تعمیر یخچال جنرال الکتریک

قبل از هر توضیحی اگر سریعا نیاز به تعمیر یخچال جنرال الکتریک خود دارید در ساعات اداری با یکی از شماره های ۰۲۱۴۱۱۲۸ و ۰۲۱۸۸۹۴۷۹۲۴ تماس حاصل فرموده و در ساعات غیر اداری نیز از این بخش درخواست خود را ثبت نمائید.

اما اگر عجله ندارید پیشنهاد می کنیم حتما این مطلب را تا انتها مطالعه نمائید.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک
تعمیر یخچال جنرال الکتریک

عیب یابی و تعمیر یخچال جنرال الکتریک

احتمالا همین الان که در حال مطالعه این مطلب هستید یخچال جنرال شما خراب شده و حسابی کلافه تان کرده است.

این کلافگی زمانی بدتر می شود که در فصل گرما نیاز به تعمیر یخچال جنرال خود پیدا کنید.

نگرانی و کلافگی شما را درک می کنیم و برایمان مهم است که زودتر مشکل شما را حل کرده تا زندگی به روال عادی خودش برگردد.

قبل از اینکه برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک خود با مرکزی تماس بگیرید باید چند نکته را یادتان باشد تا بهترین تجربه را از تعمیرات دریافت نمائید.

تمام این نکات را پیرامون تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در بخش های بعدی برای شما آورده ایم، با ما همراه باشید.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

چرا باید تعمیرات خود را به نمایندگی تعمیر یخچال جنرال بسپاریم؟

چند نکته وجود دارد که اگر قبل از تعمیرات یخچال جنرال خود به آنها دقت نکنیم ممکن است دچار مشکل شویم.

 

نکته اول: تجربه و مهارت تعمیرکاران و مهندسین تعمیرات یخچال جنرال

یخچال های جنرال الکتریک به دلیل تکنولوژی ساخت بالایشان نکات فنی و تخصصی بسیار بیشتری نسبت به سایر برند ها دارند.

اگر کسی بخواهد به صورت جدی نسبت به تعمیر یخچال جنرال الکتریک اقدام نماید به غیر از گذراندن دوره های عمومی و تخصصی تعمیرات یخچال فریزر، باید به صورت جداگانه نیز آموزش های ویژگی ای را پیرامون برند جنرال الکتریک در نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال طی نماید.

از این بابت خیال شما را راحت می کنیم که تمام مهندسین تعمیرات یخچال جنرال در سرویس کالا دوره های تخصصی مربوط به برند جنرال الکتریک را می گذرانند و تجربه فوق العاده بالائی در این زمینه دارند.

خرید مواد شوینده ظرفشویی و پاکت های جاروبرقی

نکته دوم: پیگیری لحظه به لحظه ای تعمیرات توسط پرسنل شرکت

اگر برای تعمیر یخچال جنرال یا تعمیر ساید جنرال خود با یک تعمیرکار مستقل تماس حاصل نمائید ممکن است هزینه کمتری نسبت به شرکت برای شما داشته باشد اما در نظر داشته باشید که اگر با شرکت تماس حاصل نمائید ۷ نفر از پرسنل شرکت به صورت لحظه ای تعمیرات شما را زیر نظر داشته و حتی در روزهای آینده نیز با شما در تماس خواهند بود تا از کیفیت کار اطمینان حاصل نمایند.

درواقع عمده هزینه ای که پرداخت می کنید بابت این است که خیال ما راحت باشد بهترین خدمات خود را به شما ارائه داده باشیم.

به مثال زیر دقت کنید که در سال ۹۸ با آن روبرو بودیم.

یکی از پرونده های شکایت در اتحادیه پیرامون همین موضوع بود. یک تعمیرکار اخراجی شرکت به صورت مستقل برای خود تبلیغات کرده و یخچال فریزرهای مشتریان را تعمیر می نمود.

در یکی از همین تعمیرات به خاطر بی دقتی تعمیرکار، چند روز پس از تعمیر، یخچال دچار اتصالی شده و خانه مشتری آتش گرفته بود.

پیگیری این پرونده از مشتری وقت و هزینه بسیار زیادی گرفت به خاطر اینکه با یک تعمیرکار مستقل در ارتباط بودند نه شرکت.

وگرنه اگر با نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال تماس گرفته بودند از همان اول یکی از بهترین تعمیرکارهای خود را برای مشتری ارسال می نمودیم و لحظه به لحظه کار را پیگیری می نمودیم.

اگر نیاز به تعمیر ساید جنرال الکتریک خود داشتید در ساعات اداری با یکی از شماره های ۰۲۱۴۱۱۲۸ و یا ۰۲۱۸۸۹۴۷۹۲۴ تماس حاصل فرموده و در ساعات غیر اداری نیز از این بخش درخواست خود را ارسال نمائید.

یک نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک خوب چه ویژگی هایی دارد؟

تعمیر یخچال جنرال الکتریک
تعمیر یخچال جنرال الکتریک

یک نمایندگی تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک و تعمیر یخچال جنرال الکتریک خوب باید ویژگی های را دارا باشد تا بتوانیم با خیال راحت تعمیرات خود را به آن بسپاریم

ساید جنرال الکتریک

تعمیرکارهای حرفه ای و با تجربه

تعمیرکاران و مهندسین حرفه ای مهمترین موردی است که یک نمایندگی باید دارا باشد.

یکی از باارزشتری و پرافتخارترین سرمایه های ما بعد از رضایت مشتریانمان دارا بودن حرفه ای ترین مهندسین تعمیرات یخچال جنرال الکتریک و ساید جنرال الکتریک می باشد.

تعمیرکارهای شرکت در همین نمایندگی، آموزشهای حرفه ای خود را پشت سرگذاشته اند و دارای حرفه ای ترین تجهیزات و دانش برای تعمیر ساید جنرال الکتریک شما می باشند.

ضمانت نامه کتبی در فاکتور رسمی شرکت

یخچال فریزر ها پس از تعمیر ممکن است دوباره دچار مشکل شوند و این امری کاملا طبیعی است.

اما این مشکل به معنای این نیست که شما لازم است مجددا هزینه ای برای تعمیر ساید جنرال یا تعمیر یخچال جنرال خود پرداخت کنید.

اولین بار که تعمیرات یخچال جنرال شما انجام شد مهندسین ما، در فاکتور رسمی و سربرگ شرکت تعمیرات شما را ضمانت کرده و اگر دوباره برای آن قسمت تعمیر شده مشکلی پیش آمد به رایگان برای شما تعمیرات را انجام خواهند داد.

می توانید جهت تماس با شرکت در ساعات اداری با یکی از شماره های ۰۲۱۴۱۱۲۸ و ۰۲۱۸۸۹۴۷۹۲۴ تماس حاصل فرموده و در ساعات غیراداری نیز از این قسمت درخواست خود را ثبت نمائید.

ساید جنرال الکتریک
تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

انجام تعمیرات با کمترین هزینه طبق تعرفه اتحادیه

متاسفانه نمی توان به سادگی برای کارهای خدماتی از جمله تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک و تعمیر یخچال جنرال قیمت تعیین نمود.

به همین خاطر اتحادیه محترم شهر تهران لیست قیمت تمام خدمات تعمیرات لوازم منزل را به تمام شرکت ها ابلاغ فرموده و تمام نمایندگی ها ملزم به رعایت آن هستند.

سرویس کالا نیز به عنوانی یک از برترین مراکز نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در تهران تمام خدمات خود را طبق دستورات و قیمت های اتحادیه انجام می دهد تا رضایت مشتریان خود را به خوبی جلب نماید.

تعمیرات در کمترین زمان ممکن

تمامی خدمات تعمیرات لوازم منزل از جمله تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک و تعمیر یخچال جنرال الکتریک باید در کمترین زمان ممکن انجام گردند.

ما به خدمات ۳ دقیقه ای خود افتخار می کنیم. خدمات ۳ دقیقه ای یعنی از لحظه تماس شما با شرکت تا لحظه ثبت درخواست و تعیین سرویس کار برای شما تنها ۳ دقیقه طول خواهد کشید.

 

بعلاوه اینکه جهت تعمیر یخچال جنرال الکتریک شما در کمتر از چند ساعت تعمیرکار در محل شما حاضر شده و تعمیرات یخچال فریزر جنرال شما را به بهترین شکل ممکن انجام خواهد داد.

 

جهت تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در ساعات اداری با یکی از شماره های ۰۲۱۴۱۱۲۸ و ۰۲۱۸۸۹۴۷۹۲۴ تماس فرموده و در ساعات غیر اداری نیز از این بخش درخواست خود را ارسال نمائید.
تعمیر یخچال جنرال الکتریک

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک درب محل

تعمیر یخچال جنرال الکتریک
تعمیر یخچال جنرال الکتریک

به صورت کلی تمامی یخچال ها مخصوصا یخچال های جنرال الکتریک بسته به مدل آنها حجم و وزن بالائی دارند.

به خاطر وزن سنگین آنها حتی نصبشان نیز به سختی انجام می شود چه برسد به اینکه بخواهیم دوباره آنها را جابه جا کنیم و برای تعمیرات به جائی دیگر ببریم.

با اینحال تعمیر یخچال فریزر جنرال نیاز به تجهیزات حرفه ای زیادی دارد.

مهندسین ما در سرویس کالا (نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک) همیشه جدیدترین و حرفه ای ترین تجهیزات را برای تعمیرات یخچال فریزرهای جنرال الکتریک همراه خود داشته و عمده تعمیرات یخچال های جنرال را در محل شما انجام خواهند داد.

این کار در هزینه های شما صرفه جوئی بسیاری کرده و باعث خرابی کمتر دستگاه شما می گردد که ممکن است در جا به جائی برای آن پیش بیاید.

همچنین در مواردی نیز نیاز است که برد یخچال جنرال یا ساید جنرال شما خراب و نیاز به تعمیرات داشته باشد.

در این موارد فقط برد به تعمیرگاه منتقل شده و توسط برترین مهندسین برد شرکت تعمیر و پس از آن در یخچال شما نصب خواهد گردید.

جهت تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در ساعات اداری می توانید با یکی از شماره های ۰۲۱۴۱۱۲۸ و ۰۲۱۸۸۹۴۷۹۲۴ تماس حاصل فرموده و یا از این بخش درخواست خود را ثبت نمائید.

در صورت اتمام این مدت با تماس به نزدیک ترین تعمیرگاه مجاز تعمیر ساید جنرال الکتریک برای تعمیر ساید جنرال الکتریک اقدام نموده تا این مرکز به سرعت و کمتر از ۲ ساعت یکی از مجرب ترین متخصصین تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در تهران را برای اتمام تعمیر دستگاه شما اعزام نماید.

0