تعمیر لوازم خانگی

تعمیر سریع

خدمات سریع

در سریعترین زمان مشکلتان برطرف خواهد شد

ما در تعمیرگاه های مجاز لوازم خانگی با توجه به داشتن شعب متعدد در سراسر شهر تهران و نزدیک بودن به شما این امکان را داریم که در کوتاه ترین زمان ممکن برای تعمیر لوازم خانگی به منزل یا محل کارتان مراجعه کنیم.

صرفه جویی در هزینه

ما به تعمیر فکر میکنیم نه تعویض

به این دلیل که ما به تمام نقاط قوت و ضعف تعمیر لوازم خانگی آشنایی کامل داریم در صورت بروز هرگونه مشکل در کمترین زمان ممکن به مشکل پی خواهیم برد و تمامی سعی خود را نسبت به تعمیر قطعات و نه تعویض آن به کار خواهیم بست.

سریع ترین زمان

انعطاف در زمان تعمیرات

شما زمان ارائه خدمات را تعیین نمائید

ما کمبود زمان شما را درک میکنیم و از اهمیت زمان برای شما آگاهیم به همین دلیل این شمایید که روز و ساعت حضور تعمیرکار را تعیین می نمائید.

گارانتی تعمیرات

گارانتی تعمیر

۳۶۵ روز گارانتی تعمیرات

به دلیل اطمینان از قطعات و خدمات ارائه شده در مراکز تعمیرگاهی، شما میتوانید با آسودگی خاطر از ضمانت یکساله ما برخوردار شوید.

سرویس کالا نمایندگی مجاز خدمات پس از فروش لوازم خانگی

مجموعه ی سرویس کالا با عنوان تخصصی‌ ترین مرکز مجاز ارائه خدمات پس از فروش لوازم خانگی با انجام سر وقت خدماتی همچون سرویس نگهداری و تعمیرات لوازم خانگی برای محصولات خریداری شده توسط شما، با سال‌ها تلاش بی وقفه به میزان گسترده‌ای از تجربه و دانش دست پیدا کرده‌ایم که بتوانیم مورد اطمینان بخش تولید این محصولات در ارائه هر چه‌ بهتر خدمات پس  از فروش باشیم.

توانسته ایم با ایجاد شعب مختلف و مراکز تعمیراتی فعال در سطح تهران و به‌کارگیری تیمی متشکل از تکنسین ها و تعمیرکاران مجربی که میانگین مدت فعالیت آن‌ها در این زمینه بیش از ۸ سال می باشد .

 

برای تعمیر لوازم خانگی خود با سرویس کالا تماس حاصل فرمائید: