تعمیر ظرفشویی آاگ

امروزه تعمیر ظرفشویی آاگ در مراکز تعمیرات لوازم منزل جزو یکی از تخصصی ترین حرفه ها محسوب می شود.

افراد زیادی هستند که ادعا می کنند به راحتی می توانند تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ را انجام دهند اما باید قبل از اعتماد به آنها مجوز نمایندگی شان را بررسی نمائید. زیرا تعمیر ظرفشویی AEG تخصص بالائی را می طلبد و باید برای تعمیرات آن از متخصصان کاربلد کمک گرفت.

لطفا در ادامه مطلب با نکات پیدا کردن یک تعمیرگاه خوب برای تعمیر ظرفشویی آاگ با ما همراه باشید.

تعمیر ظرفشویی آاگ
تعمیر ظرفشویی آاگ

خدمات تعمیر ظرفشویی آاگ

تعمیر ظرفشویی aeg
تعمیر ظرفشویی آاگ

سرویس کالا به عنوان تعمیرگاه مرکزی و رسمی تعمیر ظرفشویی آاگ  انواع تعمیرات لوازمات منزل را با کمک تعمیرکاران مجرب خود انجام داده و عملیات تعمیر و نگهداری لوازم خانگی از جمله تعمیر ظرفشویی آاگ را ۱۲ ماه ضمانت کتبی، تضمین خواهد کرد.

شما میتوانید با اطمینان کامل  تعمیر ظرفشویی آاگ خود را به سرویس کالا بسپارید و مطمئن باشید که با تمام وجود پاسخ اطمینان شما را خواهیم داد.

 در صورت تمایل آموزش تعمیر ظرفشویی پیرامون خدمات تعمیر ظرفشویی آاگ و آموزش تعمیر ظرفشویی آاگ را نیز مطالعه نمائید.

اگر در مورد بخش خاصی از تعمیر ظرفشویی آاگ خود برایتان سوالی پیش آمد با نمایندگی های رسمی آاگ در تهران یا شماره های زیر تماس حاصل فرموده تا به صورت مستقیم با متخصصان مشورت کرده و پاسخ سوال هایتان را دریافت نمائید.

تعمیر لباسشویی AEG

 

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ خود را به سرویس کالا بسپاریم ؟

تکنسین های مجرب

نیروهای مجرب

سرویس کالا توانسته به کمک نیروهای متخصص و با تجربه به لحاظ عملی و علمی تمامی مشکلات متداول و یا غیر معمول دستگاه های ظرفشویی آاگ را شناسایی و نسبت به تعمیر آن اقدام و سریعا رفع مشکل نماید .

صرفه جویی در وقت

صرفه جویی زمان

مجموعه سرویس کالا با توجه به دارا بودن نیروهای بسیار با تجربه و حرفه ای و همچنان تجربه ی بالای این مجموعه در تعمیر انواع مدل های ماشین ظرفشویی آاگ این ضمانت را می کند که در کمترین زمان ممکن اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ شما بکند .

صرفه جویی در پول

عدم اتلاف هزینه

مجموعه سرویس کالا با توجه به تجربه بالای خود در حوزه ی تعمیر ماشین ظرفشویی AEG توانسته سازو کاری را آماده کند که در آن ماشین ظرفشویی آاگ شما در صورت خرابی با کمترین هزینه ممکن تعمیر و مانند روز اول شروع به کار کند .

درباره شرکت آاگ:

شرکت آاگ یکی از محبوب ترین کمپانی های تولید کننده لوازم خانگی در جهان و همواره مورد علاقه مشکل پسندان در سراسر جهان بوده است.

آاگ در سال ۱۸۸۳ توسط Emil Rathenau در برلین آلمان بنیان گذاری شد و در سال ۱۹۵۱ دفتر مرکزی آن به شهر فرانکفورت منتقل شد.

واژه انحصاری AEG – آاگ از عبارت Allgemeine Elektrizitats Gesellschaft به معنای “شرکت برق همگانی” برگرفته شده است و اولین ابداعات آن بر پایه تجهیزات برقی و الکتریکی بوده است.

 

چطور برای تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ خود یک تعمیرگاه خوب پیدا کنیم؟

در ابتدای این مطلب نیز ذکر شد که پیدا کردن یک تعمیرکار خوب برای تعمیر ماشین ظرفشویی AEG مخصوصا نوع توکار آن کار آسانی نیست. دلیل آن نیز ازدیاد بیش از حد تعمیرگاه های غیر مجاز تعمیر ظرفشویی آاگ است که در چند سال اخیر با ظهور آنها روبرو بوده ایم.

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ
تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

 

برای اینکه بتوانیم یک تعمیرگاه خوب پیدا کنیم باید به نکات زیر دقت کنیم:

۱- برای تعمیر ظرفشویی آاگ ابتدا مجوز نمایندگی تعمیرات آاگ را از آنها بخواهیم.

۲- از سابقه آنها در این زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ بپرسیم

در صورت تمایل آموزش تعمیر ظرفشویی پیرامون تعمیر ظرفشویی AEG یا خدمات پس از فروش تعمیر ظرفشویی آاگ را نیز مطالعه نمائید.

۳- از آنها درخواست فاکتور با مهر رسمی نمایندگی را داشته باشیم.

۴- درباره تعهد و ضمانت آنها بعد از تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ بپرسیم تا مطمئن شویم حداقل یک سال تعمیر ظرفشویی AEG ما را ضمانت می کنند.

نمایندگی رسمی تعمیرات AEG – آاگ

اگر مطمئن شدید که با یک نمایندگی رسمی تعمیرات آاگ روبرو هستید از آنها درباره روش های نگهداری درست ظرفشویی آاگ و تعمیر ظرفشویی آاگ نیز سوال بپرسید تا دیگر نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ خود پیدا نکنید.

 

چطور نیاز به تعمیر ظرفشویی AEG پیدا نکنیم؟

تعمیر ظرفشویی aeg
تعمیر ظرفشویی AEG

 

اگر اصول نگهداری از ماشین ظرفشویی AEG را بدانید دیگر به تعمیر ظرفشویی AEG نیازی پیدا نخواهید. کرد. باید با آن مراعات نموده و نکات زیر را رعایت فرمائید:

۱- لاستیک ها و چفت های ظرفشویی AEG بررسی نمائید تا خراب نشده و یا در اثر گذشت زمان نپوسیده باشند. زیرا پوسیدگی آنها ممکن است ضررهای مالی زیاد برای آشپزخانه شما داشته باشد.

۲- یکی دیگر از دلایلی که ممکن است به تعمیر ظرفشویی آاگ نیاز پیدا کنید کم حوصلگی در چیدن ظرف ها درون ظرفشویی AEG است. اگ با بی دقتی ظرفها را درون آن بچینید ممکن است لایه پلاستیکی روی سبد از بین رفته وبه مرور زمان فلز آن زنگ بزند.

۳- سعی کنید حتما آبپاش ها را هر دفعه بررسی کرده و مطمئن شوید که قسمت نگه داری مواد شوینده همیشه حکم سفت بسته می شود.

۴- همچنین برای دوری از تعمیر ظرفشویی AEG لازم است به سر و صداهای آن نیز دقت نمائید تا صدای عجیب ندهد مثلا صدای خرد شدن یا سائیده شدن که ممکن است از استخوان های باقی مانده غذا درون فیلتر باشد. پس اگر صدای عجیبی شنیدید آنرا خاموش کرده و ببینید مشکل از کجاست. به همین سادگی خودتان تعمیر ظرفشویی آاگ را انجام می دهید.

 

تعمیر ظرفشویی AEG در سرویس کالا

تعمیر ظرفشویی AEG

ما در سرویس کالا تعمیر ظرفشویی بوش را معمولا طبق میل مشتری انجام می دهیم.

اگر مشتری تمایل داشته باشد، تعمیر ظرفشویی آاگ در منزل ایشان انجام می پذرید.

اما اگر تمایلی به تعمیر ظرفشویی aeg در منزل نداشت ما آن را در تعمیرگاه خود انجام می دهیم.

معمولا سرویس کاران ما در مجموعه سریس کالا، وسایل لازم برای تعمیر ظرفشویی آاگ را همیشه همراه خود دارند و به همین منظور می توانند تعمیر ظرفشویی aeg را در کمتر از ساعتی در همان منزل برای شما انجام دهند.

 

توصیه ما به شما دوستان عزیزمان این است که قبل از اینکه برای تعمیر ظرفشویی آاگ خود اقدام نمائید، کمی درباره آن در اینترنت جست و جو کنید، شاید بتوانید مشکلات سطحی آن را خودتان برطرف کنید یا اینکه ببینید با انجام چه کارهائی در آینده دیگر به تعمیر ظرفشویی آاگ نیاز پیدا نخواهید کرد.

نگهداری و استفاده صحیح به منظور جلوگیری از تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

ظرفشویی های اتوماتیک امروزی، تحول جدیدی را در صنعت ظرفشویی پدید آورده اند تا زندگی راحت تری برای شما ایجاد کنند. این ماشین ها دارای لرزش و سر و صدای کمی در حین کار کردن هستند تا آرامش و سکوت محیط آشپزخانه حفظ شود. در ماشین های ظرفشویی اتوماتیک جدید از بردهای الکترونیکی استفاده می شود تا موتورها را با سرعت متغیر به حرکت درآورند.

استفاده از پودر ظرفشویی

از پودر ظرفشویی به اندازه لازم استفاده کنید؛ زیرا ریختن پودر زیاد، هیچ تاثیری در تمیزترشدن ظرف نخواهد داشت.

دلیل سر و صدای ماشین ظرفشویی

ماشین های ظرفشویی اصولاً پر سرو صدا هستند این صداها در اثر عوامل زیر ایجاد می شوند: گردش موتور، تولید فشار آب به وسیله پمپ و برخورد آب با فشار به ظروف و بدنه، اگر دستگاهی که انتخاب می کنید دارای دیواره های عایق کاری شده باشد، صدای مزاحم آن تا حد زیادی برطرف خواهد شد.

اجرای برنامه شستشوی مقدماتی

بعد از نصب ماشین ظرفشویی ابتدا برنامه شستشوی مقدماتی را اجرا کنید تا بدین وسیله از نصب صحیح اتصالات و شیلنگ تخلیه مطمئن شوید و همچنین فضای داخل ماشین قبل از اجرای برنامه اصلی شسته شود.

استفاده کامل از ظرفیت ماشین لباسشویی

تا حد امکان از ظرفیت کامل ماشین ظرفشویی استفاده کنید. تعداد ظرفها تغییری در مصرف آب ماشین نمی دهد. پس بهتر است ظرف ها را در طول روز، داخل ماشین جمع کنید و سپس یک بار در ساعات غیر اوج مصرف آن را به کار اندازید.

قطع برق در حین شستشو

در هنگام قطع برق، برنامه مورد نظر در حافظه باقی مانده و وقتی جریان برق دوباره برقرار شود، عمل شستشو از هم آن مرحله ای که متوقف شده بود ادامه می یابد.

استفاده از شوینده ها

از شوینده های معمولی استفاده نکنید. کف تولید شده توسط مایع ظرفشویی معمولی ممکن است تمام محفظه را پرکند و از بالای در ماشین سرریز شود.

 

رعایت نکات فوق مانع از ایجاد مشکل و  همچنین تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ شما خواهد شد .