خدمات پس از فروش AEG

 

خدمات پس از فروش AEG
خدمات پس از فروش AEG

سرویس کالا  به عنوان متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی AEG آاگ با بیش از ده ها سال تجربه و دارای تکنسینهای متخصص ، متعهد و آموزش دیده در رابطه با تعمیرات کلیه محصولات AEG جزو قدیمی ترین مراکز ارائه دهنده خدمات پس از فروش AEG در تهران محسوب می شود.

سرویس کالا این افتخار را دارد که با توجه به سابقه ی چندین ساله ی خود در ضمینه ی ارائه خدمات پس از فروش AEG خدمات بی نظیری را ارائه و بعد از انجام تعمیرات دستگاه شما را ضمانت بی قید و شرط تحویل نماید.

تنها کافیست با شماره تماس های سرویس کالا که در قسمت تماس با ما و یا فوتر سایت درج شده تماس حاصل فرمائید تا ما نزدیکترین تکنسین را برای شما ارسال نمائیم.

خدمات پس از فروش AEG

سرویس کالا به عنوان ارائه دهنده خدمات پس از فروش AEG سال هاست که  این وظیفه سنگین را به گردن گرفته که خدمات تعمیرات و پشتیبانی تمامی محصولاتی که در نمایندگی رسمی AEG گارانتی می‌شوند را به عهده داشته باشد .

به همین خاطر اگر شما نیز از نمایندگی مجاز AEG ماشین ظرفشویی آاگ، تعمیر لباسشویی آاگ، تعمیر یخچال آاگ یا … خریداری کرده‌اید ممکن است نیاز به تعمیر و خدمات آن داشته باشید .

ار این رو می‌توانید با در دست داشتن کارت گارانتی خود با ما تماس بگیرید و از تمام خدمات سریع سرویس کالا بهره مند شوید “ولی اگر مدت‌ زمان گارانتی شما به پایان رسیده است با تماس با سرویس کالا تعمیرگاه مرکزی آاگ یا تعمیرگاه مجاز آاگ از خدماتی تخصصی تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی آاگ در تهران در کمترین زمان ممکن به بهترین شکل بهره‌مند شوید”

خدمات پس از فروش AEG
خدمات پس از فروش AEG

اگر هر سوالی درباره خدمات و تعمیرات برایتان پیش آمد می توانید با نمایندگی های رسمی AEG در تهران حاصل فرموده و از مشاوره رایگان و تخصصی ما بهره مند شوید:

 

0