تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

جهت تعمیر جاروبرقی الکترولوکس خود می توانید به نمایندگی های رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس و یا تعمیرگاه جاروبرقی الکترولوکس در تهران مراجعه نمائید.

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس
تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

شرکت الکترولوکس همیشه با رشد تکنولوژی هم مسیر بوده و هست. همین موضوع باعث شده تا با تک تک محصولاتی تولیدی خود از جمله لباسشویی، یخچال فریزر،

جاروبرقی، هود و … بتوانند رضایت مشتریان را جلب نماید.

البته این موضوع یک جنبه منفی نیز خواهد داشت و آن هم این است که تعمیر انواع وسایل مثل تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در گذشته کار نسبتا سختی نبود زیرا قطعات و معماری پیچیده ای نداشت.

اما امروزه با معماری های پیچیده تولیدات این شرکت برای تعمیرات حتما باید دوره های مربوط به آن مثل دوره مقدماتی یا پیشرفته تعمیر جاروبرقی الکترولوکس را گذراند.

از طرف دیگر باید در نظر داشت بسیاری از قطعات جاروبرقی الکترولوکس حتما باید فابریک بوده و اگر قطعه ای تقلبی مثل لوله خرطومی، فیلتر یا حتی لوله تلسکوپیتقلبی برای آن استفاده شود نمی تواند تمام انرژی خود را برای مکش صرف نماید.

با توجه به این چند نکته عنوان شده حتما به شما توصیه می کنیم که اگر نیاز به تعمیر جاروبرقی الکترولوکس داشته اید به هیچ وجه آن را به تعمیرگاه هایی که دارای مجوز رسمی هستند ندهید و حتما با مراکز رسمی و مجاز شرکت الکترولوکس تماس حاصل فرمائید.

اگر نیاز به پرسشی در زمینه تعمیرات خود از جمله تعمیر جاروبرقی الکترولوکس داشتین می توانید به صورت مستقیم با متخصصان تعمیر جاروبرقی الکترولوکس مراکز مجاز تماس حاصل بفرمائید:

چطور به تعمیرگاه جاروبرقی الکترولوکس نیاز پیدا نکنیم؟!

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس
تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

نمایندگی و تعمیرگاه جاروبرقی الکترولوکس، می تواند بهترین جا برای تعمیر جاروبرقی الکترولوکس باشد. به دلیل دارا بودن مجوز از اتحادیه تعمیر لوازم منزل از جمله تعمیر جاروبرقی الکترولوکس می توان به این نمایندگی ها و تعمیرگاه جاروبرقی الکترولوکس اطمینان نمود و همچنین از ضمانت یک ساله محصولات نیز بهره مند شد.

اما با انجام چند نکته می توان نیازمان به تعمیر و تعمیرگاه جاروبرقی الکترولوکس را به حداقل برسانیم. این نکات از مهمترین دلایل تعمیر جاروبرقی ها در تعمیرگاه جاروبرقی بوش در مرکز ما می باشد

پس سعیتان را نمائید برای تعمیر جاروبرقی الکترولوکس قبل از مراجعه به تعمیرگاه جاروبرقی الکترولوکس این نکات را مطالعه کنید، شاید خودتان توانستید تعمیر جاروبرقی الکترولوکس خود را انجام دهید.

۱- سعی کنید هر چند وقت یکبار کیسه جاروبرقی بوش خود را تعویض نمائید. این کار باعث می شود به موتور جاروبرقی بوش فشار کمتری بیاید. می توانید این کیسه ها را از نمایندگی و تعمیرگاه جاروبرقی الکترولوکس تهیه فرمائید.
۲- حتما سعی کنید به صورت دوره ای فیلتر جاروبرقی الکترولوکس خود را بشوئید تا اگر درون آن مانعی بود برطرف شود. اگر تمایل به تعویض فیلتر خود داشتید نیز می توانید با مرکز رسمی تعمیرگاه جاروبرقی الکترولوکس تماس حاصل فرموده تا مدل مورد نظر خود را دریافت نمائید.
اگر احساس کردید این مطلب برای دوستانتان نیز می تواند مفید خواهد باشد لطفا برای آنها نیز آن را ارسال نمائید.
و در صورت نیاز به بدست آوردن اطلاعات می توانید با نمایندگان رسمی الکترولوکس یا تعمیرگاه جاروبرقی الکترولوکس تماس حاصل فرمائید:

مرکز تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در تهران

تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس
تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس

به هردلیلی که به تعمیر جاروبرقی الکترولوکس نیاز پیدا کردید می توانید با مشاوران ما در سرویس کالا به صورت رایگان تماس حاصل فرموده و از مشاوره تخصصی آنها در زمینه تعمیر جاروبرقی الکترولوکس بهره مند شوید.

ممکن است جاروبرقی شما به هر دلیلی دچار خرابی شده باشد. مثلا دیگر روشن نشود یا اینکه صدای زیادی تولید بکند اما مکش آن خیلی کم باشد. تعمیر جاروبرقی الکترولوکس همیشه یکی از مسائل پر اهمیت در تعمیرگاه های رسمی بوده است زیرا تکنولوژی ساخت ها بالا رفته است و دیگر مثل گذشته ساده نیست.

 

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

می توانید آموزش های ساده تعمیر جاروبرقی الکترولوکس را از اینجا (تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس در منزل) مطالعه نمائید، اما اگر احساس کردید که نیاز به تعمیرات اساسی تر دارد یا شما حوصله تعمیر آن را ندارید پیشنهاد می کنیم حتما با نمایندگی های رسمی الکترولوکس در تهران تماس حاصل فرمائید.

همچنین یادتان باشد که حتما از شرکت های تعمیرات درخواست ضمانت خدمات را نمائید زیرا تعمیرگاه های نامعتبر هیچی تضمینی برای تعمیر شما نخواهند داد.

 

اگر نیاز به مشورت با نمایندگی رسمی الکترولوکس داشتین می توانید با شماره های زیر تماس حاصل بفرمائید:

 

دلایل انتخاب برند الکترولوکس

الکترولوکس از قدیمی ترین برندهای صنعت تولید لوازم منزل است. در دستگاه های خود از موتورهای قدرتمند و با سیم پیچی های کاملا استاندارد استفاده می کند و همین دلیل عمر بالای محصولات آن است.

جالب اینجاست با اینکه موتورهای آن قدرت بالائی دارند اما صدای بسیار کمی تولید می کنند. این به خاطر تکنولوژی بالای محصولات الکترولوکس است که تعمیر جاروبرقی الکترولوکس را نیز سخت تر می کند.

 

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس این روزها در بیشتر تعمیرگاه های غیر رسمی درحال انجام است. لطفا به این نکته توجه فرمائید که این تعمیرگاه ها (تعمیر جاروبرقی الکترولوکس) به شما ضمانت سالیانه نخواهند داد و نسبت به کار خود تعهدی نخواهند داشت.

 

لطفا برای تعمیر جاروبرقی الکترولوکس خود حتما به نمایندگان رسمی تعمیر جاروبرقی الکترولوکس مراجعه فرموده و یا شماره تلفن آنها را از ۱۱۸ دریافت نمائید.

زیرا این نمایندگی ها (تعمیر جاروبرقی الکترولوکس) به شما ضمانت نامه رسمی شرکت خواهند داد و شما می توانید با پیش آمدن هر مشکلی دوباره به آنها مراجعه نموده تا برای شما آن مشکل را به رایگان برطرف نمایند.

 

نکاتی درباره تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس

دستگاه با لرزش کار می کند

شاید پروانه آن شل شده باشد، اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس تماس حاصل فرمائید ولی اگر جاروبرقی الکترولوکس شما قبلا باز شده می توانید داخل آن را نیز خودتان بررسی کنید.

همچنین یاتاقان ها نیز ممکن است باعث خرابی باشند.

اگر پیچ محور آرمیچر که پروانه مکش و کانال هوا را در محل های خود محکم نگه می دارد شل شود، یاتاقان های جاروبرقی خوردگی پیدا می کنند. در این وضعیت صدا های ناهنجار تولید می شود که برای رفع آن ها باید پیچ پروانه را محکم یا یاتاقان ها را تعویض نمائید.

 

هنگام روشن کردن دستگاه، فیوز میپرد

اگر یک بار فیوز پرید، دلیل محکمی برای تعمیرات جاروبرقی نیست. اما اگر چند بار این اتفاق افتاد باید نکات زیر را بررسی نمائید:

     ۱-بین سیم های رابط اتصال کوتاه رخ نداده باشد

سیم های رابط را آزمایش کنید و جعبه ترمینال را نیز بررسی نمائید. ممکن است با بررسی آن عیب به کلی برطرف شود.

 

     ۲- کلید قطع وصل ممکن است خراب شده باشد

اگر خودتان می توانید آن را با یک نمونه فابریک خریداری شده نمایندگان تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس تعویض نمائید. بسته به اینکه جاروبرقی شما جاروبرقی aeg، جاروبرقی بوش یا جاروبرقی الکترولوکس باشد ممکن است قیمت ها در بازار کمی متفاوت باشد.

پیشنهاد می کنیم حتما قبل از خرید با مراکز رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس مشورت نمائید.

      ۳- شاید موتور سوخته باشد!!

تشخیص این مورد به همین آسانی ها هم نیست. برای تشخصی آن پیشنهاد می کنیم حتما از سرویس کاران رسمی کمک بگیرید.

 

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس

امروزه با معماری های پیچیده تولیدات شرکت های مختلف از جمله AEG، Bosch، جنرال الکتریک و … برای تعمیرات حتما باید دوره های مربوط به آن مثل دوره مقدماتی یا پیشرفته را از نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس دریافت نمایند.

از طرف دیگر باید در نظر داشت بسیاری از قطعات جاروبرقی الکترولوکس حتما باید فابریک بوده و اگر قطعه ای تقلبی مثل لوله خرطومی، فیلتر یا حتی لوله تلسکوپیتقلبی برای آن استفاده شود تعمیر جاروبرقی الکترولوکس نمی تواند تمام انرژی خود را برای مکش صرف نماید. این قطعات را مراکز نمایندگی تعمیر جاروبرقی الکترولوکس به صورت فابریک وارد می نماید.

با توجه به این چند نکته عنوان شده حتما به شما توصیه می کنیم که اگر نیاز به تعمیر جاروبرقی خود از جمله تعمیر جاروبرقی بوش یا تعمیر جاروبرقی آاگ یا تعمیر جاروبرقی الکترولوکس داشته اید به هیچ وجه آن را به تعمیرگاه هایی که دارای مجوز رسمی نیستند ندهید و حتما با مراکز رسمی و نمایندگان تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس در تهران تماس حاصل فرمائید.

اگر نیاز به پرسشی در زمینه تعمیرات خود از جمله تعمیر جاروبرقی الکترولوکس داشتید می توانید به صورت مستقیم با متخصصان مراکز مجاز تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس تماس حاصل بفرمائید، ما در سرویس کالا تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در محل را به بهترین شکل ممکن برایتان انجام می دهیم.

 

به این صفحه امتیاز بدهید !
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]