با تعمیرگاه تعمیر جاروبرقی آاگ آشنا شوید !

به دنبال تعمیر جاروبرقی آاگ خود هستید ؟ با ما تماس بگیرید ! ما در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر و سرویس جاروبرقی آاگ شما اقدام می نماییم .

نمایندگی تعمیر جارو برقی آاگ

 

تعمیرات جارو برقی آاگ AEG یعنی سرویس کالا با کسب سال ها تجربه در زمینه ارائه خدمات تعمیرات و همچنین سرویس دهی جاروبرقی های آاگ به اهمیت بالای لوازم خانگی که در منازل و محل های مختلف کاری و تجاری استفاده می شوند دارای اهمیت بسیار بالایی بوده که در نتیجه شرکت آاگ سعی داشته تا با ارائه کیفیت بسیار بالا در جاروبرقی های خود به مصرف کنندگان جایگاه بسیار خوبی در میان سایر برند ها پیدا کند که همین موضوع باعث هرچه بیشتر شدن طرفداران و مصرف کنندگان این برند شده است .

کیفیت در برند آاگ به این صورت است که تمامی افرادی که به نوعی با برند آاگ سر و کار داشته اند و یا خریدی از آن انجام داده اند در خرید بعدی خود مطمئنا از همین برند خرید خواهند داشت ، یکی از اصول کاری برند آاگ این است که جنس مرغوب و با کیفیت نیازی به تبلیغ ندارد و تمامی این هزینه ها باید در بخش تولید و تحقیقات صرف شوند .

سرویس کالا با برخورداری از تکنسین های بسیار حرفه ای آماده تعمیر جاروبرقی آاگ  شما خواهد بود

تعمیرگاه تعمیر جاروبرقی آاگ AEG با بروز رسانی علمی و عملی کارکنان خود همه ساله دوره هایی بسیار تخصصی را برگزار می نماید که طی آن تمامی تکنسین ها و کارشناسان تعمیرگاه به لحاظ علمی و عملی ارتقای قابل توجهی پیدا می کنند ، از این رو شما می توانید با خیالی بسیار آسوده نسبت به تعمیر لوازم خانگی خودتان بدست مجموعه سرویس کالا اقدام نمایید .

ما در کمترین زمان ممکن بعد از تماس شما نسبت به ارسال تکنسین به محل سکونت شما اقدام میکنیم ، و با دریافت کمترین هزینه ممکن و مصرف قطعات اصل و اورجینال اقدام به نوسازی ، تعمیر و سرویس جاروبرقی آاگ AEG شما خواهیم نمود .

تعمیر جاروبرقی آاگ | خدمات تعمیرات آاگ ۰۲۱۴۱۱۲۸‎

سرویس کالا، تعمیرگاه جاروبرقی آاگ در تهران تضمین مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت. ارائه خدمات با تعرفه دولتی. ارائه مشاوره فنی رایگان. ارائه خدمات فقط در تهران.

چرا سرویس کالا را برای تعمیر جاروبرقی آاگ انتخاب کنیم ؟

صرفه جویی در پول تعمیر جارو برقی آاگ

هزینه کمتر

مجموعه ی سرویس کالا با استفاده از تجارب گسترده ی علمی عملی خود توانایی این را دارد تا در کمترین زمان ممکن تعمیر جاروبرقی شما را انجام و ترجیحا اقدام به تعمیر قطعات آن نماید ، کیفیت در خدمات سرویس کالا از بالاترین و برترین شعار های ماست .

صرفه جویی در زمان تعمیر جاروبرقی آاگ

تکنسین های مجرب

مجموعه سرویس کالا تعمیرگاه سرویس جاروبرقی آاگ در ایران با توجه به مراکز متعدد خود در سطح شهر تهران می تواند در کمترین زمان ممکن اقدام به مراجعه به محل سکونت و یا محل کار شما نموده و اقدام به تعمیر جاروبرقی شما در محل نماید ، لذا هیچ گونه نگرانی در ارتباط با صرف زمان زیاد وجود ندارد .

تکنسین های مجرب تعمیر لباسشویی آاگ

تکنسین های با تجربه

تمامی  تکنسین های مجموعه سرویس کالا که در حال حاضر در تمامی مراکز متعدد این مجموعه در حال کار می باشند ، دارای سوابق درخشان بالای ده ساله بوده و به صورت دائم در حال بروز رسانی علمی و آموزشی خود هستند و به راحتی می توانند اقدام به تعمیر لباسشویی شما در تعمیرگاه تعمیر جاروبرقی آاگ نمایند .

برای تعمیر جاروبرقی آاگ خود با ما تماس بگیرید :

در چه صورتی باید با تعمیرگاه تعمیر جاروبرقی آاگ تماس بگیرید ؟

در حال حاضر مجموعه سرویس کالا به عنوان تعمیرگاه تعمیرات جاروبرقی آاگ به صورت تمام روز آماده دریافت و پذیرش دستگاه های معیوب و ارسال تعمیرکار به منزل شما می باشد ، در صورت مشاهده مشکلاتی از قبیل :

مشکلات متداول جاروبرقی آاگ

 • روشن نشدن جاروبرقی آاگ
 • کار کرد نا منظم جاروبرقی آاگ
 • پریدن فیوز در هنگام روشن کردن جاروبرقی
 • کم شدن و یا ضعیف شدن قدرت مکش جارو برقی آاگ
 • تولید صداهای نا هنجار از جاروبرقی آاگ در هنگام کار کردن
 • لرزش زیاد هنگام کار کردن جاروبرقی
 • بلند شدن بوی سوختگی از جاروبرقی
 • عدم داشتن قدرت اولیه در هنگام کار کردن
 • پر نشدن کیسه جاروبرقی در مدت زمان متعارف

خیلی سریع با شماره ۴۱۱۲۸-۰۲۱ تماس گرفته تا تکنسین های تعمیرگاه آاگ در سریع ترین زمان ممکن در محل سکونت شما حاضر شده و در مرحله اول اقدام به عیب یابی ماشین جاروبرقی آاگ AEG شما خواهند کرد.

در مرحله بعدی با رویکرد تعمیر قطعات اقدام به رفع مشکل جاروبرقی شما خواهند نمود  ، در صورتی که جاروبرقی شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد سرویس کالا از قطعات اصلی و اورجینال به جهت راه اندازی مجدد جاروبرقی آاگ شما استفاده خواهد نمود، و در مرحله آخر دستگاه شما به لحاظ کارکرد گارانتی و ضمانت خواهد شد .

تعمیرگاه تعمیرات جاروبرقی آاگ در خدمت شماست !

صنف تعمیرات

 آیا می دانید تعمیر جاروبرقی آاگ با مجوز اتحادیه در مجموعه سرویس کالا انجام می گیرد ؟

 

سرویس کالا بعنوان تعمیرگاه و تعمیرگاه آاگ در ایران و با سال ها سابقه کاری موفق در زمینه تعمیر تمامی لوازم خانگی آاگ موفق به اخذ تمامی مجوز های رسمی از اتحادیه مربوطه شده است .

از این رو تعمیر جاروبرقی آاگ خود را به تعمیرگاه لوازم خانگی آاگ در ایران یعنی سرویس کالا بسپارید و مطمئن باشید که با تمام وجود پاسخ اطمینان شما در تعمیرات وسایل شما از جمله تعمیر لباسشویی آاگ ، تعمیر ظرفشویی آاگ ، تعمیر یخچال فریزر آاگ را خواهیم داد و  در آخر حس نو بودن جاروبرقی خود مانند روز اول را مجددا تجربه خواهید نمود .

خرید مواد شوینده ظرفشویی و پاکت های جاروبرقی

راهنمای جلوگیری از خراب شدن و مراجعه به تعمیرگاه تعمیرات جاروبرقی آاگ

 • تخلیه کردن منظم کیسه زباله

اولین نکته ای که در استفاده از جاروبرقی باید به آن توجه کنید، تخلیه کسیه زباله آن می باشد، کیسه زباله جارو را باید به صورت منظم خالی کنید تا کامل پر نشود و به ماشین آسیب وارد نکند.

 • تمیز کردن فیلترهای جاروبرقی

هر چند وقت یک بار فیلترهای جاروبرقی را تمیز کنید، کثیف بودن فیلترهای جارو برقی به معنای کاهش کارایی آن می باشد، مدل های مختلف جاروبرقی دارای فیلترهای مختلف می باشد، از این رو، دفترچه راهنمای آن را به دقت مطالعه کنید.

 • مراقبت در استفاده از جاروبرقی

قبل از استفاده از جاروبرقی اشغال های بزرگ را از زمین جمع کنید تا این اشغال در خرطومی جاروبرقی گیر نکند، در زمان استفاده هم جارو برقی را یک دفعه به این طرف و آن طرف نکشید با آن به ملایمت برخورد کنید، برای حرکت دادن آن از خرطومی استفاده نکنید.

 • بررسی اتصالات جاروبرقی

قبل از استفاده از جاروبرقی اتصالات آن را بررسی کنید و از درست بودن آنها اطمینان حاصل نماید، سپس جاروبرقی را روشن کنید.

 • نحوه استفاده از جاروبرقی

هر بار که جاروبرقی را روشن می کنید، بیش از ۱۵دقیقه از آن استفاده نکنید، بعد از ۱۵ دقیقه جارو کردن آن را خاموش کنید و اجازه دهید دقایقی موتور آن استراحت کند و خنک شود.

 • کشیدن سیم جاروبرقی

هیچ وقت سیم جاروبرقی را بیشتر از نیمه نکشانید، این سیم چندین متری دور قرقره ای قرار دارد. معمولا در سیم یک علامت وجود دارد که باید بیشتر از آن بیرون کشیدن نشود.

 

در صورت بروز هر گونه مشکل در جاروبرقی آاگ خود با تعمیرات جاروبرقی آاگ توسط ما خیالتان از هر بابت راحت خواهد شد .

با مراحل تعمیر جاروبرقی آاگ از زمان تماس تا تعمیر نهایی آشنا شوید !

شماره تماس مرکز تعمیر جاروبرقی آاگ

 1. ابتدا با تعمیرگاه  جاروبرقی آاگ یعنی سرویس کالا تماس حاصل فرمایید .
 2. در صورت تماس با اپراتور سرویس کالا برای شما مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .
 3. در صورتی که با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار جاروبرقی آاگ ) به محل شما اعزام میگردد .
 4. در اکثر موارد تعمیرات جاروبرقی آاگ شما در همان محل انجام میگردد ، در غیر این صورت چنانچه نیاز به تعمیر برد الکترونیکی یا تعویض قطعات خاص باشد به کارگاه مجهز سرویس کالا حمل شده و سپس بعد از تعمیر ( تنها یک روز بعد ) دستگاه شما به صورت سالم و آماده به کار تحویل داده میشود .
 5. تمامی خدمات مجموعه سرویس کالا به همراه  یک سال ضمانت‌نامه رسمی به مشتریان ارائه خواهد گردید  .

چنانچه جاروبرقی آاگ خریداری نموده اید و نیاز به تعمیر آن دارید با شماره ۴۱۱۲۸-۰۲۱ تماس حاصل نمایید .

سرویس کالا تمامی قطعات سوخته جارو برقی آاگ شما را تعویض می کند !

تعویض قطعات سوخته جاروبرقی آاگ

امروزه با هرچه پیشرفته تر شدن جاروبرقی های آاگ و آمدن مدل های جدید، عملیات تعمیر جاروبرقی آاگ فرآیندی بسیار دقیق و تخصصی به شمار می آید که می بایست توسط کارشناسان زبده و با تجربه صورت گیرد، ممکن است در مراحل تعمیر جاروبرقی بوش به قطعات سوخته بر بخوریم که باید تعویض گردند .

از این رو مجموعه سرویس کالا با توانایی تامین تمامی قطعات جاروبرقی های آاگ آماده است تا در صورت برخورد با این قطعات آن ها را تعویض نموده و در کنار آن ضمانت اصلی بودن آنها را به منظور جلب رضایت شما انجام دهد .

سرویس کالا آماده در مرحله اول اقدام به تعمیر قطعات خواهد کرد اما در صورتی که آن قطعه بلا استفاده شده باشد آن را تعویض می کند، در ادامه  به معرفی قطعات جاروبرقی آاگ خواهیم پرداخت .

قطعات جاروبرقی آاگ

موتور جاروبرقی آاگ

موتور جاروبرقی آاگ

مهم ترین بخش یک جاربرقی بوده که عمل مکش را در قلب این وسیله انجام میدهد، در حال حاضر اکثرا موتور های جاروبرقی قابلیت کنترل میزان قدرت مکش را برخوردار می باشند .

لوله جاروبرقی آاگ

لوله جاروبرقی آاگ

 یکی از قطعاتی است که به طور مستقیم با ارگونومی بدن ارتباط مستقیم دارد این قطعه رابط بین سری مکنده و شلنگ خرطومی است که انتقال آشغال ها به پاکت و مخزن جاروبرقی را انجام می دهد .

فیلتر جاروبرقی آاگ

فیلتر جاروبرقی آاگ

فیلتر جاروبرقی وظیفه تصفیه هوای داخل دستگاه را به عهده داشته و گرد و غبار را به خود جذب می کند تا از رسیدن آن به موتور جاروبرقی جلوگیری شود، که باید همیشه و سر وقت تعویض گردد .

پاکت جاروبرقی آاگ

پاکت جاروبرقی آاگ

این بخش کیسه ای است که تمامی گرد و غبار و سایر آشغال هایی که توسط موتور جاروبرقی مکیده و از طریق لوله به داخل منتقل می شوند را جمع می کند که باید در فواصل زمانی مرتب تعویض شوند .

 

6+