مجهزترین مرکز سرویس، نصب و تعمیر یخچال ساید بای ساید نف

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید نف به منظور کسب رضایت شما مشتریان عزیز، بالاترین و حرفه ای ترین سطح خدمات را با مقرون به صرفه ترین هزینه در اختیار شما قرار خواهد داد !

برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۴۱۱۲۸ تماس بگیرید !

نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید نف

با نمایندگی تعمیر ساید بای ساید نف آشنا شوید !

یخچال فریزر و یا ساید بای ساید نف یکی از وسایل پر استفاده و ضروری در خانه می باشد، از این رو تصور خانه بدون آن بسیار سخت و غیر قابل تحمل می باشد، خراب شدن یخچال ساید بای ساید نف حتی برای چند ساعت باعث از بین رفتن و خراب شدن مواد غذایی و در نتیجه وارد شدن خسارات مالی سنگین خواهد شد .

اما به هیچ عنوان جای نگرانی نیست متخصصین تعمیرات ساید به ای ساید نف در سریع‌ترین زمان ممکن مشکل یخچال شما را حل خواهند کرد، لذا در صورتی که برای تعمیر یخچال ساید به ای ساید نف خود نیاز به کمک داشته باشید، تکنسین‌های حرفه‌ای و با تجربه سرویس کالا با دارا بودن چندین دهه در ارتباط با تعمیر یخچال ساید نف می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به رفع مشکل آن اقدام نمایند.

 

از جمله مشکلات متداولی که نیاز به تعمیر ساید نف دارند عبارت است از : کار نکردن کمپرسور یخچال، صدای غیرطبیعی یخچال، روشن نشدن دستگاه، خراب شدن  یخ‌ساز و … اشاره نمود .

سرویس کالا به عنوان نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید نف طی سال‌های متمادی و با ارائه بهترین خدمات در کنار هزینه مقرون به صرفه توانسته رضایت طیف وسیعی از مصرف کنندگان را جلب و تجربه به یاد ماندنی از خدمات پس از فروش نف در ذهن مشتریان خود ثبت کند .

مرکز تعمیر ساید بای ساید نف چه خدماتی ارائه می دهد ؟

سرویس کالا به عنوان نمایندگی نف آلمان در ایران آماده ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر یخچال ساید بای ساید نف با بهترین کیفیت در تهران می باشد !

نصب یخچال ساید بای ساید نف

سرویس ساید بای ساید نف

تعمیر یخچال ساید بای ساید نف

نصب ساید بای ساید نف : یخچال های ساید بای ساید نف نسبت به سایر یخچال ها دارای ابعاد و اندازه بزرگ‌تری هستند، از این رو ممکن است جابه‌جایی آنها در محیطی کوچک با مشکل مواجه شود، در این شرایط نصب یخچال ساید بای ساید نف علاوه بر موارد تخصصی مورد اهمیت در هنگام نصب، نیاز به باز و بسته نمودن درب های یخچال، دستگیره ها و … می باشد، تکنسین های سرویس کالا توانایی انجام تمامی این امور را با دقت فراوان و با بهترین کیفیت ممکن دارند .

سرویس ساید بای ساید نف : با توجه به بالا بودن قیمت یخچال ساید بای ساید نف و شرایط اقتصادی حال حاضر سرویس و نگهداری لوازم خانگی سنگین مانند ساید بای ساید نف امری بسیار لازم و ضروری می باشد، گفتنی است عدم رسیدگی به مشکلات کوچک وسایل خانگی منجر به بزرگ شدن آن مشکل و تحمیل هزینه بالاتر برای تعمیر آن برای شما خواهد شد، از این رو سرویس و نگهداری به موقع ساید بای ساید نف باعث کم شدن هزینه های احتمالی و همچنین بالا رفتن عمر مفید دستگاه شما خواهد شد .

تعمیر ساید به ای ساید نفتعمیر یخچال ساید به ای ساید در منزل یکی از خدمات ویژه‌ای است که توسط سرویس کالا یعنی نمایندگی نف در ایران برای شما انجام می‌شود، با توجه به نقش اساسی یخچال‌ها در خانه و همچنین بالا بودن حجم آن‌ها می‌بایست تعمیر را در محل و در سریع‌ترین زمان ممکن انجام داد تا مشتریان دچار دردسرهایی از قبیل فاسد شدن مواد غذایی، صدمه دیدن یخچال به هنگام جابه‌جایی و … نشوند.

مشکلات متداول یخچال ساید بای ساید نف چیست ؟

سوالات متداول یخچال ساید بای ساید نف

علت خنک نکردن یخچال ساید نف :

۱- مشکل در ترموستات ۲- نشت گاز ۳- کمپرسور ۴- معیوب شدن لاستیک درب ۵- خرابی فن

دلیل کار نکردن  یخ‌ساز ساید بای ساید نف :

  • ورودی آب بسته شده است
  • شیر برقی آب سوخته است
  • قالب یخ ساز شکسته
  • موتور  یخ‌ساز عیوب شده است

علت روشن شدن چراغ فیلتر تصفیه ساید بای ساید نف :

زمانی که چراغ تصفیه آب روشن شود به این معنی است که نیاز به تعویض فیلتر دارید، توجه فرمایید در این حالت باید فیلتر پشت به علاوه فیلتر داخل همزمان تعویض شوند .

دلیل منجمد نکردن فریزر ساید نف :

  1. مشکل ترموستات
  2. نشت گاز فریزر
  3. خراب شدن کمپرسور فریزر
  4. پاره شدن لاستیک درب
  5. مشکل فن
  6. خراب شدن دی فراست

رسیدن این دما به ۷۰ درجه سانتی‌گراد طبیعی بوده و در صورت تجاوز کردن این دما از این حد فیوز Overload – اورلود موتور را خاموش می کند که در این حالت باید سریعاً با سرویس کالا تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به رفع مشکل یخچال ساید به ای ساید نف شما اقدام کنیم.

دلیل برفک زدن ساید بای ساید نف :

یخچال و یا فریزر به خودی خود دارای آب نبوده که تولید برفک کنند و این اتفاق به دلیل جذب رطوبت محیط اتفاق می افتد، در یخچال‌های دی فراست وجود برفک می‌تواند به دلیل پاره شدن لاستیک درب باشد، ولی در یخچال‌های نو فراست مشکل از خرابی المنت و یا سنسور ترمو فیوز می‌باشد.

در صورتی که یخچال ساید بای ساید شما دارای مشکلی است که در بالا درج نشده است و نیاز به خدمات نف دارید می توانید با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۱۲۸ تماس بگیرید ! کارشناسان و متخصصین سرویس کالا آماده راهنمایی و ارائه مشاوره رایگان به شما می باشند .

چگونه از خدمات پس از فروش ساید بای ساید نف استفاده نماییم ؟

خدمات پس از فروش یخچال ساید بای ساید نف

 با یک تماس از خدمات پس از فروش یخچال ساید بای ساید نف بهره‌مند شوید !

 

خدمات پس از فروش ساید بای ساید نف یکی از مهم‌ترین اهداف بازاریابی در شرکت نف آلمان می باشد، مجموعه سرویس کالا به عنوان نمایندگی تعمیرات نف در سال های اخیر توانسته این وظیفه سنگین را به عهده بگیرد و تجربه خوبی را در ذهن مشتریان و استفاده کنندگان از لوازم خانگی نف ثبت کند .

با وجود این پشتیبانی توسط مجموعه سرویس کالا، شما حتی بعد از گذشت  سال‌ها از خرید ساید بای ساید نف تنها نیستید و در صورت بوجود آمدن کوچک‌ترین مشکل در روند کار یخچال ساید نف خود می توانید از پشتیبانی و خدمات پس از فروش سرویس کالا استفاده نمایید .

در صورتی که یخچال شما به مشکل برخورده و نیاز به تعمیرات ساید نف دارد با مرکز خدمات پس از فروش نف تماس بگیرید، ما در مراحل اولیه نسبت به عیب یابی و ارائه مشاوره رایگان به شما می‌پردازیم، در صورتی که مشکل شما رفع نگردید ما نسبت به اعزام تعمیرکار به محل سکونت شما اقدام و تعمیر ساید به ای ساید نف شما را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام خواهیم داد و در پایان به شما گارانتی ۶ ماهه در راستای کارکرد ساید نف شما ارائه می‌دهیم.

عیب یابی ساید بای ساید نف و برطرف نمودن آن و همچنین سرویس یخچال ساید نف شما از جمله خدمات تخصصی مجموعه سرویس کالا بوده که توسط این مرکز و با بالاترین کیفیت ممکن در کنار هزینه ی مقرون به صرفه انجام می شود .

سوالات متداول در ارتباط با خدمات پس از فروش ساید بای ساید نف

سرویس کالا با دارا بودن کادر وسیع و پرجمعیت و با تحت پوشش در آوردن تمامی مناطق تهران و حومه، آماده خدمت رسانی در تمامی مناطق تهران می باشد .

در صورتی که در دورترین محل هم باشید تعمیرکار مجموعه سرویس کالا در کمتر از یک ساعت در کنار شماست .

تمامی قطعات استفاده شده در تعمیرات لوازم خانگی شما ارجینال بوده و دارای ضمانت می باشد .

به دلیل بالا بودن تجربه تکنسین های حرفه ای سرویس کالا این زمان به صورت تخمینی کمتر از یک ساعت خواهد بود .

در صورتی که یخچال ساید بای ساید نف شما در هر ساعت از شبانه روز و روز های تعطیل به مشکل برخورد ما آماده پذیرش آن می باشیم .

مجموعه سرویس کالا در اولین مراحل بازبینی دستگاه شما و قبل از شروع تعمیر هزینه نهایی را به شما اعلام میکند تا باعث نارضایتی مشتریان نگردد .

سوالات متداول خدمات پس از فروش ساید بای ساید نف

در صورتی که سؤالی در ارتباط با تعمیر یخچال ساید نف دارید و در لیست بالا درج نشده، با نمایندگی ساید نف در ایران از طریق شماره تماس ۰۲۱۴۱۱۲۸ تماس بگیرید! کارشناسان ما آماده راهنمایی شما و ارائه مشاوره به صورت رایگان به شما می‌باشند .