تعمیرات لوازم خانگی آاگ در تهران با مجوز رسمی

به دنبال تعمیرگاه آاگ هستید؟ با شماره های ۰۲۱۴۱۱۲۸ یا ۰۲۱۸۸۹۴۷۹۲۴ تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمائید.

کارشناسان متخصص تعمیر لوازم خانگی ما در سریع ترین زمان ممکن در محل شما حاضر شده و دستگاه شما را تعمیر خواهند نمود.

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ

با تعمیرگاه لوازم خانگی آاگ آشنا شوید !

سرویس کالا به عنوان تعمیرگاه تعمیرات لوازم خانگی آاگ به صورت تخصصی بیشتر از ۱۵ سال بر روی تعمیرات لوازم خانگی این برند فعالیت داشته و دارد.

پیش از هرچیزی اگر در تعمیرات لوازم منزل آاگ خود عجله دارید لطفا با یکی از شماره های ۰۲۱۴۱۱۲۸ و یا ۰۲۱۸۸۹۴۷۹۲۴ تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمائید.

اما اگر تمایل دارید درباره تعمیرگاه تعمیرات آاگ و خدمات آن بیشتر آشنا شوید می توانید این صفحه را تا انتها مطالعه نموده و یا از سایر صفحات دیگر ما نیز دیدن نمائید

در اینجا لیستی از صفحات سایت مربوط به خدمات آاگ برای شما آماده شده است

می توانید با کلیک بر روی آن به صفحه مورد نظر هدایت گردید

تعمیر لباسشویی آاگ

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

تعمیر جاروبرقی آاگ

تعمیرات آاگ | ارائه دهنده خدمات تعمیر لوازم خانگی آاگ

 

چرا باید تعمیرات دستگاه های خود را به تعمیرگاه تعمیرات آاگ بسپاریم؟

این دیدگاه که تعمیرات لوازم منزل آاگ کار پیچیده ای نیست و می توان به سادگی آن ها را تعمیر نمود از قدیم در ذهن بسیاری از افراد مخصوصا افرادی که پا به سن گذاشته اند مانده و شکل گرفته است.

دلیل شکل گرفتن این دیدگاه هم قطعا می تواند ساده بودن ساختار لوازم خانگی در زمان های قدیم باشد.

در آن زمان اگر شخصی به کارهای فنی و برقی علاقه مند بود، با دیدن خرابی یک دستگاه سریع دست به آچار می شد و حتی ممکن بود بتواند از پس تعمیر آن دستگاه نیز برآمده و تا حدودی مشکل را برطرف سازد

ولی امروزه تولیدات لوازم و تجهیزات خانگی مخصوصا از برند آاگ، از فناوری ها و تکنولوژی های بسیار پیچیده ای در ساختار خود بهره می برند و تنها کسانی می توانند تعمیرات لوازم منزل آاگ را به صورت اصولی و با بهترین کیفیت انجام دهند که دوره های تخصصی تعمیرگاه آاگ را پشت سر گذاشته باشند و از علم آن نیز آگاهی کامل را برخوردار باشند.

لوازم خانگی آاگ از آن دسته محصولاتی هستند که از تکنولوژی بالائی برای ساخت خود بهره برده و هر کسی نمی تواند ادعا گر این امر باشد که توانایی تعمیر اصولی و شایسته آن ها را دارد.

اما متاسفانه قسمت بد ماجرا اینجاست که بسیاری از افراد که از دانش فنی پائینی نیز برخورداند به صورت شخصی اقدام به تعمیرات لوازم منزل کرده و حتی در موارد بسیار زیادی خود را به عنوان تعمیرگاه آاگ در تهران نیز معرفی می کنند.

 

نمایندگی آاگ

چه مواردی را باید از یک تعمیرگاه آاگ در تهران انتظار داشت؟

تعطیلات در تعمیرگاه های آاگ تهران معنی ندارد

چیزی به عنوان تعطیلی در یک تعمیرگاه های تعمیرات آاگ وجود ندارد.

در سرویس کالا پرسنل در تمام ساعات اداری آماده خدمت رسانی به شما می باشند و شما می توانید برای برقراری ارتباط با ما در ساعات اداری به سادگی یا از این بخش درخواست خود را ثبت نمائید و یا با یکی از شماره های ۰۲۱۴۱۱۲۸ و ۰۲۱۸۸۹۴۷۹۲۴ تماس حاصل فرمائید.

 

خدمات تعمیرات آاگ در کمترین زمان

ممکن است فکر کنید خدمات تعمیرات آاگ در کمترین یک زمان امتیاز است که تعمیرگاه آاگ به شما می دهند با اینکه این کمترین کاری است که می توان از یک تعمیرگاه آاگ انتظار داشت.

خدمات ویژه سرویس کالا در تهران به صورتی که است که از لحظه تماس با شرکت تا لحظه ارائه خدمات تعمیرات آاگ فقط چند ساعت زمان خواهد برد

 

تعمیرگاه آاگ در منزل شما

تمام هدف ما از ارائه این خدمات کم کردن هزینه تعمیرات برای شماست. با این پیش فرض چطور می شود انتظار داشت خدماتی از جمله تعمیر لباسشویی آاگ و یا تعمیر ظرفشویی آاگ در جائی غیر از منزل شما انجام گردد!

جابجایی وسایلی مثل لباسشویی و یا ظرفشویی نه تنها هزینه های بیشتری برای شما خواهند داشت بلکه ممکن است در حین جابجایی آسیب های دیگری نیز به دستگاه وارد گردد.

تمام متخصصان تعمیرات در تعمیرگاه آاگ، تعمیرات لوازم منزل آاگ شما را در منزل خودتان انجام خواهند داد تا کمترین هزینه را پرداخت نمائید

همچنین ما برای به دست آوردن هرچه بیشتر رضایت و اعتماد شما خدمات تعمیرات آاگ در جلوی چشم های شما انجام می دهیم تا از روند آن آگاه باشید.

 

تعویض قطعات اورجینال و اصلی در تعمیرگاه آاگ

تمام سعی متخصصان در تعمیرگاه آاگ این است که تعمیرات شما با کمترین هزینه انجام پذیرد تا هم رضایت شما جلب گردد و هم مشتری دائم ما گردید.

اگر در خدمات تعمیرات آاگ وسایل شما مجبور به تعویض قطعات بودیم این اطمینان را به شما می دهیم که تمام قطعاتی که برای شما تعویض می کنیم به صورت اورجینال و اصل تأمین گردیده تا هیچ مشکلی در آینده برای پیش نیاید.

برای ارتباط با تعمیرگاه آاگ کافیست در ساعات اداری با شماره های ۰۲۱۴۱۱۲۸ و ۰۲۱۸۸۹۴۷۹۲۴ تماس گرفته و یا با کلیک روی این صفحه درخواست خود را ثبت نمائید تا متخصصان ما با شما تماس بگیرند.

خرید مواد شوینده ظرفشویی و پاکت های جاروبرقی

انواع خدمات در تعمیرگاه آاگ

نمایندگی تعمر یخچال فریزر آاگ

تعمیر یخچال و ساید آاگ

سرویس کالا به عنوان تعمیرگاه لوازم خانگی آاگ AEG سال‌هاست که تعمیر لوازم خانگی از جمله تعمیر یخچال AEG و تعمیر یخچال فریزر AEG را برای مشتریان خود به خوبی انجام می دهد.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی آاگ

تعمیر جاروبرقی آاگ

به هردلیلی که به تعمیرات جاروبرقی ااگ نیاز پیدا کردید می توانید با مشاوران ما در سرویس کالا به صورت رایگان تماس حاصل فرموده و از مشاوره تخصصی آنها در زمینه خدمات جاروبرقی آاگ بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آاگ

تعمیر ظرفشویی آاگ

تعمیر ظرفشویی آاگ در مراکز تعمیرات لوازم منزل جزو یکی از تخصصی ترین حرفه ها محسوب می شود، مجموعه سرویس کالا آماده ارائه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ به صورت استاندارد می باشد .

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

تعمیر لباسشویی آاگ

تعمیر لباسشویی آاگ یکی از حرفه ای ترین بخش های تعمیرات لوازم خانگی می باشد. تعمیرگاه ااگ طی سال‌ های زیاد مشتریان راضی بسیار زیادی در حوزه خدمات لباسشویی آاگ داشته و دارد.

چرا باید تعمیر لوازم خانگی آاگ خود را به تعمیرگاه آاگ بسپاریم ؟

متخصصان و تعمیرکارانی با میانگین ۱۱ سال تجربه

قیمت‌ منصفانه برابر با نرخ تعیین‌شده از سوی نهادهای نظارتی

 انعطاف در تعیین زمان مراجعه از تعمیرگاه آاگ

داشتن فنی کارانی که به طور مداوم در دوره های آموزشی دانش خود را به روز می کنند

استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعویض قطعات توسط تعمیرگاه ااگ

۹۰ روز گارانتی خدمات ارائه شده

سوالات متداول در ارتباط با تعمیرگاه آاگ AEG

سوالات متداول در ارتباط با نمایندگی آاگ

کافیست با یکی از شماره های ۰۲۱۴۱۱۲۸ و یا ۰۲۱۸۸۹۴۷۹۲۴ تماس حاصل فرمائید تا با یکی از دفاتر ما در تهران ارتباط برقرار کنید

به شما کمک خواهد کرد در خرابی مجدد دستگاه با شرکت تماس گرفته و اگر نیاز به تعمیر مجدد در آن بخش از تعمیر باشد سرویس شما به رایگان انجام خواهد شد

در باب این سوال می توان صحبت های زیادی کرد. کافیست به آن فکر کنید که یک فرد غیر متخصص و بدون هیچ نهاد پیگیری قرار است وارد خانه شما شود و تعمیرات آاگ شما را انجام دهد.

متاسفانه هر روز شاهد پرونده های زیادی در نهادهای قانونی و دادگاه ها هستیم که موضوع بسیاری از آنها دزدی افرادی است که خود را تعمیرکار معرفی کرده اند.

حتما قبل از ورود سرویسکار تعمیرگاه آاگ به خانه خود، از او کارت شناسائی طلب نمائید و اگر کارت شناسائی هولوگرام دار شرکت همراه نداشت او را به خانه خود راه ندهید.

نکاتی را می توانید از اینستاگرام سرویس کالا مطالعه نمائید تا دستگاه های شما کمتر دچار آسیب شده و در هزینه های تعمیرات آاگ خود صرفه جوئی نمائید.

کافیست در ساعات اداری با شماره های دفتر تهران شرکت ۰۲۱۴۱۱۲۸ و یا ۰۲۱۸۸۹۴۷۹۲۴ تماس گرفته و درخواست تعمیرات دهید، بلافاصله سرویس کاران متخصص و حرفه ای به محل شما اعزام شده و در کمتر از یک روز تعمیرات و خدمات تعمیرات آاگ شما را انجام خواهند داد.

در ساعات غیر اداری نیز می توانید با کلیک روی این قسمت درخواست خود را ثبت نمائید تا همکاران ما در تعمیرگاه آاگ با شما تماس حاصل نمایند.

پاسخ به سوالات متداول تعمیرگاه آاگ آاگ

پاسخ به سوالات متداول نمایندگی آاگ

 • پیرامون تعمیرات آاگ قبل از اعزام تکنسین توسط تعمیرگاه AEG در تهران، یک کد اشتراک برای مشتری ارسال می گردد تا مشتری بتواند در هر مرحله ای با کمک کد اشتراک خود از تمامی مراحل کار تعمیر لوازم خانگی AEG – آاگ خود مطلع شود.
 • مشتری تعمیرگاه آاگ تهران حق دارد که قبل از تعمیر لوازم خانگی AEG – آاگ خود از کل هزینه تعمیرات و هزینه قطعات فابریک مطلع شود.
 • رضایتمندی مشتری تعمیرگاه آاگ AEG بر هر موضوعی ارجحیت داشته و در صورت کوچک ترین عدم رضایت مشتری کل هزینه تعمیر لوازم خانگی آاگ AEG مسترد می گردد.
 • مشتری حق دارد که بداند چه نوع خدماتی و با چند ماه ضمانت پس از تعمیر لوازم خانگی  آاگ AEG برای وی لحاظ می شود.
 • مشتری شرکت AEG – آاگ حق دارد که در هر مرحله ای از تعمیر لوازم خانگی آاگ از انجام تعمیرات منصرف شده و تعمیر لوازم خانگی شرکت AEG خود را لغو نماید. این از جمله خدمات اصلی تعمیرگاه آاگ سرویس کالا است.
 • مشتری حق دارد تا هر سوالی که برایش جای ابهام دارد را بپرسد تا ما بتوانیم به او کمک کنیم بهترین تصمیم را در مورد تعمیر لوازم خانگی خود بگیرد.
 • مشتری حق دارد تا در پایان کار از تعمیرکار درخواست فاکتور معتبر و رسمی نماید.
 • مشتری حق دارد که در صورت مشاهده هر گونه مشکلی پس از تعمیر لوازم خانگی AEG – آاگ خود، فوراً با تعمیرگاه AEG در تهران تماس گرفته و مشکل خود را از آن طریق حل نماید.

برای تعمیرات دستگاه های خود به دنبال تعمیرگاه AEG می گردید؟ با شماره های ۰۲۱۴۱۱۲۸ و ۰۲۱۸۸۹۴۷۹۲۴ تماس حاصل فرمائید تا همکاران ما در تعمیرگاه آاگ همین حالا مشکل شما را در صف پیگیری قرار دهند.

دلایلی که سرویس کالا را به عنوان تعمیرگاه AEG متمایز می کند ! 

دلایل تمایز سرویس کالا به عنوان نمایندگی آاگ

خدمات آاگ ارائه شده به صورت کتبی ۶ ماه ضمانت خواهند شد تا از بابت خرابی لوازم خانگی آاگ خود نگرانی نداشته باشید.

در طول دوره ضمانت شش ماهه نیازی به پرداخت هزینه اضافی رفت و آمد نیست.

اعزام تمام تکنسین‌ها در روز و ساعت درخواستی شما خواهد بود.

تمامی قطعات مورد استفاده در تعمیرات لوازم خانگی شما کاملاً اورجینال و شرکتی و تحت پوشش خدمات آاگ می‌باشند.

اگر در کرج نیز نیاز به تعمیرگاه ااگ کرج داشتید سرویس کالا در کرج نیز پاسخگوی شما می باشد.

تعمیرکاران ما در طول سال دوره‌ها و کارگاه‌های آموزش تعمیرات لوازم خانگی را می‌گذرانند.

ما پاسخگوی پیشنهادت و انتقادات شما در زمینه‌ی خدمات ارائه شده توسط تعمیرکارانمان هستیم.

برای درخواست خدمات از تعمیرگاه آاگ لطفا در ساعات اداری با شماره های ۰۲۱۸۸۹۴۷۹۲۴ و یا ۰۲۱۴۱۱۲۸ تماس حاصل فرموده و در ساعات غیر اداری نیز از طریق این صفحه درخواست خود را ثبت نمائید

چطور به نمایندگی تعمیرات آاگ برای لوازم منزل خود نیاز پیدا نکنیم؟

چطور به تعمیرات تعمیرگاه ااگ نیاز پیدا نکنیم؟

از جمله اهداف ما در تعمیرگاه آاگ همیشه این بوده که تعمیرات لوازم منزل مشتریان خود را به خوبی انجام دهیم و برای جلب هرچه بیشتر رضایت مشتریان خود در این جا نکاتی را ذکر کرده ایم که با رعایت آنها کمتر و یا هیچ وقت به خدمات تعمیر تعمیرگاه آاگ نیازی پیدا نخواهید کرد:

در صورتی که مشکل شما با موارد بالا حل نشد و نیاز به تعمیرات آاگ داشتید کافیست با یکی از شماره های ۰۲۱۸۸۹۴۷۹۲۴ و ۰۲۱۴۱۱۲۸ تماس حاصل فرموده و یا درخواست خود را این قسمت ثبت نمائید.

ما در تعیرگاه آاگ، خودمان پیگیر کار شما خواهیم بود

 

یک تعمیرگاه آ.ا.گ معتبر در تهران را چطور پیدا کنیم؟

در تهران مراکز زیادی ادعای داشتن تعمیرگاه آ.ا.گ را دارند که متاسفانه چیزی به جز ضرر و خسارت برای مشتریان باقی نخواهند گذاشت.

مشکلاتی که معمولا مراکز غیر مجاز تحت عنوان تعمیرگاه آ.ا.گ برای مشتریان به وجود خواهند آورد عبارتند از:

 1. انجام خدمات با قیمت هایی بالاتر از اتحادیه
 2. ندادن ضمانت بابت انجام تعمیرات انجام شده
 3. آشنا نبودن و نداشتن دانش فنی به ساختارهای جدید دستگاه برند آ.ا.گ
 4. و …

اگر بخواهیم این لیست را ادامه دهیم موارد خیلی بیشتری را شامل خواهد شد.

پس با این شرایط چطور می توانیم یک تعمیرگاه آ.ا.گ معتبر در تهران پیدا کنیم؟

بهترین راه تحقیق کردن است، بررسی کنید ببینید که آیا مرکزی که با آن ارتباط برقرار می کنید دفتر فیزیکی در تهران دارد؟ خیلی اوقات یک نفر بدون داشتن هیچ دفتری خود را به عنوان تعمیرگاه آ.ا.گ معرفی خواهد کرد.

نکته دیگری که باید به آن دقت کنیم داشتن یک وبسایت معتبر است.

بررسی کنید ببینید که وبسایت تعمیرگاه آ.ا.گ که با آن تماس گرفته اید آیا اینماد (نماد اعتماد الکترونیکی) دارد؟ داشتن این نماد خیال شما را از این بابت راحت خواهد کرد.

 

نکته آخر و کلیدی ترین نکته

اگر دقت کرده باشید تنها شرکت های معتبر هستند که شماره های ۴ و ۵ رقمی دارند (مثل ۰۲۱۴۱۱۲۸) داشتن این شماره به منزله معتبر بودن آن مرکز از سوی نهاد های قانونی است.

نکات دیگری نیز وجود دارند که اگر به آنها توجه کنید مطمئن تر خواهد بود ولی همین سه نکته برای اطمینان خاطر شما کافیست.

پس به صورت خلاصه برای یافتن یک تعمیرگاه A.E.G معتبر به این سه نکته دقت کنید

 1. داشتن دفتر فیزیکی در شهر مورد نظر شما
 2. داشتن وبسایت معتبر به همراه اینماد
 3. داشتن شماره تماس ۴ یا ۵ رقمی (همانند ۰۲۱۴۱۱۲۸)

اگر باز هم در این مورد شک داشتین که شرکتی که با آن کار می کنید تعمیرگاه حرفه ای آ.ا.گ هست یا خیر در ساعات اداری با یکی از شماره های ۰۲۱۸۸۹۴۷۹۲۴ یا ۰۲۱۴۱۱۲۸ تماس حاصل فرموده و از این قسمت درخواست خود را ثبت نمائید.

همکاران ما در تعمیرگاه آ.ا.گ در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

10+

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 5 =