ما نمایندگی تعمیر ظرفشویی آاگ هستیم !

به دنبال نمایندگی تعمیر ظرفشویی آاگ هستید؟ با ما تماس بگیرید ! کارشناسان ما در سریع ترین زمان به محل زندگی شما مراجعه و نسبت به تعمیر ظرفشویی شما اقدام میکنند !

تعمیر ظرفشویی آاگ

در بخش تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ AEG سرویس کالا با کسب سال ها تجربه در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و همچنین سرویس دهی ظرفشویی های آاگ به اهمیت بالای لوازم بهداشتی که در خانه ها و محل های مختلف کاری و تجاری استفاده می شوند، دارای اهمیت بسیار بالایی بوده که در نتیجه شرکت آاگ سعی داشته تا با رویکردی مشتری مدارانه کیفیت بسیار بالایی در ظرفشویی های خود به مصرف کنندگان ارائه دهد که همین موضوع باعث هرچه بیشتر شدن طرفداران و مصرف کنندگان این برند شده است.

به این صورت که تمامی افرادی که به نوعی با برند آاگ سر و کار داشته اند و یا خریدی از آن انجام داده اند در خرید بعدی خود مطمئنا از همین برند خرید خواهند داشت ، یکی از اصول کاری برند آاگ این است که جنس مرغوب و با کیفیت نیازی به تبلیغ ندارد و تمامی این هزینه ها باید در بخش تولید و تحقیقات صرف شوند .

سرویس کالا با برخورداری از تکنسین های بسیار حرفه ای آماده تعمیر ظرفشویی آاگ شما خواهد بود !

مرکز مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ AEG با بروز رسانی علمی و عملی کارکنان خود همه ساله دوره هایی بسیار تخصصی را برگزار می نماید، که طی آن تمامی تکنسین ها و کارشناسان تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ AEG به لحاظ علمی و عملی ارتقای قابل توجهی پیدا می کنند، از این رو شما می توانید با خیالی بسیار آسوده نسبت به تعمیر لوازم خانگی خودتان بدست مجموعه سرویس کالا به عنوان نمایندگی آاگ اقدام نمایید، سرویس کالا تضمین مناسبترین قیمت و بالاترین کیفیت برای شما به ارمغان می آورد .

ما به عنوان مرکز تعمیر ماشین لباسشویی و ظرفشویی، یخچال فریزر و جارو برقی آاگ در تهران در کمترین زمان ممکن بعد از تماس شما نسبت به ارسال تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ به محل سکونت شما اقدام میکنیم، و با دریافت کمترین هزینه ممکن و مصرف قطعات اصل و اورجینال اقدام به نوسازی ، تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی آاگ AEG شما خواهیم نمود، همچنین ما انجام تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ در منزل یا در تعمیرگاه به انتخاب مشتری انجام می دهیم !

تعمیر ظرفشویی آاگ | نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ دارای مجوز رسمی از اتحادیه !

نمایندگی تعمیر ظرفشویی آاگ

معرفی و تاریخچه برند و نمایندگی تعمیر یخچال آاگ

شرکت آاگ توسط آقای Emil Rathenau در سال ۱۸۸۳ میلادی با خرید امتیاز اختراعات توماس ادیسون  شرکت خود را با نام آاگ – AEG که مخفف عبارت “Allgemeine Elektricitäts-Gesellschaft AG” می باشد راه اندازی نمود ، این شرکت در آغاز اقدام به تولید تجهیزات برقی نظیر لامپ و موتور ژنراتور نمود .
در همان ابتدا شرکت آاگ درگیر تکنولوژی بسیار جدید برقی متناوب و یا برق AC بود و همین مساله باعث توسعه ی کارخانه در اوایل قرن بیستم شد و موجب نو آوری های بسیار زیادی در زمینه ی مهندسی برق با نام AEG گردید .
در همان زمان ها شرکت AEG وارد حوزه ی هواپیما و اتو موبیل شد ، در آن زمان تجهیزات برقی شرکت راه آهن آلمان نیز توسط شرکت آاگ تامین می شد .
در شروع جنگ جهانی دوم این شرکت بخش های عظیمی را که در بخش آلمان شرقی بود از دست داد، در اواخر دهه ی شصت این شرکت با شرکت تلفونکن ادغام شده و شرکت AEG-Telefunken تاسیس شد .

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ خود را به سرویس کالا بسپاریم ؟

تکنسین های مجرب تعمیر ظرفشویی آاگ

نیروهای مجرب

سرویس کالا توانسته به کمک نیروهای متخصص و با تجربه به لحاظ عملی و علمی تمامی مشکلات متداول و یا غیر معمول دستگاه های ظرفشویی آاگ را شناسایی و نسبت به تعمیر آن اقدام و سریعا رفع مشکل نماید .

صرفه جویی در زمان تعمیر ظرفشویی آاگ

صرفه جویی زمان

مجموعه سرویس کالا با توجه به دارا بودن نیروهای بسیار با تجربه و حرفه ای و همچنان تجربه ی بالای این مجموعه در تعمیر انواع مدل های ماشین ظرفشویی آاگ این ضمانت را می کند، که در کمترین زمان ممکن اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ شما بکند .

صرفه جویی در پول تعمیر ظرفشویی آاگ

عدم اتلاف هزینه

مجموعه سرویس کالا با توجه به تجربه بالای خود در حوزه ی تعمیر ماشین ظرفشویی AEG توانسته سازو کاری را آماده کند، که در آن ماشین ظرفشویی آاگ شما در صورت خرابی با کمترین هزینه ممکن تعمیر و مانند روز اول شروع به کار کند .

تخصصی ترین مرکزتعمیرات لوازم خانگی آاگ در تهران – با قطعات اوریجینال و ارائه گارانتی شرکتی سرویس کالا، ارائه خدمات تعمیر ظرفشویی آاگ در تهران – با ارائه گارانتی شرکتی سرویس کالا، تعمیرگاه مرکزی و رسمی تعمیر ظرفشویی آاگ در تهران تعمیرگاه مرکزی و رسمی تعمیر ظرفشویی آاگ در تهران با ۱۲ماه ضمانت کتبی خدمات، تعمیرات، سرویس و نگهداری ظرفشویی آاگ در تهران .

همچنین شما می توانید برای تعمیر جاروبرقی آاگ ، تعمیر یخچال آاگ ، تعمیر لباسشویی آاگ با سرویس کالا تماس بگیرید !

شماره تماس نمایندگی تعمیر ظرفشویی آآگ

مشکلات متداولی که نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ دارند !

همیشه شستن ظرف ها بعد از غذا خوردن کاری سخت و کسل کننده به نظر می رسد، اما ماشین ظرفشویی کار انسان را بسیار راحت و آسان کرده است. ولی گاهی با وجود مراقبت از ماشین ظرفشویی باز ماشین ظرفشویی دچار خرابی می شود و نیاز به تعمیر پیدا می کند.

روال کار ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی خودش را از آب پر می کند و آب را با سرعت و فشار زیاد از طریق فواره هایی به ظروف می پاشد تا آنها را تمیز کند؛ در نهایت آب کثیف را تخلیه می کند و با پاشیدن آب بیشتر، ظروف را آبکشی می کند؛ پس از اتمام شست و شو هوا را گرم می کند تا ظرف ها خشک شوند، خرابی ماشین ظرفشویی می تواند در هر مرحله رخ دهد.

باقی ماندن ذرات غذا بر روی ظروف

با اینکه ماشین های ظرفشویی در شستن ظروف بسیار دقیق و تمیز عمل می کنند، ولی گاهی بعد از شستشو می بینیم که بر روی ظروف ذرات غذا باقی است، در این صورت احتمال دارد، فیلتر شستشو کثیف یا مسدود شده و یا در جای خود قرار نگرفته باشد و یا مجرای آب فشان کثیف شده باشد.

سفیدک زدن ظروف

اگر بعد از شستشوی ماشین ظرفشویی متوجه سفیدک زدن ظرف ها شدید، برای رفع مشکل می توانید مقدار پودر یا مایع جلا دهنده را چک کنید، در محفظه نمک را بررسی کنید تا درست بسته شود، درجه سختی آب را نگاه کنید شاید درست انتخاب نکردید و در نهایت از ماده پاک کننده بدون فسفات استفاده کنید.

شروع به کار نکردن ماشین ظرفشویی

برای افرادی که دست به آچار هستند، تعمیر ماشین ظرفشویی کار سختی نمی باشد، ابتدا باید قطعاتی که موجب شروع به کار ماشین می شود را شناسایی کنید و سپس آن ها را تعمیر و یا تعویض نماید. مشکل می تواند در قفل یا چفت در ظرفشویی، تایمر ماشین ظرفشویی، رله ی استارت موتور ظرفشویی و فیوز حرارتی باشد.

خشک نکردن ظروف

یکی از اختلالات شایع در ماشین ظرفشویی خوب خشک نکردن ظروف می باشد، که بیشترین دلیل آن روشن نشدن المنت گرمایی ماشین ظرفشویی و یا خرابی ترموستات باشد.

با مراحل تعمیر ظرفشویی آاگ از تماس تا تعمیر آشنا شوید !

شماره تماس تعمیر ظرفشویی آاگ

  • ابتدا با تعمیرگاه و نمایندگی مجاز تعمیر ظرفشویی آاگ یعنی سرویس کالا تماس حاصل فرمایید .
  • در صورت تماس با اپراتور سرویس کالا برای شما مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .
  • در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار ظرفشویی آاگ ) به محل شما اعزام میگردد .
  • در اکثر موارد تعمیرات ظرفشویی آاگ شما در همان محل انجام میگردد ، در غیر این صورت چنانچه نیاز به تعمیر برد الکترونیکی یا تعویض قطعات خاص باشد به کارگاه مجهز سرویس کالا حمل شده و سپس بعد از تعمیر ( تنها یک روز بعد ) به شما تحویل داده میشود .
  • تمامی خدمات مجموعه سرویس کالا دارای یکسال ضمانتنامه رسمی میباشد .

در صورتی که ظرفشویی آاگ خریداری نموده اید و نیاز به تعمیر آن دارید با شماره ۴۱۱۲۸-۰۲۱ تماس حاصل نمایید .

به این صفحه امتیاز بدهید !
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]