد .
 • در اکثر موارد تعمیرات ظرفشویی آاگ شما در همان محل انجام میگردد ، در غیر این صورت چنانچه نیاز به تعمیر برد الکترونیکی یا تعویض قطعات خاص باشد به کارگاه مجهز سرویس کالا حمل شده و سپس بعد از تعمیر ( تنها یک روز بعد ) به شما تحویل داده میشود .
 • تمامی خدمات مجموعه سرویس کالا دارای  یک سال ضمانت‌نامه رسمی میباشد .

در صورتی که ظرفشویی آاگ خریداری نموده اید و نیاز به تعمیر آن دارید با شماره ۴۱۱۲۸-۰۲۱ تماس حاصل نمایید .

طرح تعویض قطعات سوخته برای تعمیر ظرفشویی آاگ

تعویض قطعات سوخته برای تعمیر ظرفشویی آاگ
تعویض قطعات سوخته برای تعمیر ظرفشویی آاگ

 

در حال حاضر تعمیر ظرفشویی aeg دارای مراحل پیچیده ای است که باید بوسیله ی تکنسین مسلط و به صورت کاملا حرفه ای انجام شود. در برخی موارد به قطعه ای سوخته یا معیوب بر میخوریم که حتما نیاز به تعویض دارند.

به همین خاطر مجموعه سرویس کالا اقدام به تامین تمامی قطعات قابل تعویض ماشین ظرفشویی آاگ نموده و ضمانت اصلی بودن آن را برای شما تضمین خواهد نمود، این مجموعه آمادگی تعویض قطعات و تامین آن را به صورت نامحدود دارد، در قسمت بعد به معرفی بعضی از این قطعات خواهیم پرداخت.

قطعات ماشین ظرفشویی آاگ

هیدرواستات

هیدرو استات ظرفشویی آاگ

سطح آب را در دیگ ماشین ظرفشویی کنترل کرده و از اضافه شدن آب و سرریز کردن آن جلوگیری می کند. این قطعه به صورت دو قلو (دو عدد کنار هم ) در ماشین ظرفشویی نصب شده است.

شیربرقی شلنگ دار

شیربرقی شلنگ دار

این قطعه از قطعات ماشین ظرفشویی آب ورودی به داخل دستگاه را کنترل می کند. عمل شیر برقی به وسیله ی قطع و وصل جریان الکتریکی که توسط هیدروستارت انجام می شود .

المنت ماشین ظرفشویی آاگ

المنت ماشین ظرفشویی آاگ

المنت یک رشته سیم نیمه هادی همراه با مقاومت است که خاصیت داغ شوندگی و تحمل جریان الکتریکی بالا را دارا هستند ، این قسمت وظیفه ی گرم کردن آب را توسط المنت کف بر عهده دارد.

برد ماشین ظرفشویی آاگ

برد ماشین ظرفشویی آاگ

به طور کلی عملکرد دستگاه و قطعات ماشین ظرفشویی در دوره ی شستشو، به عهده ی برد است.  برد در صورت خرابی قطعات ماشین ظرفشویی، ارورهای مخصوص هر قطعه را به کاربر نشان می دهد.

مزایای ماشین ظرفشویی آاگ و نکاتی پیرامون تعمیر ظرفشویی آاگ

تعمیر ظرفشویی آاگ

 

صرفه جویی در مصرف آب

 • ماشین ظرفشویی آاگ به خاطر تکنولوژی بالای آن در مصرف آب بسیار صرفه جوئی کرده و هزینه های منزل را تا حد زیادی پائین خواهد آورد
 • مثلا اگر برای یک دست ظرف ۱۴۴ پارچه حدود ۸۰ لیتر آب مصرف گردد با استفاده از ماشین ظرفشویی آاگ این میزان به میانگین حدود ۱۰ لیتر می رسد

 

شستشوی ضد باکتریال 

ماشین های ظرفشویی آاگ ظروف را با آب داغ می شویند و با استفاده از قرص های ماشین ظرفشویی می توانیم یک شستشوی ضد باکتریال را برای ظروف خود داشته باشیم.

این نکته در تعمیر ظرفشویی آاگ نیز حائز اهمیت است که باید در تعمیر آن نهایت دقت و دانش صورت پذیرد.

 

ظروف براق و شفاف

چنانچه از قرص های ظرفشویی مناسب برای ظرفشویی آاگ خود استفاده نمایید، ظروف همیشه براق و شفاف باقی خواهد ماند و کدر بودن در آنها به وجود نخواهد آمد.

 

صرفه جویی در شوینده ها

شاید شما اگر خودتان بخواهید تمام ظروف را با دست بشوئید و کیفیت مطلوب را دریافت نمائید مجبور به استفاده از شوینده های گران قیمت و زمان زیادی برای صرف کردن باشید و این کار تنها با یک قرص در ماشین ظرفشویی آاگ شما عملی می گردد.

در صورتی که ماشین ظرفشویی آاگ شما مشکلی دارد می توانید از تعمیر ظرفشویی آاگ نمایندگی رسمی تعمیرات استفاده نمائید.

 

مصون ماندن از شوینده های مضر

 1. استفاده از دست کش ها
 2. استفاده از آب سرد
 3. استفاده از مواد شوینده
 4. حساسیت های پوستی

از هیچ کدام از موارد بالا خبری نیست در صورتی که شما از ظرفشویی آاگ استفاده نمائید

 

ظروف لب پر نمی شوند

 • در مهمانی ها از ظروف با ارزشی استفاده می کنیم و این ظروف در شستشوی همراه با هم احتمال لب پر شدن و آسیب دیدنشان وجود دارد
 • در حالیکه در ماشین ظرفشویی های آاگ این امکان تقریبا اصلا وجود ندارد.

 

ایجاد فرصت بیشتر برای خانمها

ماشین ظرفشویی آاگ این امکان را برای شما فراهم می کند تا زمان هائی که می خواهید مشغول شستشو باشید را برای امور مهم دیگر صرف نمائید

تعمیر ظرفشویی آاگ خود را می توانید از سرویس کالا (نمایندگی رسمی تعمیر ظرفشویی آاگ آلمان) دریافت نمائید

 

لذت مهمانی

این را فراموش نکنید که مهمانی ها زمان دور هم بودن می باشد نه شستشوی ظروف.

با ظرفشویی آاگ این مسئله را برای خودتان به سادگی برطرف ساخته و از وقت خود در مهمانی هایتان لذت ببرید.