تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت در تهران با مجوز رسمی

آیا برای سرویس، نصب و تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت به دنبال تعمیرگاه معتبر هستید؟ آیا می خواهید لوازم شما با کمترین هزینه و بهترین کیفیت تعمیر شود؟
آیا ترجیح می دهید تعمیرکار مجرب وسیله شما را در اسرع وقت در محل و بدون انتقال به تعمیرگاه تعمیر نماید؟ آیا تضمین خدمات و اصالت قطعات مورد استفاده برای شما مهم است؟

اگر می خواهید با خیال راحت لوازم خانگی ایندزیت خود را سرویس و تعمیر نمایید، کافیست با شماره 02141128 سرویس کالا تماس بگیرید یا به صورت آنلاین فرم اعزام تعمیرکار را تکمیل کنید.

سرویس کالا به عنوان تعمیرگاه لوازم خانگی ایندزیت در تهران، بیش از 15 سال است که به صورت تخصصی در زمینه تعمیرات ایندزیت فعالیت دارد.

همکاران ما در سرویس کالا درخواست شما را ثبت کرده و در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات در محل شما حاضر خواهیم شد.

تعمیرات ایندزیت در تهران

تعمیرگاه مرکزی ایندزیت در تهران

در تعمیرگاه مرکزی ایندزیت تمامی خدمات و تعمیرات توسط کارشناسان و تکنسن آموزش دیده، ماهر و با تجربه صورت می گیرد. همچنین برای ارائه خدمات از قطعات اورجینال ایندزیت استفاده می شود.
اگر می خواهید به مدت طولانی از لوازم خانگی ایندزیت با همان کیفیت روز اول استفاده کنید، سرویس و تعمیر وسایل خود را به تعمیرکاران حرفه ای سرویس کالا بسپارید.
با توجه به فناوری های به روز و تکنولوژی ساخت پیشرفته لوازم خانگی ایندزیت، عیب یابی و تعمیر این وسایل نباید به هر تعمیرکار عمومی سپرده شود. چرا که نتیجه ای جز وارد آمدن صدمات جبران ناپذیر و خرابی کامل دستگاه در پی ندارد.
کارشناسان مجرب و متعهد سرویس کالا ابتدا دستگاه شما را عیب یابی نموده و سپس در کوتاه ترین زمان آن را به صورت تخصصی سرویس و تعمیر می نمایند.


چرا سرویس کالا را برای تعمیرات ایندزیت انتخاب کنیم؟

 • بیش از 15 سال سابقه موفق در تعمیر لوازم خانگی برند ایندزیت
 • سرویس، عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی ایندزیت توسط تعمیرکاران متخصص
 • ارائه خدمات در محل مورد نظر مشتریان (ارائه خدمات در تهران و کرج)
 • استفاده از قطعات اورجینال و اصلی در صورت نیاز به تعویض قطعات
 • حضور در محل در کمترین زمان ممکن از لحظه ثبت درخواست
 • انعطاف در زمان مراجعه بنا بر درخواست مشتری
 • ضمانت خدمات ارائه شده
 • قیمت منصفانه و برابر با نرخ تعیین شده از سوی نهادهای نظارتی

برقراری اولین تماس (02141128) با شما، پیگیری و هماهنگی با سرویس کالا.


فرم درخواست ارسال تعمیرکار

  خدمات ارائه شده در سرویس کالا برای لوازم خانگی برند ایندزیت

  سرویس کالا با تکیه سابقه درخشان و تخصص و مهارت تعمیرکاران خود انواع لوازم خانگی ایندزیت شما را سرویس و تعمیر می نماید:

  تعمیر لباسشویی ایندزیت

  تعمیر ظرفشویی ایندزیت

  تعمیر یخچال فریزر ایندزیت

  تعمیر ساید بای ساید ایندزیت

  تعمیر ماکروفر ایندزیت

  تعمیر اجاق گاز ایندزیت

  هزینه تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت در تهران

  تعمیر لوازم خانگی ایندزیت چقدر هزینه دارد؟ این سوالی است که اغلب مشتریان در زمان تماس با تعمیرگاه تخصصی سرویس کالا است. در پاسخ به شما مشتریان محترم باید گفت هزینه ارائه خدمات و تعمی رو تعویض قطعات لوازم خانگی ایندزیت بعد از ارزیابی و عیب یابی دستگاه شما توسط کارشناسان تعیین می شود.
  تعمیرکاران سرویس کالا در اولین قدم بعد از اعزام به محل، به بررسی و عیب یابی اولیه دستگاه شما پرداخته و هزینه تعمیر و تعویض قطعات را با دقت بالا تخمین زده و به شما اعلام می کنند.
  با اعلام رضایت مشتری، تعمیرات دستگاه با بهترین کیفیت و با استفاده از قطعات اورجینال ایندزیت انجام شده و فاکتور شرح خدمات و قیمت قطعات ارائه می شود.
  هدف سرویس کالا تعمیر لوازم خانگی ایندزیت شما با بهترین کیفیت و کمترین هزینه است. هزینه های دریافتی توسط تعمیرکاران ما حداقل هزینه ممکن و بر اساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد.

  چطور با تعمیرگاه مرکزی ایندزیت در تهران تماس بگیریم؟

  تعمیرگاه مرکزی ایندزیت در تمامی ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه مشاوره تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت به شما عزیزان و ثبت درخواست اعزام تعمیرکار می باشد.
  در صورت نیاز می توانید در ساعات اداری با شماره 02141128 تماس گرفته و در ساعات غیر اداری به صورت آنلاین فرم درخواست خدمات را تکمیل نمایید.
  کارشناسان سرویس کالا در اسرع وقت زمان مراجعه تعمیرکار را با شما هماهنگ کرده و تعمیرکاران در کوتاه ترین زمان لوازم خانگی ایندزیت شما را در محل تعمیر می کنند.