تعمیر ظرفشویی بوش

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش

سرویس کالا، جزو اولین و برترین نمایندگی های تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران می باشد و اصل رضایتمندی مشتریان عزیز خود را مقدم بر هر اصلی می داند، در همین راستا کلیه خدمات شامل تعمیر ظرفشویی بوش و تعویض قطعات فابریک ظرفشویی بوش را به مدت یک سال گارانتی می نماید.

تعمیر ظرفشویی بوش در بسیاری از تعمیرگاه ها انجام می پذیرد اما باید دقت کنیم که این تعمیرگاه ها حتما باید مجوز رسمی برای تعمیرات لوازم منزل از جمله تعمیر ظرفشویی بوش را داشته باشند. اشاره به این نکته بسیار ضروری است که تعمیرکاران غیرمجاز ممکن است، تعمیر لوازم منزل از جمله “تعمیر ظرفشویی بوش” را ناشیانه انجام داده و ضرر های بیشتری را متحمل شما نمایند. در ادامه با نکات بیشتری پیرامون تعمیر ظرفشویی بوش با ما همراه باشید.

 

تعمیر ظرفشویی بوش - BOSCH
تعمیر ظرفشویی بوش – BOSCH

 

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش با توجه به حساس بودن برد آن، بسیار حائز اهمیت می باشد و اگر تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش به دست تعمیرکار غیرمجاز انجام گیرد خسارات زیادی برای ظرفشویی بوش شما به همراه خواهد داشت. شاید در گذشته بیشتر تعمیرکاران می توانستند تعمیرات ظرفشویی بوش را به خوبی انجام دهند اما با پیشرفت تکنولوژی ساخت لوازم خانگی بوش، تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش نیز پیچیده تر از سابق گردید. به همین دلیل برای تعمیر ظرفشویی بوش باید از اطلاعات فنی بالائی در این زمینه برخوردار بود.

 خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی بوش – BOSCH

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش
تعمیر ماشین ظرفشویی بوش – BOSCH

سرویس کالا به عنوان تعمیرگاه مرکزی و رسمی بوش – BOSCH انواع تعمیرات لوازم منزل از جمله تعمیر ماشین ظرفشویی بوش را با کمک تعمیرکاران مجرب خود انجام داده و عملیات تعمیر و نگهداری لوازم خانگی را ۱۲ ماه ضمانت کتبی، تضمین خواهد کرد.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش و تعمیر ماشین لباسشویی بوش با گارانتی

شما میتوانید با اطمینان کامل  تعمیرات ظرفشویی بوش – BOSCH خود را به سرویس کالا بسپارید و مطمئن باشید که با تمام وجود پاسخ اطمینان شما را خواهیم داد.

اگر در مورد بخش خاصی از تعمیرات ظرفشویی بوش – BOSCH خود برایتان سوالی پیش آمد با نمایندگی های تعمیر ماشین ظرفشویی بوش – BOSCH در تهران یا شماره های زیر تماس حاصل فرموده تا به صورت مستقیم با متخصصان مشورت کرده و پاسخ سوال هایتان را دریافت نمایید.

ماشین ظرفشویی یک وسیله لوکس و مدرن است که بیشتر افراد به آن وابسته هستند. گاهی ممکن است ماشین ظرفشویی دچار مشکلاتی شود که نیاز باشد آن را تعمیر کنید. یک ماشین ظرفشویی که ظرف ها را به طور صحیح خشک نمی کند، می تواند مشکل بزرگی باشد که تعمیر آن بوسیلۀ یک تعمیرکار گران باشد. حتی برای کسانی که خودشان را دست کم  می گیرند نیز تعمیر یک ماشین ظرفشویی فرآیند دشواری نیست


 تاریخچه برند بوش – BOSCH

تعمیر ظرفشویی بوش - BOSCH
تعمیر ظرفشویی بوش – BOSCH

برند بوش – BOSCH در سال ۱۸۸۶ توسط آقای رابرت بوش – BOSCH در شهر اشتوتگارت آلمان ظهور نمود.

این شرکت را به عنوان بزرگ‌ترین شرکت تامین کننده لوازم اتوماتیک در دنیا نام می برند.
آقای رابرت بوش – BOSCH در سن ۲۵ سالگی کارگاه مهندسی ماشین آلات سبک و مهندسی برق خود را با دو عضو همراه ساخت و خدماتی چون تعمیر دستگاه های لوازم عکاسی، دستگاه های ماشین تحریر، تلفن، و سایر ماشین آلات را انجام می دادند.

در صورت تمایل این مطلب پیرامون تعمیر ظرفشویی بوش و خدمات تعمیر ظرفشویی بوش تهران مطالعه نمائید.

دفتر مرکزی شرکت بوش – BOSCH در شهر گرلینگن آلمان واقع شده و  فعالیت این شرکت در عرصه تکنولوژی های اتوماتیک و صنعتی، محصولات مصرفی و ساختمانی، در سال ۲۰۱۰ به فروشی معادل ۴۷,۵ میلیارد یورو دست یافته که با رشدی معادل ۲۷ درصد در سال، سریعترین رشد سالانه را در تاریخ ۱۲۵ ساله خود داشته است.

تعمیر ظرفشویی بوش

برند بوش و لوازم خانگی تولید شده تحت نام بوش – Bosch دارای رکورد های فراوانی در حوزه استاندارد های مصرف انرژی می باشند ، شما با برند بوش می توانید تا ۵۰ درصد در برق و ۷۰ درصد در مصرف آب صرفه جویی کرده و برای خود بازده مالی بوجود بیاورید .

برند بوش همیشه با ایجاد انگیزه مصرف بهینه انرژی و همچنین ایجاد مسئولیت برای مصرف کنندگان تبلیغات بسیار خوبی را برای برند خود کرده است .

“تکنولوژی سبز راهنمای بهبود زندگی امروز و آینده است”

برند بوش با شعار حساسیت و احترام کامل به منابع طبیعی اطرافمان طراحی و ساخته شده است و هر روز با ارتقای تکنولوژی و کیفیت خود مصرف کمتری از انرژی را برای مصرف کنندگان خود به ارمغان می آورد .

شرکت بوش در دو سال متوالی موفق به دریافت جایزه و نشان Energy Star شده است .

تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش

بوش یکی از اولین و برترین حامیان تکنولوژی سبز می باشد ، تکنولوژی سبز با شعار هایی همچون صرفه جویی در مصرف آب و برق با رویکرد عملکرد و بازده بسیار بالا و عالی می باشد  .

این چارچوب تنها برای کاهش اثرات منفی مصرف انرژی بر محیط زیست می باشد .

این رویکرد در یکی از مدل های Active Water به صورت همزمان مصرف آب و برق را به صورت همزمان نسبت به  مدل های قبلی به صورت فاحشی کاهش داده است .

در حال حاضر شرکت بوش ۴۰ درصد از میزان فعالیت های خود را در راستای این چارچوب انجام می دهد .


تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش در سرویس کالا

تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش
تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش

ما در سرویس کالا تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش را معمولا طبق میل مشتری انجام می دهیم. اگر مشتری تمایل داشته باشد، تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در منزل ایشان انجام می پذرید. اما اگر تمایلی به تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش در منزل نداشت ما آن را در تعمیرگاه خود انجام می دهیم.

معمولا سرویس کاران ما در مجموعه سریس کالا، وسایل لازم برای تعمیر ماشین ظرفشویی بوش را همیشه همراه خود دارند و به همین منظور می توانند تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش را در کمتر از ساعتی در همان منزل برای شما انجام دهند.

 

 

توصیه ما به شما دوستان عزیزمان این است که قبل از اینکه برای تعمیرات ظرفشویی بوش خود اقدام نمائید، کمی درباره آن در اینترنت جست و جو کنید، شاید بتوانید مشکلات سطحی آن را خودتان برطرف کنید یا اینکه ببینید با انجام چه کارهائی در آینده دیگر به تعمیرات ظرفشویی بوش نیاز پیدا نخواهید کرد.

چطور به تعمیرات ظرفشویی بوش نیاز پیدا نکنیم ؟!

برای اینکه به تعمیرات ظرفشویی بوش نیاز پیدا نکنید بهتر است به نکات زیر توجه فرمایید :

۱- همیشه ظرف ها و لیوان ها را به آهستگی درون سبد قرار دهید، زیرا ممکن است پلاستیک آن آسیب ببیند و در طولانی مدت سبد آن زنگ بزند و نیاز به تعمیرات ظرفشویی بوش پیدا کنید.

۲- حتما به لاستیک های درب ظرفشویی توجه کنید که محکم باشند و آب از آنها چکه نکند. این مورد نه تنها نیاز شما به تعمیر ظرفشویی بوش را حل می کند، که از هزینه های اضافه آسیب به آشپزخانه تان نیز می کاهد.

مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش
مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش

چطور برای تعمیر ظرفشویی بوش خود یک تعمیرگاه خوب پیدا کنیم ؟

در ابتدای این مطلب نیز ذکر شد که پیدا کردن یک تعمیرکار خوب برای تعمیر ظرفشویی بوش مخصوصا نوع توکار آن کار آسانی نیست. دلیل آن نیز ازدیاد بیش از حد تعمیرگاه های غیر مجاز تعمیر ظرفشویی بوش است که در چند سال اخیر با ظهور آنها روبرو بوده ایم.

برای اینکه بتوانیم یک تعمیرگاه خوب پیدا کنیم باید به نکات زیر دقت کنیم:

  1.  برای تعمیر ظرفشویی بوش ابتدا مجوز نمایندگی تعمیرات بوش را از آنها بخواهیم.
  2.  از سابقه آنها در این زمینه تعمیر ظرفشویی بوش بپرسیم
  3.  از آنها درخواست فاکتور با مهر رسمی نمایندگی را داشته باشیم.
  4.  درباره تعهد و ضمانت آنها بعد از تعمیر ظرفشویی بوش بپرسیم تا مطمئن شویم حداقل یک سال تعمیر ظرفشویی بوش ما را ضمانت می کنند.

اگر مطمئن شدید که با یک نمایندگی رسمی تعمیر ظرفشویی بوش روبرو هستید از آنها درباره روش های نگهداری درست و تعمیر ظرفشویی بوش نیز سوال بپرسید تا دیگر نیاز به تعمیر ظرفشویی بوش خود پیدا نکنید.