نمایندگی رسمی تعمیرات نف

نمایندگی تعمیرات نف
نمایندگی تعمیرات نف

همواره سوالات زیادی پیرامون نمایندگی ها و خدمات پس از فروششان برای مشتریان پیش آمده است.

ما در این مقاله به مهمترین سوالات مشتریان از دیدگاه متخصصان نمایندگی رسمی نف پاسخ داده ایم(بر روی هر کدام از متن های زیر کلیک نمائید)

 • چرا باید تعمیرات لوازم خانگی نف خود را به یک نمایندگی رسمی نف بسپاریم؟!
 • چرا خودمان تعمیر لوازم خانگی نف را انجام ندهیم؟!
 • چطور هزینه های تعمیر لوازم خانگی از جمله تعمیر لباسشویی نف و تعمیر ظرفشویی نف را پائین تر بیاوریم؟!
 • هیچوقت این موارد را انجام ندهید تا به تعمیر ماکروفر نف (تعمیر مایکروویو نف) نیاز پیدا نکنید.
 • ضمانتی برای خراب نشدن دوباره پس از تعمیر یخچال نف وجود دارد؟!
 • همیشه قبل از تعمیر فر نف و تعمیر اجاق گاز نف به این نکات دقت کنید.
 • نکات پایانی و جمع بندی

اگر پس از مطالعه این مقاله سوالی برایتان پیش آمد می توانید با متخصصان نمایندگی نف تماس حاصل فرمائید.

 

چرا باید تعمیرات لوازم خانگی نف خود را به یک نمایندگی رسمی نف بسپاریم؟!

تا وقتی که لوازم خانه همه به خوبی کار می کنند دلیلی برای نگرانی وجود ندارد اما وقتی که یکی از لوازم منزل مخصوصا لوازم توکاری مثل محصولات برند نف دچار مشکلی می شوند، مثلا نیاز به تعمیر لباسشویی نف پیدا می کنیم، سوالات همه با هم به ما حمله ور خواهند شد

 • از کجا می توانم یک تعمیرکار خوب لوازم خانگی پیدا کنم؟!
 • چطور به او اعتماد کنم و تعمیر را به او بسپارم؟!
 • ضمانتی برای خراب نشدن دوباره وجود دارد؟!
 • قیمت تعمیر را چطور می خواهد با من حساب کند؟!
 • نمایندگی رسمی نف خوب و معتبر از کجا پیدا کنم؟!
 • چند نمایندگی نف در تهران داریم و تعمیرات کدام یک بهتر است؟!
 • آیا خدمات پس از فروش نف را از این نمایندگی ها می توان درخواست کرد؟!

و چندین و چند سوال دیگر که به اتفاق همه مشتریان از خود خواهند پرسید. اما به راستی چطور می توان به یک سرویس کار لوازم خانگی اعتماد کرد؟! یا چطور می توان با اطمینان خاطر تعمیرات خود را به یک نمایندگی رسمی نف سپرد؟!

بیائید طور دیگر به مسئله نگاه کنیم. در ۵ سال قبل فقط تعداد معدودی از شرکت ها دارای مجوز نمایندگی رسمی نف بودند و زیر نظر کمپانی، خدمات پس از فروش نف را ارائه می دادند.

اما طی این چند سال به صورت قارچی شرکت هایی با نام نمایندگی رسمی نف شروع به فعالیت کرده و با شعار “ارائه خدمات پس از فروش نف” برای خود بازار خوبی را به وجود آورند.

این شرکت ها حتی دارای شماره تماس از نقاط مختلف تهران بودند و شما در این بخش به آنها اعتماد کامل می کردید که پس حتما نمایندگی نف در تهران می باشند!

اما روی دیگر سکه چیز دیگریست. این شرکت ها درواقع اصلا وجود خارجی نداشتند و ندارند، بلکه با استفاده از ایجاد یک وبسایت به ظاهر رسمی، خریدن چند شماره تماس و استفاده از نام نمایندگی رسمی نف و حتی شعار “بهترین خدمات پس از فروش نف” برای خود اعتبار کسب کردند.

این شرکت ها (سرویس کاران مستقل) که به قول خود نمایندگی نف در تهران بودند و خدمات پس از فروش نف را ارائه می دادند حتی مجوز نمایندگی نیز از کمپانی نف نداشتند.

طبیعی است که وقتی تعمیر لوازم منزل نف خود را به این شرکت ها میسپارید نباید از آنها انتظار گارانتی یک ساله تعمیرات نیز داشته باشید. همینطور تخصص آنها در تعمیر لوازم منزل نف نیز به احتمال زیاد قابل پیش بینی است. پس در این وضعیت باید به چه کسی اعتماد کرد؟

پاسخ این سوال خیلی سخت نیست و فقط نیاز به کمی دقت و تحقیق بیشتر دارد.

کافی است هنگام سپردن تعمیرات خود به یک مرکز تعمیرات موارد زیر را به یاد داشته باشید:

 1. از شرکت درخواست مجوز فعالیت به عنوان نمایندگی رسمی نف را داشته باشید. این حق شماست.
 2. قبل از سپردن تعمیر لوازم منزل نف خود حتما اطمینان حاصل کنید که آن نمایندگی رسمی نف به شما گارانتی یک ساله برای تعمیرات خواهد داد.
 3. قیمت تعمیرات لوازم منزل نف در تمام مراکز نمایندگی نف در تهران و سایر شهرستان ها یک مصوبه ثابت دارد. در صورتی که نیاز به دانستن آن قیمت ها داشتید می توانید با شماره تماس های نمایندگی نف در تهران تماس حاصل فرمائید.

 

چکار کنیم تا هزینه تعمیر لوازم خانگی از جمله تعمیر لباسشویی نف و تعمیر ظرفشویی نف پائین تر بیاید؟!

تعمیرات ظرفشویی نف
تعمیرات ظرفشویی نف

نگران نباشید، نمی خواهیم راه های چانه زنی را یادتان بدهیم. اینجا صحبت از روش های درست نگهداری از ماشین ظرفشویی نف و ماشین لباسشویی نف می باشد.

اینکه چطور از لوازم منزل خود مراقبت کنیم تا به تعمیر ظرفشویی نف و تعمیر لباسشویی نف نیازی پیدا نکنیم یا حداقل خسارت کمتری شامل حال ما شود.

ما در سلسله مقالات آموزش تعمیر ظرفشویی نف و آموزش تعمیر لباسشویی نف به طور مفصل درباره این مسئله صحبت کردیم اما در اینجا نیز خلاصه ای در این باره ذکر خواهیم کرد.

ماشین ظرفشویی نف از قدیم نیز از کاربردی ترین و حرفه ای ترین دستگاه های توکار آشپزخانه به حساب می آمد. اما این زیبائی وقتی ظرف ها خوب شسته نمی شوند خیلی به چشم نخواهد آمد.

خیلی از ما فکر می کنیم وقتی که ظرف ها خوب تمیز نمی شوند یا جرم می گیرند نیاز به تعمیر ظرفشویی نف داریم، اما اینطور نیست و می توانید خودتان آن را با یک تعمیر ساده برطرف نمائید.

اگر ظرفشویی نف شما ظرف ها را خوب تمیز نمی شوید کافی است موارد زیر را بررسی نمائید:

 • بازو های اسپری کننده آن را بررسی کرده و اگر درون آنها خرده غذا مانده آن را تمیز نمائید. این کار کمک می کند آب به خوبی از ظرفشویی نف عبور کند.
 • بعد از آن باید فیلتر زیر ظرفشویی نف را چک کنید. اگر پر شده باشد، آب به خوبی از ظرفشویی نف عبور نکرده و ظرف ها را کثیف تر می کند.
 • همچنین باید شوینده خود را نیز بررسی کنید.

اینکه استفاده از نمک-پودر-مایع بهتر است یا قرص ظرفشویی در بخش آموزش تعمیر ظرفشویی نف به تفصیل صحبت شده است.

می توانید با شستشوی دوره ای ظرفشویی نف خود از تعمیر ظرفشویی نف تا سالیان سال مصون مانده و همینطور ظرف های فوق العاده تمیز تری نیز داشته باشید.

همچنین یکی از کارهایی که بسیاری از تعمیرکار های متقلب به اسم تعمیر ظرفشویی نف برای شما انجام می دهند و توضیح نمی دهند که چکار می کنند جرم گیری ظرفشویی نف است. این جرم گیری کار چندان سختی نیست و خودتان می توانید آن را به سادگی انجام دهید.

کافی است از یک نمایندگی نف در تهران یک بسته جرم گیر لباسشویی نف یا جرم گیر ظرفشویی نف خریداری کرده و ظرفشویی نف خود را با آن مثل روز اول برق نو و تمیز نمائید.

اینها چند نمونه از نکاتی بود که ما آنها را بعد از تعمیر ظرفشویی نف به مشتریانمان توصیه می کنیم تا دیگر به تعمیر ظرفشویی نف نیازی پیدا نکنند یا کمتر به آن بر بخورند. اگر نیاز به مشورت با متخصصان داشتید می توانید با شماره های زیر تماس حاصل بفرمائید.

تعمیر لباسشویی نف
تعمیر لباسشویی نف

 

برای دور ماندن از تعمیر لباسشویی نف نیز لازم است به چند نکته توجه فرمائید:

تعمیر لباسشویی نف به خاطر عملکرد دیجیتالی آن نیاز به تخصص بالائی دارد و توصیه نمی کنیم که بخش های فنی تعمیر لباسشویی نف را خودتان انجام دهید. البته با توجه به اینکه این نسل از تولیدات این کمپانی با نمایش ارور مشکل مورد نظر بر روی صفحه، تعمیر لباسشویی نف را بسیار آسان تر کرده است می توانید ارور آن را خوانده و با کمی تحقیق موارد ساده تعمیر لباسشویی نف را خودتان انجام دهید.

این موارد ساده در تعمیر لباسشویی نف عبارتند از: قفل کودک، گیر کردن لباسشویی در یک دور، دیر پر شدن آب در لباسشویی، قفل ماندن درب و … همه این موارد ساده را می توانید در صفحه آموزش تعمیر لباسشویی نف ما مشاهده نمائید.

همچنین اگر سوالی پیرامون تعمیر لباسشویی نف یا سایر تعمیرات لوازم منزل داشتید می توانید با متخصصان ما در نمایندگی نف در تهران تماس حاصل بفرمائید.

هیچوقت این موارد را انجام ندهید تا به تعمیر ماکروفر نف (تعمیر مایکروویو نف) نیاز پیدا نکنید

تعمیر ماکروفر نف
تعمیر ماکروفر نف

برای اینکه به تعمیر ماکروفر نف ( تعمیر مایکروویو نف ) نیازی پیدا نکنید هیچوقت موارد زیر را درون مایکروفر قرار ندهید:

فلز

قرار دادن اشیاء فلزی درون ماکروفر نف ( مایکروویو نف ) باعث بازتاب امواج شده و در موارد شدیدتر منجر به آتش گرفتن مایکروفر نف خواهد شد. چنگال به خاطر نوک های تیزش جرقه می زند و اشیاء بزرگتر حریق ایجاد می کنند.

همینطور شاید فکر کنید پیچیدن فویل دور غذا به بهتر پختن آن درون مایکروفر ( مایکروویو ) نف کمک می کند اما فویل هم یک نوع فلز است و امواج را بازتاب می کند. حتی در صورت پیچیدن فویل به دور ظرف، غذا گرم هم نخواهد شد.

پلاستیک ها

البته نه همه ولی اغلب پلاستیک ها درون مایکروفر ( مایکروویو ) نف ذوب می شوند و از منافذ آن به درون موتورش نفوذ می کنند. استفاده از مواد غذایی با پوشش پلاستیک یکی از شایع ترین موارد تعمیر ماکروفر نف ( تعمیر مایکروویو نف ) می باشد.

ظروف قدیمی و ماگ ها

استفاده از ظروف قدیمی و ماگ ها در حالت خیلی بدتر باعث شکستن و آسیب رساندن به ماکروفر ( مایکروویو ) نف شما شده و نیاز به تعمیر مایکروفر نف ( تعمیر مایکروویو نف ) پیدا خواهید کرد ولی در اغلب موارد به تعمیر ماکروفر نف ( تعمیر مایکروویو نف ) نیاز پیدا نخواهید کرد اما امواج لعاب ظرف ها را ذوب کرده و غذای شما را مسموم می کند.

تخم مرغ با پوست

در این مورد نیاز به تعمیر ماکروفر نف ( تعمیر مایکروویو نف ) نخواهید داشت اما باید زحمت زیادی را برای تمیز کردن آن صرف کنید. تخم مرغ دارای آب می باشد و این آب به سرعت درون ماکروفر ( مایکروویو ) نف بخار شده و تخم مرغ را منفجر می کند.

تمیز کردن ماکروفر نف ( مایکروویو نف )

یکی از راه هایی که به صورت غیر مستقیم شما را از تعمیر ماکروفر نف ( تعمیر مایکروویو نف ) خود دور می کند، تمیز کردن آن به صورت دوره ای است. اگر هر چند وقت یکبار یک لیوان آب را به مدت ۳ دقیقه درون ماکروفر (مایکروویو) روشن قرار دهید تا چربی ها آب شوند و با اسفنج آن ها را تمیز نمائید، همیشه ماکروفر (مایکروویو) شما نو خواهد ماند.

اگر در زمینه تعمیر ماکروفر نف ( تعمیر مایکروویو نف ) سوالی داشتید می توانید با متخصصان مرکز تعمیرات در تماس باشید.

ضمانتی برای خراب نشدن دوباره پس از تعمیر یخچال نف وجود دارد؟!

تعمیر یخچال فریزر نف
تعمیر یخچال فریزر نف

یک عنوان عجیب، یک سوال عجیب تر!

اینکه بعد از تعمیر یخچال فریزر نف دوباره زمان تعمیر بعدی آن کی می باشد باید بگوئیم بستگی به موارد زیادی دارد که البته مهمترین آن رجوع به مراکز رسمی تعمیر یخچال فریزر نف است.

اینکه تعمیر یخچال فریزر نف خود را به دست تعمیرکاران محلی یا مراکز غیر مجاز بسپاریم برایمان چیزی به جز ضرر بیشتر نخواهد داشت.

حال شاید برای مدتی پس از تعمیر یخچال فریزر نف مشکلی پیش نیاید اما اگر پس از چند ماه متوجه اشکالاتی شدید تنها راه استفاده از گارانتی یک ساله تعمیر یخچال فریزر نف است که فقط مراکز مجاز تعمیرات خواهند داد.

البته اگر خودتان فنی هستید و گارانتی اصلی محصول نف شما نیز پایان یافته است می توانید از صفحه آموزش تعمیر یخچال فریزر نف ما دیدن کنید، احتمالا خودتان بتوانید بسیاری از مشکلات ساده آن را برطرف کنید.

حال که ممکن است به دلایل زیادی دوباره به تعمیر یخچال فریزر نف نیاز پیدا کنید، بهترین راه سپردن تعمیرات خود به یک مرکز مجاز است که به شما گارانتی یک ساله خواهد داد.

همیشه قبل از تعمیر فر نف و تعمیر اجاق گاز نف به این نکات دقت کنید.

تعمیر فر نف
تعمیر فر نف
تعمیرات اجاق گاز نف
تعمیرات اجاق گاز نف

قبل از تعمیر فر نف و اجاق گاز نف باید به این نکات دقت کنید اولا مرکزی که تعمیر فر نف خود را به آن می سپارید یک نمایندگی رسمی نف باشد تا بتوانید تعمیر فر نف خود را با خیالی آسوده به دست آنها بدهید.

دوم اینکه از گارانتی تعمیر یک ساله تعمیر اجاق گاز نف خود مطمئن شوید. تعمیر اجاق گاز نف بدون گارانتی یک ساله به هیچ وجه تضمینی برای خراب نشدن دوباره آن نیست و مراکز رسمی با گارانتی یک ساله کار خواهند کرد.

سوما به تعمیر فر نف خود را به مراکز محلی نسپارید زیرا محصولات جدید برند نف دارای سخت افزارهای دیجیتالی هستند که باید حتما توسط متخصص حرفه ای تعمیر شوند.

چهارما قبل از سپردن تعمیر اجاق گاز نف خود به این مراکز خودتان نیز درباره تعمیر اجاق گاز نف و تعمیر فر نف تحقیقاتی انجام دهید. شاید توانستید خودتان آن را به سادگی تعمیر نمائید.

می توانید مطالب ما پیرامون آموزش تعمیر فر نف و آموزش تعمیر اجاق گاز نف را مطالعه بفرمائید.

البته اگر محصول شما دارای گارانتی شرکت می باشد این مورد را پیشنهاد نمی کنیم.

در آخر اگر سوالی پیراموت تعمیر اجاق گاز نف یا تعمیر فر نف داشتید می توانید با نمایندگی رسمی تعمیرات نف تماس حاصل بفرمائید.

چرا خودمان تعمیر لوازم خانگی نف را انجام ندهیم؟!

 

تعمیر جاروبرقی نف
تعمیر جاروبرقی نف

بسیاری از تعمیرات لوازم خانگی مثل تعمیر جاروبرقی نف را می توانید خودتان نیز انجام دهید. بخش های تخصصی نیاز به دانش بالا در تعمیر جاروبرقی نف دارد اما بسیاری از بخش های ساده تعمیر جاروبرقی نف را می توانید از مطالب ما پیرامون آموزش تعمیر جاروبرقی نف مشاهده فرمائید.

اگر درباره تعمیر جاروبرقی نف سوالی داشتید نیز می توانید به صورت مستقیم با متخصصان ما در مرکز تعمیرات نف تماس حاصل فرموده و بهترین مشاوره را به صورت کاملا رایگان دریافت نمائید.

 

جمع بندی و نکات پایانی

ما در این مقاله بخش های زیادی را پیرامون تعمیر لوازم منزل نف، راه های پیدا کردن نمایندگی تعمیرات نف معتبر و نکات خانه داری مدرن صحبت کردیم.

اگر این مطلب از نظر شما جالب بود لطفا آن را با دوستانتان نیز به اشتراک بگذارید.

همچنین ما در کانال آپارت و تلگرام خود نیز روزانه مطالبی پیرامون نکات خانه داری و تعمیرات منتشر می کنیم. اگر تمایل داشتید آنها را نیز دنبال نمائید.