تعمیر اجاق گاز و فر بوش در تهران با گارانتی معتبر

اجاق گاز و فر دو وسیله بسیار کاربردی و اساسی در هر آشپزخانه ای است. به همین دلیل خرابی و از کار افتادن هریک از این وسایل بسیار ناخوشایند خواهد بود.
در صورت خرابی اجاق گاز و فر بوش به تعمیرگاهی نیاز داریم که در کوتاه ترین زمان دستگاه را در محل تعمیر نموده و ما را از شرایط نامطلوب پیش آمده نجات دهد.

تعمیرگاه تخصصی سرویس کالا مشکل شما را به خوبی درک می کند و تعمیرکاران مجرب خود را در کوتاه ترین زمان برای رفع مشکل و تعمیر اجاق گاز و فر بوش به محل اعزام می نماید.

کافیست با شماره 02141128 تماس بگیرید یا به صورت آنلاین فرم درخواست اعزام تعمیرکار را تکمیل کنید.

تعمیر اجاق گاز بوش

تعمیر اجاق گاز بوش

هنگامی که اجاق گاز بوش دچار مشکل می شود یافتن تعمیرکار حرفه ای و تعمیرگاه مجاز برای سپردن تعمیرات بسیار مهم است. تعمیرکار باید تعمیرات را به نحوی انجام دهد که نه تنها موجب بهبود عملکرد اجاق گاز و افزایش طول عمر مفید آن شود بلکه در هزینه و وقت مشتری نیز صرفه جویی شده و مجبور نباشد مرتبا به دلیل خرابی دستگاه تعمیرکار خبر کند.
چنانچه شما نیز به دنبال تعمیرگاه رسمی و تعمیرکار متخصص اجاق گاز بوش هستید، بهترین کار تماس با تعمیرگاه مرکزی سرویس کالا می باشد.
سرویس کالا با بیش از 15 سال سابقه تعمیرات اجاق گاز بوش، در اختیار داشتن تعمیرکاران مجرب و متعهد و تامین قطعات فابریک و اصلی بوش دستگاه شما را در سریعترین زمان ممکن و به بهترین نحو در محل تعمیر و تحویل می نماید.


متداول ترین مشکلات اجاق گاز بوش

 • بو و نشتی گاز از اجاق گاز بوش
 • سر و صدای غیر عادی اجاق گاز بوش
 • یکنواخت نبودن شعله اجاق گاز بوش
 • روشن نشدن فندکی اجاق گاز بوش
 • روشن نشدن شعله اجاق گاز بوش
 • نچرخیدن ولوم گاز اجاق گاز بوش
 • خاموش شدن شعله بعد از زها کردن ولوم اجاق گاز بوش
 • جرقه زدن مداوم اجاق گاز بوش
 • زرد شدن و دود کردن شعله اجاق گار بوش


درخواست اعزام تعمیرکار

  تعمیرات فر و گاز بوش

  تعمیر فر بوش

  یک از تخصصی ترین تعمیرات محصولات بوش، تعمیر فر بوش است. این محصول با استفاده از به روزترین تکنولوژی ها طراحی و تولید شده و تعمیر آن نیاز به تخصص و دانش فنی بالایی دارد.
  تعمیرکاران کاربلد سرویس کالا همواره در حال به روزرسانی اطلاعات فنی خود بوده و با تکیه بر دانش و تخصص خود بهترین خدمات را برای سرویس و تعمیر فر بوش ارائه می دهند.
  سرویس کالا فر بوش شما را با استفاده از قطعات اصل و اورجینال بوش تعمیر نموده و دستگاه را به خوبی روز اول به شما تحویل می دهد. به این ترتیب شما تا مدت ها از سرویس و تعمیر فر بی نیاز خواهید شد.
  برای استفاده از خدمات تعمیرگاه مرکزی اجاق گاز و فر بوش با 02141128 تماس بگیرید.

  ایرادات رایج فر بوش

  • روشن نشدن فر بوش
  • خاموش شدن ناگهانی فر بوش
  • گرم نشدن فر بوش
  • بوی بد فر بوش
  • روشن نشدن لامپ فر بوش
  • کم و زیاد شدن خودبه خود حرارت فر بوش
  • پخت غیر یکنواخت داخل فر بوش
  • روشن نشدن صفحه نمایش فر بوش
  • کار نکردن کلیدها و ولوم فر بوش​

  سرویس، عیب یابی و تعمیر اجاق گاز و فر بوش

  سرویس به موقع و مرتب اجاق گاز و فر بوش موجب می شود تا در صورت بروز کوچک ترین مشکل و قبل از اینکه اختلالی د رعملکرد دستگاه به وجود آید بتوان آن را رفع نموده و از آسیب های بیشتر و جبران ناپذیر پیشگیری کرد.
  در صورت خرابی فر و اجاق گار بوش قبل از هر کاری تعمیرکار باید بتواند دستگاه را عیب یابی کند، زیرا تنها در این صورت است که تعمیر دست و اصولی اجاق گاز و فر امکان پذیر است.
  عیب یابی دقیق و صحیح نیازمند تخصص و تجربه تکنسین فنی است. با عیب یابی درست کارشناس قادر است بدون آسیب به بخش های دیگر و ایجاد مشکل جدید، بخش آسیب دیده را به خوبی تعمیر و در صورت نیاز قطعه معیوب را تعویض نماید.
  تعمیر کار متعهد به منظور کاهش هزینه مشتری سعی می کند قطعه معیوب را تا حد امکان تعمیر نموده و تنها در صورت نیاز قطعه رابا استفاده از قطعه اورجینال و اصل بوش جایگزین کند.
  تعمیرگاه مجاز و رسمی اجاق گاز و فر بوش با کمک تکنسین حرفه ای و کاربلد خود دستگاه شما را به بهترین نحو سرویس، عیب یابی و تعمیر می نماید.
  ما خدمات تعمیرکاران خود را با ارائه ضمانت نامه کتبی تضمین نموده و در صورت خرابی مجدد خدمات رایگان به شما ارائه خواهیم داد.

  هزینه تعمیر گاز و فر بوش

  هنگامی که کار تعمیرات گاز و فر بوش خود را به سرویس کالا می سپارید نباید نگران هزینه باشید. چرا که هزینه های دریافتی ما از شما منصفانه و براساس نرخ مصوب اتحادیه است.
  تعمیرکار ما ابتدا دستکاه شما را به دقت ارزیابی می کند. بعد از عیب یابی و تعیین منبع و دلیل مشکل پیش آمده و قطعه معیوب هزینه تعمیر و تعویض قطعه و ارائه خدمات برآورد و به شما اعلام می شود.
  در صورتی که قیمت اعلام شده مورد رضایت شما باشد تکنسین گاز و فر بوش را تعمیر خواهد نمود. در پایان کار و با تست دستگاه و ارائه فاکتور شما مبلغ را تسویه می نمایید.

  در صورت مشاهده هر گونه نقص و ایراد در عملکرد معمول انواع مدل های مختلف اجاق گاز و فر بوش برای جلوگیری از حوادث ناشی از نشت گاز و جرقه برق و همچنین پیشگیری از آسیب جدی به خود دستگاه و بروز خسارات جبران ناپذیر قبل از هر اقدامی با تعمیرگاه رسمی تعمیر اجاق گاز و فر بوش تماس بگیرید.

  کارشناسان ما ابتدا شما را راهنمایی کرده و در صورت نیاز درخواست اعزام تعمیرکار برای شما ثبت می شود.

  با ما تماس بگیرید: 02141128

  ارتباط با تعمیرگاه تخصصی اجاق گاز و فر بوش

  در صورت تمایل به بهره مندی از مشاوره کارشناسان و خدمات تعمیر کاران ما کافیست با تعمیرگاه بوش در تهران تماس 02141128 گرفته یا فرم آنلاین درخواست تعمیر کار را تکمیل نمایید.
  کارشناسان ما شما را راهنمایی کرده و زمان مراجعه تعمیرکار را هماهنگ می نمایند. تعمیرکار در زمان تعیین شده در محل حضور پیدا کرده و بهترین کیفیت خدمات و تعمیرات را به شما ارائه می دهد.