تعمیرگاه ظرفشویی آاگ در خدمت شماست

اگر سریعا به دنبال تعمیرگاه ظرفشویی آاگ هستید در ساعات اداری با یکی از شماره های ۰۲۱۴۱۱۲۸ و ۰۲۱۸۸۹۴۷۹۲۴ تماس حاصل فرموده و در ساعات غیر اداری از این بخش درخواست خود را ثبت نمائید.

اما اگر عجله ندارید پیشنهاد می کنیم این مطلب را که توسط تعمیرگاه ظرفشویی آاگ تهیه شده است تا انتها مطالعه نمائید.

تعمیرگاه ظرفشویی آاگ

احتمالا شما زمانی این مطلب را مطالعه می کنید که تمام ظرف های کثیف آشپزخانه روی هم انباشته شده اند و دیگر راهی غیر از تعمیر ظرفشویی آاگ نمانده است.

به طور کلی خراب شدن وسایل منزل فشار فکری زیادی به آدم تحمیل می کند. مخصوصا اگر این وسایل به نیازهای اولیه مثل غذا و خوراک مربوط گردد.

ما کاملا درگیری های فکری شما را درک می کنیم و برای تمام آنها ارزش قائلیم.

ماشین ظرفشویی های آاگ جزو بهترین ماشین ظرفشویی های موجود در بازار هستند و تعمیرات آنها نیز تخصص بالائی می طلبد.

به هیچ وجه کسی که به صورت تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ را در تعمیرگاه آاگ فرا نگرفته باشد نمی تواند ادعای تعمیر آن را نماید.

 

سرویس کالا با برخورداری از تکنسین های بسیار حرفه ای آماده تعمیر ظرفشویی آاگ شما خواهد بود

سرویس کالا به عنوان یکی از برترین تعمیرگاه های تعمیر ظرفشویی آاگ در تهران انحصارا مهندسین تعمیر ظرفشویی آاگ را در تهران دور هم جمع نموده و با برگزاری دوره های حرفه ای تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ دانش و مهارت عملی آنها را در تمامی جهات بالا می برد.

همچنین سرعت عمل نیز یکی از مهمترین فاکتور ها در انتخاب سرویس کاران و مهندسین تعمیر ظرفشویی آاگ در این مرکز می باشد.

سرویس کالا در کمترین زمان ممکن بهترین سرویس کاران و مهندسین تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ خود را برای شما ارسال خواهد کرد و به شما تعهد می دهیم که در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت تعمیر ظرفشویی آاگ شما انجام خواهد شد.

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ خود را به سرویس کالا بسپاریم ؟

تکنسین های مجرب تعمیر ظرفشویی آاگ

نیروهای مجرب

بزرگترین سرمایه ما رضایت مشتریان و تخصص مان در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ است. برخود می بالیم که برترین مهندسین تعمیر ظرفشویی آاگ را دور هم جمع نموده ایم تا برترین خدمات را خدمت شما ارائه دهیم.

صرفه جویی در زمان تعمیر ظرفشویی آاگ

صرفه جویی زمان

مجموعه سرویس کالا با توجه به دارا بودن مهندسین بسیار با تجربه و حرفه ای و همچنین تجربه ی بالای این مجموعه در تعمیر انواع مدل های ماشین ظرفشویی آاگ این ضمانت را می کند که تعمیر ظرفشویی آاگ شما در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

صرفه جویی در پول تعمیر ظرفشویی آاگ

کمترین قیمت

در سرویس کالا مشتریان در قدم اول دوست ما هستند تا مشتری ما

به خاطر همین سیاست بوده که همیشه قیمت تعمیر ظرفشویی آاگ خود را در کمترین حد نگه داشته ایم تا رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود را به دست آوریم

شماره تماس تعمیرگاه ظرفشویی آآگ

مشکلات متداولی که نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ دارند !

همیشه شستن ظرف ها بعد از غذا خوردن کاری سخت و کسل کننده به نظر می رسد.

ماشین ظرفشویی آاگ کار را بسیار راحت تر و آسان تر کرده است.

اما گاهی با وجود استفاده معمول از آن، ماشین ظرفشویی خراب شده و نیاز به تعمیر پیدا می کند.

 

بیاید مراحل کار ماشین ظرفشویی آاگ را با هم بررسی کنیم و ببینیم که مشکل ها معمولا از کجا رخ می دهند؟

 

روال کار ماشین ظرفشویی آاگ

ابتدا آب در مخزن ماشین ظرفشویی پر می شود و با سرعت و فشار زیاد از طریق فواره ها به ظروف می پاشد تا آنها را تمیز کند؛

در نهایت آب کثیف را تخلیه کرده و با پاشیدن آب بیشتر، ظروف را آبکشی می کند؛

پس از اتمام شست و شو هوا را گرم می کند تا ظرف ها خشک شوند

خرابی ماشین ظرفشویی آاگ می تواند در هر مرحله کدام از این مراحل رخ دهد.

 

باقی ماندن ذرات غذا بر روی ظروف

با اینکه ماشین های ظرفشویی در شستن ظروف بسیار دقیق و تمیز عمل می کنند، ولی گاهی بعد از شستشو می بینیم که بر روی ظروف ذرات غذا باقی است.

در این صورت احتمال دارد، فیلتر شستشو کثیف یا مسدود شده و یا در جای خود قرار نگرفته باشد و یا مجرای آب فشان کثیف شده باشد.

 

سفیدک زدن ظروف

اگر بعد از شستشوی ماشین ظرفشویی متوجه سفیدک زدن ظرف ها شدید، برای رفع مشکل موارد زیر را به ترتیب بررسی نمائید:

  1. ابتدا قرص، پودر یا مایع جلا دهنده را چک کنید که تاریخ انقضاء آن نگذشته باشد و حتما مناسب ماشین ظرفشویی آاگ شما باشد
  2. در مرحله بعدی درب محفظه نمک را بررسی کنید تا درست بسته شده باشد
  3. درجه سختی آب را چک کنید. شاید آن را درست تنظیم نکرده اید
  4. یکبار شستشو با ماده بدون فسفات را تست کنید و نتیجه را بررسی کنید.

اگر پس از انجام مراحل بالا باز هم مشکل داشت و ظرف ها سفیدک می زد لطفا در ساعات اداری با یکی از شماره های ۰۲۱۴۱۱۲۸ و ۰۲۱۸۸۹۴۷۹۲۴ تماس حاصل فرموده و در ساعات غیر اداری نیز از اینجا درخواست خود را ثبت نمائید تا مهندسین تعمیر ظرفشویی آاگ مورد را برای شما بررسی نمایند.

 

شروع به کار نکردن ماشین ظرفشویی

مشکل می تواند در قفل یا چفت درب ظرفشویی، تایمر، فیوز حرارتی و یا رله ی استارت آن باشد.

هرکدام از این قطعات باید به صورت تخصصی بررسی شوند و پیشنهاد می کنیم که هرگز تعمیر ظرفشویی آاگ خود را به افراد غیر متخصص نسپارید تا خرابی بیشتر به بار نیاید.

 

خشک نکردن ظروف

یکی از اختلالات شایع در ماشین های ظرفشویی آاگ خوب خشک نکردن ظروف می باشد، که بیشترین دلیل آن روشن نشدن المنت گرمایی ماشین ظرفشویی و یا خرابی ترموستات است.

تمامی این قطعات به صورت انحصاری توسط سرویس کالا تعمیر ظرفشویی آاگ در تهران وارد شده و برای رضایت هرچه بیشتر شما در کمترین زمان تعویض و یا تعمیر می گردند.

کافیست در ساعات اداری با یکی از شماره های ۰۲۱۴۱۱۲۸ و ۰۲۱۸۸۹۴۷۹۲۴ تماس حاصل فرموده و در ساعات غیر اداری نیز از اینجا درخواست خود را ثبت نمائید تا بهترین مهندسین تعمیر ظرفشویی آاگ را برای شما ارسال نمائیم تا آن خرابی را برای شما برطرف سازند.

خرید مواد شوینده ظرفشویی و پاکت های جاروبرقی

تعمیر ظرفشویی آاگ (ثبت درخواست – تعمیر – تحویل)

شماره تماس تعمیر ظرفشویی آاگ

  • در صورتی که به تعمیر ظرفشویی آاگ نیاز داشتید ابتدا با یکی از شماره های ۰۲۱۴۱۱۲۸ یا ۰۲۱۸۸۹۴۷۹۲۴ تماس حاصل فرموده و در ساعات غیر اداری نیز از این بخش درخواست خود را ثبت نمائید.
  • در صورتی که تمایل داشته باشید مشاوره تعمیر ظرفشویی آاگ  به صورت رایگان به شما ارائه داده خواهد شد تا در صورتی که امکان پذیر بود بدون هیچ هزینه ای ظرفشویی آاگ شما دوباره شروع به کار کند.
  • در صورتی که با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار ظرفشویی آاگ ) به محل شما اعزام می گردد.
  • در اکثر موارد تعمیرات ظرفشویی آاگ شما در همان محل انجام می گردد. در غیر این صورت چنانچه نیاز به تعمیر برد الکترونیکی یا تعویض قطعات خاص باشد به کارگاه مجهز سرویس کالا حمل شده و پس از تعمیر دستگاه به شما تحویل داده خواهد شد.
  • قابل توجه است که تمامی خدمات مجموعه سرویس کالا دارای ضمانت می باشد.

در چه صورت تعمیر ظرفشویی AEG نیاز به تعویض قطعات دارد؟

تعویض قطعات سوخته برای تعمیر ظرفشویی آاگ

تعویض قطعات سوخته برای تعمیر ظرفشویی آاگ

 

تعمیر ظرفشویی AEG دارای مراحل پیچیده ای است که باید بوسیله ی تکنسین مسلط و به صورت کاملا حرفه ای انجام شود.

سیاست شرکت همیشه بر این بوده تمام قطعات به جای تعویض تعمیر گردند و حتی المقدور تعمیرات هزینه اضافه ای برای مشتری در بر نداشته باشد.

حال در برخی از این موارد نیز در حین تعمیر ظرفشویی AEG پیش می آید که به قطعه ای سوخته یا معیوب بر بخوریم که حتما باید تعویض گردند.

اصل بودن قطعات در تعمیرات ظرفشویی AEG یکی از مهمترین موارد محسوب می شود.

به همین خاطر مجموعه سرویس کالا اقدام به تامین تمامی قطعات قابل تعویض ماشین ظرفشویی آاگ نموده و ضمانت اصلی بودن آن را برای شما به همراه خواهد داشت.

در صورت نیاز به تعویض قطعات یا تعمیر ماشین ظرفشویی AEG خود کافیست در ساعات اداری با یکی از شماره های ۰۲۱۴۱۱۲۸ یا ۰۲۱۸۸۹۴۷۹۲۴ تماس حاصل فرموده و در ساعات غیر اداری نیز از این بخش درخواست خود را ثبت نمائید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

 

قطعات ماشین ظرفشویی آاگ

هیدرواستات

هیدرو استات ظرفشویی آاگ

سطح آب را در دیگ ماشین ظرفشویی کنترل کرده و از اضافه شدن آب و سرریز کردن آن جلوگیری می کند. این قطعه به صورت دو قلو (دو عدد کنار هم ) در ماشین ظرفشویی نصب شده است.

شیربرقی شلنگ دار

شیربرقی شلنگ دار

این قطعه آب ورودی به داخل دستگاه را کنترل می کند. هیدروستات درون آن، آب را قطع و وصل خواهد نمود

المنت ماشین ظرفشویی آاگ

المنت ماشین ظرفشویی آاگ

المنت یک رشته سیم نیمه هادی همراه با مقاومت است که خاصیت داغ شوندگی و تحمل جریان الکتریکی بالا را داراست و آب را در ماشین ظرفشویی آاگ گرم خواهد نمود.

برد ماشین ظرفشویی آاگ

برد ماشین ظرفشویی آاگ

به طور کلی عملکرد دستگاه و قطعات ماشین ظرفشویی در دوره ی شستشو، به عهده ی برد است.  برد در صورت خرابی قطعات ماشین ظرفشویی، ارورهای مخصوص هر قطعه را به کاربر نشان می دهد.

چند نکته که قبل از سپردن ماشین ظرفشویی آاگ خود به تعمیرکار باید یادتان باشد

تعمیر ظرفشویی آاگ

 

 

درک می کنیم که وقتی کلمه تعمیر ظرفشویی آاگ را در اینترنت جستجو می کردید به دنبال این بودید که فقط در کمترین زمان ممکن ظرفشویی شما تعمیر شود.

تعمیرات لوازم منزل مخصوصا تعمیرات ظرفشویی AEG چیزی نیست که به صورت روزمره با آن سر و کار داشته باشیم و ممکن است به دلیل بی توجهی و یا نداشتن تجربه در انتخاب یک تعمیرکار خوب دچار دردسر بزرگی شوید.

این دردسر ها می تواند از خرابی بیشتر ماشین ظرفشویی آاگ شما شروع شده و حتی به دزدی از منزلتان برسد!

مطمئن باشید اغراق نمی کنیم.

هر روزه در اتحادیه تعمیرکاران لوازم منزل شاهد پرونده های زیادی هستیم که افرادی به اسم تعمیرکار ظرفشویی آاگ وارد خانه اشخاص شده و حتی لوازم باارزش آنها را نیز دزدیده است.

کافیست تنها چند نکته ای که در زیر برایتان ذکر کرده ایم را یادتان باشد تا بدون هیچ حاشیه ای یک تعمیر بسیار حرفه ای را برای ظرفشویی آاگ خود داشته باشید.

 

اولین و مهترین نکته: شرکت های معتبر، شرکت های معتبر، شرکت های معتبر

تعمیر ظرفشویی آاگ خود را حتما به شرکت های معتبر تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ بسپارید و به هیچ وجه به افراد مستقل که خود را تعمیرکار یا متخصص آن معرفی می کنند نسپارید.

می توانید شماره تلفن شرکت های معتبر در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ را از طریق تماس با یکی از شماره های ۰۲۱۴۱۱۲۸ و ۰۲۱۸۸۹۴۷۹۲۴ دریافت نمائید.

 

دومین نکته: چک کردن کارت تعمیرکاران

تمامی تعمیرکارهای شرکت دارای کارت رسمی و هولوگرام دار شرکت بوده که بر روی آن نام و نام خانوادگی، عکس و کد اختصاصی آنها ثبت شده است تا درصورتی که مشکلی پیش آمد آن را از طریق نام آنها پیگیری نمائید.

به هیچ وجه برای تعمیر ظرفشویی آاگ خود تعمیرکاری که کارت رسمی شرکت را ندارد به خانه خود راه ندهید.

 

سومین نکته: فاکتور رسمی و ضمانت

تمامی خدمات شرکت همراه با فاکتور رسمی آن خواهد بود و این فاکتور برای شما حکم ضمانت را خواهد داشت تا در صورتی که دستگاه شما دوباره دچار ایراد شد با استفاده از آن فاکتور بدون هیچ هزینه ای تعمیرات برای شما انجام پذیرد.

 

 

تنها با به خاطر سپردن این سه نکته قطعا تجربه خوبی از تعمیر ظرفشویی آاگ را خواهید داشت.

در صورت داشتن هر سوالی در زمینه تعمیرات کافیست در ساعات اداری با یکی از شماره های ۰۲۱۴۱۱۲۸ و ۰۲۱۸۸۹۴۷۹۲۴ تماس حاصل فرموده و در ساعات غیر اداری نیز درخواست خود را از این بخش ثبت نمائید.

تعمیر ظرفشویی آاگ با قطعات اورجینال و ضمانت خدمات

مرکز تعمیر ظرفشویی آاگ با قطعات اورجینال و ضمانت خدمات با شعبه های مختلف در تهران آماده خدمت به شما مشتریان عزیز است.

با توجه به تکنولوژی جدید استفاده شده در ظرفشوی های آاگ که سبد متحرک و آسانسور دار می باشد، تعمیر ظرفشویی آاگ نیازمند تخصصی خاص توسط تکنسین های دوره دیده نمایندگی تعمیر ظرفشویی آاگ می باشد.