تعمیر مایکروفر بوش – BOSCH

مرکز تعمیر ماکروفر بوش

مایکروفر – مایکروویو چیست ؟

مایکروفر – مایکروویو عبارت است از امواج رادیویی با طول موج کوتاه که مثل پرتوهای قابل رویت نور بخشی از طیف الکترو مغناطیسی را متشکل می شود. امواج کوتاه بیشتر برای برنامه های تلفن همراه رادار و تلویزیون بکار می رود .

در صنعت برای فرآوری مواد و در آشپزخانه ها و برای پخت غذا از این فناوری نیز استفاده می شود، این امواج دربرخورد با یک ماده ممکن است منعکس، منتشر یا جذب شوند.

مواد فلزی این امواج را به صورت کامل منعکس می کنند. مواد غیرفلزی مثل شیشه و پلاستیک امواج را از خود عبور می دهند و موادی که دارای آب هستند مانند غذاها انرژی این امواج را جذب خواهند کرد .

تعمیر ماکروفر بوش

علل محبوبیت دستگاه مایکروفر بوش – BOSCH

  • در زمان پذیرایی سریع از میهمانان کارکرد عالی دارد
  • تنها غذا گرم شده و محیط اجاق و آشپزخانه گرم نمی شود
  • جاسازی ساده و زیبا حتی نصب به دیوار آشپزخانه
  • صرفه جویی در وقت و انرژی
  • سرعت حرارت دهی بسیار بالا – زمان پخت بسیار کوتاه
  • حفظ خصوصیت رنگ، طعم مطلوب در سبزیها به علت زمان کوتاه حرارت دهی
  • کاهش خطرم سمومیت های غذایی به دلیل اینکه از گرم نگه داشتن غذا به مدت طولانی پرهیز می شود

خدمات عیب یابی و تعمیر مایکروفر بوش – BOSCH

مجموعه سرویس کالا با سال های سال تجربه و تخصص در ضمینه تعمیر مایکروفر بوش – BOSCH با تکیه بر تکنسین ها و کارشناسان با تجربه و دوره دیده توانایی تعمیر، سرویس و نگهداری انواع مایکروفر  شما را با بهترین کیفیت و با قطعات اصل و با ضمانت را دارد.

شما می توانید به محض مشاهده مشکل در عملکرد دستگاه مایکرفر – ما خود سریعا با سرویس کالا تماس گرفته و ما را از مشکل دستگاه خود باخبر سازید ، مجموعه سرویس کالا عملیات تعمیر دستگاه مایکروفر شما را در یک روز کاری انجام می دهد.

تعمیر مایکروفر بوش - BOSCH
تعمیر مایکروفر بوش – BOSCH

 

اگر در مورد بخش خاصی از تعمیر مایکروفر بوش – BOSCH خود برایتان سوالی پیش آمد با نمایندگی های رسمی تعمیرات در تهران یا شماره های زیر تماس حاصل فرموده تا به صورت مستقیم با متخصصان مشورت کرده و پاسخ سوال هایتان را دریافت نمائید.

تعمیر ظرفشویی بوش – BOSCH

همچنین اگر فکر می کنید که این مطلب می تواند برای دوستانتان مفید باشد لطفا آن را با آنها به اشتراک بگذارید.