با نمایندگی تعمیر جاروبرقی آاگ آشنا شوید !

به دنبال تعمیر جاروبرقی آاگ خود هستید ؟ با ما تماس بگیرید ! ما در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر و سرویس جاروبرقی آاگ شما اقدام می نماییم .

نمایندگی تعمیر جارو برقی آاگ

 

تعمیرات جارو برقی آاگ AEG یعنی سرویس کالا با کسب سال ها تجربه در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و همچنین سرویس دهی جاروبرقی های آاگ به اهمیت بالای لوازم خانگی که در منازل و محل های مختلف کاری و تجاری استفاده می شوند دارای اهمیت بسیار بالایی بوده که در نتیجه شرکت آاگ سعی داشته تا با ارائه کیفیت بسیار بالا در جاروبرقی های خود به مصرف کنندگان جایگاه بسیار خوبی در میان سایر برند ها پیدا کند که همین موضوع باعث هرچه بیشتر شدن طرفداران و مصرف کنندگان این برند شده است .

کیفیت در برند آاگ به این صورت است که تمامی افرادی که به نوعی با برند آاگ سر و کار داشته اند و یا خریدی از آن انجام داده اند در خرید بعدی خود مطمئنا از همین برند خرید خواهند داشت ، یکی از اصول کاری برند آاگ این است که جنس مرغوب و با کیفیت نیازی به تبلیغ ندارد و تمامی این هزینه ها باید در بخش تولید و تحقیقات صرف شوند .

سرویس کالا با برخورداری از تکنسین های بسیار حرفه ای آماده تعمیر جاروبرقی آاگ شما خواهد بود

مرکز مجاز تعمیر جاروبرقی آاگ AEG با بروز رسانی علمی و عملی کارکنان خود همه ساله دوره هایی بسیار تخصصی را برگزار می نماید که طی آن تمامی تکنسین ها و کارشناسان نمایندگی به لحاظ علمی و عملی ارتقای قابل توجهی پیدا می کنند ، از این رو شما می توانید با خیالی بسیار آسوده نسبت به تعمیر لوازم خانگی خودتان بدست مجموعه سرویس کالا اقدام نمایید .

ما در کمترین زمان ممکن بعد از تماس شما نسبت به ارسال تکنسین به محل سکونت شما اقدام میکنیم ، و با دریافت کمترین هزینه ممکن و مصرف قطعات اصل و اورجینال اقدام به نوسازی ، تعمیر و سرویس جاروبرقی آاگ AEG شما خواهیم نمود .

نمایندگی تعمیر جاروبرقی آاگ | خدمات پس از فروش آاگ ۰۲۱۴۱۱۲۸‎

سرویس کالا، مرکز تعمیر جاروبرقی آاگ در تهران- دارای گواهینامه فنی از نمایندگی آاگ. ارائه ضمانت نامه رسمی شرکت آاگ – تضمین مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت. ارائه خدمات باتعرفه دولتی. ارائه مشاوره فنی رایگان. ارائه خدمات فقط درتهران.

چرا سرویس کالا را برای تعمیر جاروبرقی آاگ انتخاب کنیم ؟

صرفه جویی در پول تعمیر جارو برقی آاگ

هزینه کمتر

مجموعه ی سرویس کالا با استفاده از تجارب گسترده ی علمی عملی خود توانایی این را دارد تا در کمترین زمان ممکن تعمیر جاروبرقی شما را انجام و ترجیحا اقدام به تعمیر قطعات آن نماید ، کیفیت در خدمات سرویس کالا از بالاترین و برترین شعار های ماست .

صرفه جویی در زمان تعمیر جاروبرقی آاگ

تکنسین های مجرب

مجموعه سرویس کالا نمایندگی سرویس جاروبرقی آاگ در ایران با توجه به مراکز متعدد خود در سطح شهر تهران می تواند در کمترین زمان ممکن اقدام به مراجعه به محل سکونت و یا محل کار شما نموده و اقدام به تعمیر جاروبرقی شما در محل نماید ، لذا هیچ گونه نگرانی در ارتباط با صرف زمان زیاد وجود ندارد .

تکنسین های مجرب تعمیر لباسشویی آاگ

تکنسین های با تجربه

تمامی  تکنسین های مجموعه سرویس کالا که در حال حاضر در تمامی مراکز متعدد این مجموعه در حال کار می باشند ، دارای سوابق درخشان بالای ده ساله بوده و به صورت دائم در حال بروز رسانی علمی و آموزشی خود هستند و به راحتی می توانند اقدام به تعمیر لباسشویی شما در نمایندگی تعمیر جاروبرقی آاگ نمایند .

برای تعمیر جاروبرقی آاگ خود با ما تماس بگیرید :

در چه صورتی باید با نمایندگی تعمیر جاروبرقی آاگ تماس بگیرید ؟

در حال حاضر مجموعه سرویس کالا به عنوان نمایندگی تعمیرات آاگ به صورت تمام روز آماده دریافت و پذیرش دستگاه های معیوب و ارسال تعمیرکار به منزل شما می باشد ، در صورت مشاهده مشکلاتی از قبیل :

مشکلات متداول جاروبرقی آاگ

 • روشن نشدن جاروبرقی آاگ
 • کار کرد نا منظم جاروبرقی آاگ
 • پریدن فیوز در هنگام روشن کردن جاروبرقی
 • کم شدن و یا ضعیف شدن قدرت مکش جارو برقی آاگ
 • تولید صداهای نا هنجار از جاروبرقی آاگ در هنگام کار کردن
 • لرزش زیاد هنگام کار کردن جاروبرقی
 • بلند شدن بوی سوختگی از جاروبرقی
 • عدم داشتن قدرت اولیه در هنگام کار کردن
 • پر نشدن کیسه جاروبرقی درمدت زمان متعارف

خیلی سریع با شماره ۴۱۱۲۸-۰۲۱ تماس گرفته تا تکنسین های نمایندگی آاگ در سریع ترین زمان ممکن در محل سکونت شما حاضر شده و در مرحله اول اقدام به عیب یابی ماشین جاروبرقی آاگ AEG شما خواهند کرد.

در مرحله بعدی با رویکرد تعمیر قطعات اقدام به رفع مشکل جاروبرقی شما خواهند نمود  ، در صورتی که جاروبرقی شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد سرویس کالا از قطعات اصلی و اورجینال به جهت راه اندازی مجدد جاروبرقی آاگ شما استفاده خواهد نمود، و در مرحله آخر دستگاه شما به لحاظ کارکرد گارانتی و ضمانت خواهد شد .

اتحادیه تعمیر جاروبرقی آاگ

 آیا می دانید تعمیر جاروبرقی آاگ با مجوز اتحادیه در مجموعه سرویس کالا انجام می گیرد ؟

 

سرویس کالا بعنوان تعمیرگاه و نمایندگی آاگ در ایران و با سالها سابقه کاری موفق در زمینه تعمیر تمامی لوازم خانگی آاگ موفق به اخذ تمامی مجوز های رسمی از اتحادیه مربوطه شده است .

از این رو تعمیر جاروبرقی آاگ خود را به تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آاگ در ایران یعنی سرویس کالا بسپارید و مطمئن باشید که با تمام وجود پاسخ اطمینان شما در تعمیرات وسایل شما از جمله تعمیر لباسشویی آاگ ، تعمیر ظرفشویی آاگ ، تعمیر یخچال فریزر آاگ را خواهیم داد و  در آخر حس نو بودن جاروبرقی خود مانند روز اول را مجددا تجربه خواهید نمود .

تعمیر جاروبرقی آاگ | نمایندگی مجاز و رسمی تعمیرات جارو برقی آاگ در ایران

راهنمای جلوگیری از خراب شدن تعمیر جاروبرقی آاگ

 • تخلیه کردن منظم کیسه زباله

اولین نکته ای که در استفاده از جاروبرقی باید به آن توجه کنید، تخلیه کسیه زباله آن می باشد، کیسه زباله جارو را باید به صورت منظم خالی کنید تا کامل پر نشود و به ماشین آسیب وارد نکند.

 • تمیز کردن فیلترهای جاروبرقی

هر چند وقت یکبار فیلترهای جاروبرقی را تمیز کنید، کثیف بودن فیلترهای جارو برقی به معنای کاهش کارآیی آن می باشد، مدل های مختلف جاروبرقی دارای فیلترهای مختلف می باشد، از این رو، دفترچه راهنمای آن را به دقت مطالعه کنید.

 • مراقبت در استفاده از جاروبرقی

قبل از استفاده از جاروبرقی اشغال های بزرگ را از زمین جمع کنید تا این اشغال در خرطومی جاروبرقی گیر نکند، در زمان استفاده هم جارو برقی را یک دفعه به این طرف و آن طرف نکشید با آن به ملایمت برخورد کنید، برای حرکت دادن آن از خرطومی استفاده نکنید.

 • بررسی اتصالات جاروبرقی

قبل از استفاده از جاروبرقی اتصالات آن را بررسی کنید و از درست بودن آنها اطمینان حاصل نماید، سپس جاروبرقی را روشن کنید.

 • نحوه استفاده از جاوربرقی

هر بار که جاروبرقی را روشن می کنید، بیش از ۱۵دقیقه از آن استفاده نکنید، بعد از ۱۵ دقیقه جارو کردن آن را خاموش کنید و اجازه دهید دقایقی موتور آن استراحت کند و خنک شود.

 • کشیدن سیم جاروبرقی

هیچ وقت سیم جاروبرقی را بیشتر از نیمه نکشانید، این سیم چندین متری دور قرقره ای قرار دارد. معمولا در سیم یک علامت وجود دارد که باید بیشتر از آن بیرون کشیدن نشود.

با مراحل تعمیر جاروبرقی آاگ از زمان تماس تا تعمیر نهایی آشنا شوید !

شماره تماس مرکز تعمیر جاروبرقی آاگ

 1. ابتدا با تعمیرگاه و نمایندگی مجاز جاروبرقی آاگ یعنی سرویس کالا تماس حاصل فرمایید .
 2. در صورت تماس با اپراتور سرویس کالا برای شما مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .
 3. در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار جاروبرقی آاگ ) به محل شما اعزام میگردد .
 4. در اکثر موارد تعمیرات جاروبرقی آاگ شما در همان محل انجام میگردد ، در غیر این صورت چنانچه نیاز به تعمیر برد الکترونیکی یا تعویض قطعات خاص باشد به کارگاه مجهز سرویس کالا حمل شده و سپس بعد از تعمیر ( تنها یک روز بعد ) دستگاه شما به صورت سالم و آماده به کار تحویل داده میشود .
 5. تمامی خدمات مجموعه سرویس کالا به همراه یکسال ضمانتنامه رسمی به مشتریان ارائه خواهد گردید  .

چنانه جاروبرقی آاگ خریداری نموده اید و نیاز به تعمیر آن دارید با شماره ۴۱۱۲۸-۰۲۱ تماس حاصل نمایید .

به این صفحه امتیاز بدهید !
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]