تعمیر لباسشویی آاگ AEG

تعمیر لباسشویی آاگ در چند سال اخیر به یکی از حرفه ای ترین بخش های تعمیرات لوازم منزل تبدیل شده است. دیگر هر تعمیرکاری که آموزشهای کافی در این زمینه را ندیده باشد نمی تواند ادعا کند که از پس تعمیر ماشین لباسشویی آاگ برخواهد آمد زیرا شرکت آاگ از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در محصولات خود استفاده می کند و برای تعمیر لباسشویی AEG نیز باید با آخرین تکنولوژی های آن آشنا بود.

تعمیر لباسشویی AEG - آاگ
تعمیر لباسشویی AEG – آاگ

 

سرویس کالا نمایندگی تعمیر لباسشویی AEG طی سال‌ های زیاد تجربه در ارائه سرویس و ارائه خدمات پس از فروش به محصولات و وسایل خانگی AEG به‌ خوبی به این

نتیجه دست پیدا کرده است که تمامی وسایلی را که ارتباط مستقیم با سلامت و بهداشت مردم دارند از اهمیت بالایی برخوردار بوده است.

شرکت‌ها و برندها نیز برای انجام این کار همه توانایی خود را به‌کار گرفته اند تا محصولات را با بیشترین

تعمیر لوازم خانگی آاگ
تعمیر لوازم خانگی آاگ

کیفیت ممکن تولید نمایند.

اما با توجه به  آمار فروش و تولید لباسشویی AEG می توان فهمید که این برند مورد استقبال مردم واقع‌ شده است و تمامی استفاده کنندگان از هرکدام از این محصولات در خرید بعدی خود مطمئناً به دنبال لوازم‌خانگی AEG خواهند گشت.

بدلیل اینکه ما اعتقاد داریم که تولید محصول با کیفیت نیازی به تبلیغات ندارد و تمامی هزینه‌های هنگفتی را که در بخش تبلیغات نیاز به‌صرف کردن است در بخش تولید و بالا بردن کیفیت تولید تعمیر لباسشویی آاگ به کار بسته می شود.

سرویس کالا به عنوان نمایندگی تعمیر لباسشویی AEG همه ساله با برگزاری دوره های آموزشی برای کارشناسان تعمیر لباسشویی AEG این تعمیرکاران را با روش های نوین تعمیر لباسشویی آاگ آشنا می کند و نحوه تعمیر لوازم خانگی AEG را به آنها آموزش می‌دهد.

شما متوانید با خیالی آسوده زمانی که لوازم‌خانگی‌ شما از جمله لباسشویی AEG با مشکل مواجه شد با سرویس کالا نماینده تعمیر لباسشویی AEG تماس گرفته تا ما کارشناسان مجرب تعمیرکار لباسشویی AEG را برای شما اعزام نماییم تا در کمترین زمان ممکن و با هزینه‌ ای بسیار پایین نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی AEG شما اقدام کرده و آن را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید مانند روز اول از آن استفاده نمائید.

 

تعمیر ماشین لباسشویی AEG

 

تعمیر لباسشویی AEG - آاگ
تعمیر لباسشویی AEG – آاگ

 

سرویس کالا نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی AEG، سال هاست که  این وظیفه سنگین را به گردن گرفته که خدمات تعمیر و پشتیبانی تمامی محصولاتی که در نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی AEG گارانتی می‌شوند را به عهده داشته باشد.

به همین خاطر اگر شما نیز از نمایندگی های AEG ماشین لباسشویی خریداری کرده‌اید ممکن است نیاز به تعمیر و خدمات پس از فروش آن داشته باشید .

ار این رو می‌توانید با در دست داشتن کارت گارانتی خود با ما تماس بگیرید و از تمام خدمات سریع سرویس کالا بهره مند شوید ولی اگر مدت‌ زمان گارانتی شما به پایان رسیده است با تماس با سرویس کالا تعمیرگاه مرکزی AEG از خدمات تخصصی تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی AEG در تهران در کمترین زمان ممکن به بهترین شکل بهره‌مند شوید.

 

در صورت نیاز به مشورت با متخصصان ما می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید:

چرا سرویس کالا را انتخاب کنیم ؟

تکنسین های مجرب

تکنسین های مجرب

تمامی نیروهای تعمیرکار و تکنسین مجموعه سرویس کالا که در حال حاضر در تمامی مراکز متعدد این مجموعه در حال کار می باشند ، دارای سوابق درخشان بالای ده سال بوده و به صورت دائم در حال بروز رسانی علمی و آموزشی خود هستند و به راحتی می توانند اقدام به تعمیر لباسشویی آاگ شما نمایند .

صرفه جویی در پول

صرفه جویی در پول

مجموعه ی بزرگ سرویس کالا با استفاده از تجارب گسترده ی علمی عملی خود توانایی این را دارد تا در کمترین زمان ممکن “تعمیر لباسشویی آاگ” شما را انجام و ترجیحا اقدام به تعمیر قطعات آن نماید ، کیفیت در خدمات سرویس کالا از بالاترین و برترین شعار های ماست .

صرفه جویی در وقت

صرفه جویی دروقت و زمان

مجموعه سرویس کالا با توجه به مراکز متعدد خود در سطح شهر تهران می تواند در کمترین زمان ممکن اقدام به مراجعه به محل سکونت و یا محل کار شما نموده و اقدام به تعمیر لباسشویی آاگ شما در محل نماید ، لذا هیچ گونه نگرانی در ارتباط با صرف زمان زیاد وجود ندارد .

نمایندگی AEG

نمایندگی aeg
نمایندگی AEG

 

تعمیرگاه و نمایندگی aeg در تهران دارای سابقه و رزومه کار و فعالیت می باشد و در عرصه تعمیر ماشین لباسشویی آاگ ، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر، ساید بای ساید، مایکروفر (ماکروفر، ماکروویو) و… نیروی مجرب و با تجربه ای را به همراه دارد که می تواند باعث آسودگی خاطر شما عزیزان برای سپردن محصولات تان به شرکت ما شود. تعمیر لباسشویی آاگ و بقیه لوازم خانگی آاگ نظیر، تعمیر لباسشویی AEG، ماشین طرفشویی، یخچال فریزر، ساید بای ساید و ماکروفر تان با اعتماد و اطمینان خاطر به نمایندگی aeg در تهران بدهید  و اطمینان داشته باشید که همه تلاشمان را در جهت جوابگویی به خواسته شما و در راستای تعمیر ماشین لباسشویی AEG به کار خواهیم بست.

 

 

 

 

 

 

نمایندگی aeg
نمایندگی aeg

در ضمن شما سایر تعمیرات انواع لوازم خانگی تان از جمله تعمیر ماشین لباسشویی AEG را می توانید به نمایندگی aeg (تعمیر لباسشویی آاگ) بسپارید. نمایندگی aeg دستگاه های شرکت ال جی و همچنین نمایندگی تعمیرات دستگاه های شرکت بوش و نمایندگی تعمیرات دستگاه های شرکت سامسونگ و سایر لوازم خانگی (تعمیر لباسشویی آاگ) در انواع برندها را نیز پوشش می دهد.

 

 

 

 

 

 

 

 

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ
تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

 

نمایندگی ما تعطیلی ندارد و همه روز در خدمت شماست. نمایندگی ما امتیازات خاصی را نیز برای محصولات آاگ دارد در کمتر از ۲۰ ساعت تعمیرات را انجام می دهد و همه مراحل در منزل انجام می شود و نیازی به حمل و نقل محصولات نمی باشد و اگر قطعه ها نیاز به تعویض باشند با قطعه اورجینال آاگ تعویض می شوند در ضمن همه تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در نمایندگی ما با گارانتی کتبی ۳۶ ماهه انجام خواهد شد. لطفا برای تعمیر لباسشویی AEG و یا تماس با نمایندگی مرکزی تعمیرات آاگ با شماره های دفتر تهران نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ تماس حاصل فرمائید.

 

 

 

 

 

 

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ
تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

در حال حاضر بیش از ۴۵% از دستگاه های لباسشویی و ظرفشویی موجود در منازل برند آلمانی آاگ هستند. این برند برتر (AEG) از خدمات پس از فروش مناسبی نیز باید برخوردار باشد. به همین خاطر شرکت ما نمایندگی تعمیرات آاگ را با کمال میل به عهده دارد و در لحظه و مکانی آماده خدمت رسانی به استفاده کنندگان محترم می باشد. برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ خود فقط کافی با شماره های تماس ما در ارتباط باشید.

 

 

 

 

 

 

 

 

تعمیر لباسشویی آاگ با مجوز اتحادیه

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ
تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

 

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ
تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

 

سرویس کالا بعنوان تعمیرگاه و نمایندگی مجاز لوازم خانگی آاگ AEG  در ایران و با سالها سابقه کاری موفق در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی آاگ و همچنین ماشین ظرفشویی و… با اطمینان کام

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ خود را به تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آاگ در ایران به سرویس کالا بسپارید و مطمئن باشید که با تمام وجود پاسخ اطمینان شما در تعمیرات از جمله تعمیر ماشین لباسشویی آاگ را خواهیم داد.

 

 

 

 

 

 

 

خدمات پس از فروش آاگ

خدمات پس از فروش آ.ا.گ
خدمات پس از فروش آ.ا.گ

درصورتی‌که دستگاه شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد میتواند در صورت بروز هرگونه مشکل به شما کمک کند تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی لباسشویی یخچال ظرفشویی آاگ در قبال خدمات پس از فروش آ.ا.گ خود دارد استفاده نمائید و با تماس با سرویس کالا از این خدمات بهره‌مند شوید.

 

 

 

 

 

 

 

خدمات پس از فروش آ.ا.گ
خدمات پس از فروش آاگ

 

اما اگر شما به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش لباسشویی آ.ا.گ مثل تعمیر ماشین لباسشویی آاگ بهره‌مند شوید می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر تهران یا دفتر مرکزی خدمات پس از فروش لباسشویی آ.ا.گ تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود( تعمیر ماشین لباسشویی آاگ یا هر خدمت دیگری از ما ) با همکاران ما در این بخش بهترین راه را برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ یا سرویس یخچال فریزر، لباسشویی یا ظرفشویی آاگ خود به دست آورید. ارائه خدمات باکیفیت به شما باتجربه چندین ساله به دست آمده است.

 

 

 

 

 

 

 

اینترنت اشیاء در فناوری لوازم خانگی و لباسشویی

IoT (اینترنت چیزها یا اینترنت اشیاء) در سال های اخیر به یکی از بحث های چالشدار در حوزه ارتباط اشیاء با فناوری و تکنولوژی تبدیل شده است. با اتصال سنسورهای مختلف مثل حسگر دما، رطوبت، فشارسنج و … به همه اشیاء و ارسال این اطلاعات به موتورهای محاسباتی و الگوریتم های هوشمند آنلاین می توان سیستمی به وجود آورد که بسیاری از مباحث مربوط به فعالیت های انسانی از جمله تعمیر ماشین لباسشویی آاگ را بهینه تر، آسان تر و کم هزینه تر خواهد کرد.

بحث اینترنت چیزها با هوشمند بودن ماشین های لباسشویی تفاوت زیادی دارد. هوشمند بودن اکنون به معنای هشدار در بخش های داخلی و در ارتباط با محیط محدود خود لباسشویی است درعین حال که اینترنت چیزها، تمام اشیاء مرتبط با آن را نیز شامل می شود، حتی دمای هوای هفته آینده که برای ما مثل یک شئ عمل می کند، تعمیر ماشین لباسشویی AEG مساله بسیار مهمی است .

 

چطور به تعمیر لباسشویی آاگ نیاز پیدا نکنیم؟!

 

تعمیر لباسشویی آاگ
تعمیر لباسشویی آاگ

می توان با انجام چند کار ساده در استفاده از لباسشویی هیچوقت به تعمیر لباسشویی آاگ نیاز پیدا نکنیم. البته با کیفیت بالای محصولات شرکت آاگ احتمالا هیچوقت نیاز به تعمیر لباسشویی آاگ پیدا نخواهید کرد ولی کار از محکم کاری عیب نمی کند.

۱- سعی کنید برای جلوگیری از تعمیر ماشین لباسشویی AEG ، آن را در محیط هائی که احتمال دارد آب به زیر آن برود نگذارید، یا اگر مجبور بودید، آن را از سطح زمین بالاتر قرار دهید.

۲- اگر لباسشویی دیجیتال شما خطائی را بر روی صفحه نمایش داد می توانید از کاتالوگی که در بخش آموزش تعمیرات لباسشویی در اختیار شما قرار داده ایم استفاده کنید تا بتوانید از روی آن تعمیر لباسشویی آاگ خود را تا جائی که ممکن است خودتان انجام دهید.

۳- اگر دیدید که صدایهای عجیب از موتور آن می آید و یا به طور ناگهانی از حرکت ایستاد و درب آن قفل مانده بود لطفا خودتان قبل از تعمیر لباسشویی آاگ، با دقت کد خطای آن را خوانده و راهنمای آن را از بخش آموزش تعمیر لباسشویی آاگ سایت ما مطالعه بفرمائید. اگر گمان کردید که ممکن است تعمیر لباسشویی آاگ توسط خودتان با مشکل بیشتری روبرو شود دست نگه داشته و با مراکز معتبر تعمیر لباسشویی آاگ تماس حاصل فرمائید.

۴- به عنوان نکته آخر که ارتباط چندانی به تعمیر لباسشویی آاگ ندارد ولی برای سلامت خودتان مفید است، سعی کنید هیچوقت لباس های کثیفتان را درون محفظه لباسشویی نگه ندارید زیرا این کار باعث تولید باکتری خواهد شد.

تعمیر لباسشویی آاگ
تعمیر لباسشویی آاگ

امیدواریم که هیچوقت به تعمیر لباسشویی AEG نیاز پیدا نکنید اما اگر به آن نیاز پیدا کردید برای تعمیر لباسشویی آاگ حتما با متخصصان آن در ارتباط باشید.

نگهداری و استفاده صحیح به منظور جلوگیری از تعمیر لباسشویی آاگ

ماشین لباسشویی امروزه یکی از وسایل ضروری در هر خانه ای می باشد که بودن آن برای خانم ها واجب است، این ماشین سبب راحتی کار خانم ها، صرف جویی در زمان و انرژی و هزینه می شود.

ظرفیت و اندازه ماشین لباس شویی

ظرفیت و اندازه ماشین لباس شویی باید متناسب با تعداد اعضای خانواده باشد. ماشین لباس شویی ۵ کیلویی برای زوجین که دو نفر هستند، مناسب است. اما برای خانواده های بیش از ۳ نفر باید از ماشین لباس شویی های با ظرفیت بیش از ۷ کیلو استفاده کرد.

حرکت ماشین لباسشویی در هنگام کار

اگر ماشین لباس شویی به کف زمین نچسبد، در هنگام کار سر و صدای زیادی ایجاد کرده و جا به جا هم خواهد شد، لذا وقتی ماشین لباس شویی را نصب می کنید، زیر پایه های آن را با اسکاچ خیس کنید و سپس بر روی کاشی یا سرامیک بگذارید و تا ۲۴ ساعت روشن نکنید تا کاملا به زمین بچسبد و دیگر سر و صدا و حرکت نداشته باشد.

بر چسب انرژی ماشین لباس شویی

ماشین های لباس شویی بر اساس مصرف انرژی و سطح شستشو متفاوت می باشند. ماشین لباس شویی هایی با کیفیت مصرف  انرژی A می باشند با کیفیت تر هستند.

سرعت و قیمت حداکثری

در ماشین لباس شویی ها حداکثر سرعت و دور موتور بر روی قیمت آن تاثیر می گذارد، هر چقدر سرعت آن بالاتر باشد شستن لباس ها و خشک کردن آن راحت تر خواهد بود.

نگهداری و افزایش عمر ماشین لباس شویی

مراقبت صحیح، سرویس و کنترل به موقع مدت زمان استفاده را افزایش می دهد. برای اینکه در مصرف انروژی و آب صرف جویی کنید از پر بودن ماشین لباس شویی مطمئن باشید.

بیش از اندازه پر نکنید

بیش از اندازه لباس در مخزن ماشین لباس شویی پر نکنید، چرا که چرخش مخزن مشکل می شود. اگر ماشین لباس شویی ۵ کیلویی است، دقت داشته باشید که این برای لباس های خیس می باشد.

با رعایت نکات فوق از تعمیر لباسشویی آاگ خود جلوگیری کنید .