نمایندگی آاگ در تهران با مجوز رسمی

به دنبال نمایندگی آاگ هستید؟ با ما تماس بگیرید! کارشناسان ما در سریع ترین زمان در محل زندگی شما حاضر شده و نسبت به تعمیر لوازم خانگی شما اقدام خواهند کرد.

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ

با نمایندگی تعمیرات آاگ آشنا شوید !

تعمیرات لباسشویی آاگ ، تعمیرات یخچال فریزر آاگ ، تعمیرات ماکروفر آاگ ، تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ ، تعمیر فر آاگ ، تعمیر جارو برقی آاگ

نمایندگی آاگ | ارائه دهنده خدمات تعمیر لوازم خانگی آاگ به صورت رسمی در ایران

نمایندگی تعمیرات آاگ به صورت تخصصی در خدمت شماست !

تا چندی پیش تعمیر لوازم خانگی کار بسیار پیچیده و دشواری نبود. زیرا لوازم و تجهیزات خانگی مانند ماشین لباس‌شویی، ماشین ظرفشویی، مایکروفر و یخچال فریزر و جاروبرقی و دیگر لوازم برقی و خانگی، لوازم خیلی پیچیده و پیشرفته‌ای نبودند و نهایتاً چند سیم پیچی ساده در خود داشتند و هر کسی که کمی از مسائل برق سر رشته داشت، می‌توانست با تعمیر سیم پیچی و دست‌کاری بعضی از قطعات، این لوازم و تجهیزات خانگی را تعمیر کنید.

ولی لوازم و تجهیزات خانگی که امروزه تولید می شوند، ضمن این که بسیار هوشمند هستند، از فن آوری و تکنولوژی بسیار پیچیده ای در ساختار درونی و بیرونی خود بهره می برند و تنها کسانی می توانند این لوازم را به صورت اصولی و با بهترین کیفیت تعمیر کنند که دوره های تخصصی و به روز تعمیر این لوازم هوشمند را دیده باشند.

لوازم خانگی آاگ از آن دسته از لوازم و تجهیزات خانگی بسیار هوشمند هستند که هر کسی نمی تواند ادعا گر این امر باشد که توانایی تعمیر اصولی و شایسته آن ها را دارد.

سرویس کالا به عنوان نمایندگی تعمیرات آاگ تعطیلی ندارد و در تمامی ایام هفته آماده خدمت رسانی به شما می باشد ، سرویس کالا به عنوان نمایندگی آاگ دارای امتیازات بسیار ویژه ای برای شما عزیزان می باشد به  این صورت که تمامی مراحل تعمیر لوازم خانگی معیوب شما با برند آاگ در کمتر از یک روز کاری در محل شما انجام و نیازی به انتقال آن به تعمیرگاه ندارد ، در صورتی که قطعات مربوط به دستگاه شما نیاز به تعمیر داشته باشد ما قطعات اورجینال و اصلی را برای شما تامین و نهایتا تعویض می کنیم ، شما می توانید به منظور تعمیر لوازم خانگی آاگ خود با نمایندگی تعمیر آاگ یعنی سرویس کالا به وسیله شماره ۰۲۱۴۱۱۲۸  تماس حاصل نمایید .

شما می توانید با مرکز سرویس و تعمیر انواع لوازم خانگی آاگ در تهران به منظور ارائه خدمات پس از فروش آاگ با شماره تلفن ۸۸۹۴۷۹۲۴ تماس بگیرید !

انواع خدمات در نمایندگی آاگ

نمایندگی تعمر یخچال فریزر آاگ

تعمیر یخچال و ساید آاگ

سرویس کالا به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات آاگ AEG سال‌هاست که تعمیر لوازم خانگی از جمله تعمیر یخچال AEG و تعمیر یخچال فریزر AEG را برای مشتریان خود به خوبی انجام می دهد.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی آاگ

تعمیر جاروبرقی آاگ

به هردلیلی که به تعمیر جاروبرقی آاگ AEG نیاز پیدا کردید می توانید با مشاوران ما در سرویس کالا به صورت رایگان تماس حاصل فرموده و از مشاوره تخصصی آنها در زمینه تعمیر جاروبرقی آاگ بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آاگ

تعمیر ظرفشویی آاگ

تعمیر ظرفشویی آاگ در مراکز تعمیرات لوازم منزل جزو یکی از تخصصی ترین حرفه ها محسوب می شود، مجموعه سرویس کالا آماده ارائه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ به صورت استاندارد می باشد .

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

تعمیر لباسشویی آاگ

تعمیر لباسشویی آاگ یکی از حرفه ای ترین بخش های تعمیرات لوازم خانگی می باشد . سرویس کالا طی سال‌ های زیاد تجربه بسیار خوبی در حوزه تعمیرات لباسشویی آاگ کسب کرده است .

چرا باید تعمیر لوازم خانگی آاگ خود را به نمایندگی تعمیرات آاگ بسپاریم ؟

متخصصان و تعمیرکارانی با میانگین ۱۱ سال تجربه

قیمت‌ منصفانه برابر با نرخ تعیین‌شده از سوی نهادهای نظارتی

 انعطاف در تعیین زمان تعمیرات

داشتن فنی کارانی که به طور مداوم در دوره های آموزشی دانش خود را به روز می کنند

استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعویض قطعات

۹۰ روز گارانتی خدمات ارائه شده

سوالات متداول در ارتباط با نمایندگی آاگ AEG

سوالات متداول در ارتباط با نمایندگی آاگ

 • چطور یک نمایندگی رسمی تعمیرات AEG پیدا کنیم؟
 • گرفتن فاکتور و برگه ضمانت بعد از انجام تعمیرات توسط نمایندگی آاگ برای من چه سودی دارد؟
 • چه ضرورتی دارد تعمیرات خود را به نمایندگی AEG بسپاریم؟
 • چطور به نمایندگی تعمیرات آاگ برای لوازم منزل خود نیاز پیدا نکنیم؟
 • شماره تماس مشاوران نمایندگی AEG در تهران چند است؟
 • خدمات پس از فروش آاگ به چه صورت انجام می شود؟

پاسخ به سوالات متداول نمایندگی تعمیرات آاگ

پاسخ به سوالات متداول نمایندگی آاگ

 • پیرامون خدمات پس از فروش آاگ قبل از اعزام تکنسین توسط نمایندگی AEG در تهران، یک کد اشتراک برای مشتری ارسال می گردد تا مشتری بتواند در هر مرحله ای با کمک کد اشتراک خود از تمامی مراحل کار تعمیر لوازم خانگی AEG – آاگ خود مطلع شود.
 • مشتری نمایندگی آاگ AEG حق دارد که قبل از تعمیر لوازم خانگی AEG – آاگ خود از کل هزینه تعمیرات و هزینه قطعات فابریک مطلع شود.
 • رضایتمندی مشتری نمایندگی آاگ AEG بر هر موضوعی ارجحیت داشته و در صورت کوچک ترین عدم رضایت مشتری کل هزینه تعمیر لوازم خانگی آاگ AEG مسترد می گردد.
 • مشتری حق دارد که بداند چه نوع خدماتی و با چند ماه ضمانت پس از تعمیر لوازم خانگی  آاگ AEG برای وی لحاظ می شود.
 • قطعات مربوط به تعمیر لوازم خانگی نمایندگی AEG آاگ  در صورت درخواست مشتری به وی تحویل داده می شود.
 • مشتری شرکت AEG – آاگ حق دارد که در هر مرحله ای از تعمیر لوازم خانگی آاگ از انجام تعمیرات منصرف شده و تعمیر لوازم خانگی شرکت AEG خود را لغو نماید. این از جمله خدمات اصلی خدمات پس از فروش آاگ سرویس کالا است.
 • مشتری حق دارد تا سوال بپرسد تا بهترین تصمیم را در مورد تعمیر لوازم خانگی خود بداند.
 • مشتری حق دارد تا در پایان کار از تعمیرکار درخواست فاکتور معتبر و رسمی نماید.
 • مشتری حق دارد که در صورت مشاهده هر گونه مشکلی پس از تعمیر لوازم خانگی AEG – آاگ خود، فوراً با نمایندگی AEG در تهران تماس گرفته و مشکل خود را از آن طریق حل نماید.

به دنبال نمایندگی AEG می گردید ؟ سریعا با ما تماس بگیرید ! آماده تعمیر لوازم خانگی شما در سریع ترین زمان ممکن هستیم !

دلایلی که سرویس کالا را به عنوان نمایندگی آاگ متمایز می کند !

دلایل تمایز سرویس کالا به عنوان نمایندگی آاگ

خدمات ارائه شده به صورت کتبی ۶ ماه ضمانت خواهند شد تا از بابت خرابی لوازم  خانگی آاگ خود نگرانی نداشته باشید.

در طول دوره ضمانت شش ماهه نیازی به پرداخت هزینه اضافی رفت و آمد نیست.

اعزام تمام تکنسین‌ها در روز و ساعت درخواستی شما خواهد بود.

تمامی قطعات مورد استفاده در تعمیرات لوازم خانگی شما کاملاً ارجینال و شرکتی می‌باشند.

تعمیرکاران ما در طول سال دوره‌ها و کارگاه‌های آموزش تعمیرات لوازم خانگی را می‌گذرانند.

ما پاسخگویی پیشنهادت و انتقادات شما در زمینه‌ی خدمات ارائه شده توسطتعمیرکارانمان هستیم.

برای درخواست تعمیرات می‌توانید از راه‌های مختلف فرم درخواست آنلاین تعمیرات، ایمیل و یا شماره تلفن استفاده کنید.

چطور به نمایندگی تعمیرات آاگ برای لوازم منزل خود نیاز پیدا نکنیم؟

راهنمای جلوگیری از خراب شدن لوازم خانگی آاگ

نمایندگی تعمیرات آاگ همیشه وظیفه دارد که تعمیرات لوازم منزل مشتریان خود را به خوبی انجام دهد ولی برای اینکه هیچ‌وقت به این نوع تعمیرات و خدمات پس از فروش آاگ پیرامون تعمیرات از جانب نمایندگی تعمیرات آاگ  نیاز پیدا نکنید کافی است به نکات زیر دقت نمائید:

 • با استفاده از بخش آموزش نکات نگهداری از لوازم خانگی وب‌سایت ما سعی کنید همیشه بهترین نگهداری را از لوازمات خانگی خود داشته باشید ( این آموزش‌ها با همکاری مرکز تعمیر و نمایندگی تعمیرات آاگ در تهران – سرویس کالا جمع آوریشده است )
 • سعی کنید اگر مشکلی برای لوازم خانگیان پیش آمد آن را با استفاده از آموزش هائی که توسط سرویس کاران مجرب ما در نمایندگی تعمیرات آاگ آماده کرده اند و در کانال آپارات ما قابل مشاهده است حل نمائید.
 • خیلی اوقات مشکل ها با تعمیر لوازم خانگی برطرف نمی شود و نمی دانیم برای آنها چه راه حل بی اندیشیم. مثلا بوی بدی که لباسشویی به لباس ها می دهد را لازم نیست با تعمیر آن برطرف نمود. برای آن باید سعی کنیم سبک خانه داری خود را اصلاح کنیم. می توانید از کانال تلگرام ما که به همت مجموعه سرویس کالا به عنوان نمایندگی تعمیرات آاگ AEG ساخته شده بازدید کرده و به صورت روزانه جدید ترین نکات خانه داری و شستشو را دریافت نمائید.
 • سرویس کالا، به عنوان نمایندگی AEG انجام خدمات، تعمیرات و سرویس و نگهداری لوازم خانگی آاگ در تهران برای شما انجام می دهد !

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =