تعمیر اجاق گاز نف

تعمیر اجاق گاز نف
تعمیر اجاق گاز نف

کمپانی تولید لوازم خانگی نف نخستین بار در سال ۱۸۷۷ میلادی در شهر برتن آلمان توسط کارل آندرون نف بنیان نهاده شد.

شروع فعالیت این شرکت با تولید اجاق گاز بود و در سال ۱۹۵۷ میلادی اولین مایکروویو توکار توسط نف قدم به عرصه لوازم خانگی نهاد.

کمپانی NEFF یکی از ابر سازندگان لوازم خانگی توکار در مرکز اروپا بوده و سالانه با ابداع ایده های جدید گام های ارزشمندی در جهت پیشرفت عرصه لوازم خانگی توکار بر می دارد.

شرکت نف فقط تولید کننده لوازم خانگی توکار می باشد و در ساخت کابینت  نیز یکه تاز می باشد.

در صورت نیاز به تعمیر اجاق گاز نف و یا خدمات پس از فروش نف می توانید با نمایندگی نف در تهران تماس حاصل فرمائید.

خدمات پس از فروش نف

تعمیر اجاق گاز نف
تعمیر اجاق گاز نف

ما در نمایندگی تعمیرات گاز نف خدماتی از قبیل تعمیر اجاق گاز نف، تعمیر فر نف، تعمیر اون نفتعمیر oven نف تعمیرات گاز نف را انجام می دهیم.

تعداد زیادی نمایندگی نف در سراسر ایران وجود دارد اما برای پیدا کردن یک نمایندگی تعمیرات نف معتبر بهتر است اول کمی تحقیق نمائید و از اتحادیه تعمیرات لوازم منزل اعتبار شرکت ها را جویا شوید.

اگر پیرامون خدمات پس از فروش نف سوالی برایتان بوجود آمد حتما آن را از نمایندگان رسمی نف در تهران بپرسید تا به صورت رایگان و درست، پاسخ خود را دریافت نمائید.

 

تعمیر اجاق گاز نف

تعمیر اجاق گاز نف
تعمیر اجاق گاز نف

اجاق گاز نف نیز مانند سایر محصولات این شرکت از زیبائی و حساسیت خاصی بهره برده است. به همین جهت تعمیر آن نیز نیازمند دانش و گذراندن دوره های حرفه ای است تا بدون آسیب به زیبائی آن ها، به بهترین نحو ممکن تعمیر اجاق گاز نف انجام شود.

پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه تعمیر اجاق گاز نف خود را به دست شرکت های نامعتبر نسپارید زیرا به شما گارانتی یک ساله نخواند داد و در صورت خرابی دوباره تعمیر اجاق گاز شما را برعهده نخواهند گرفت.

سرویس کالا همیشه جزو افتخاراتش بوده که همه تعمیرات خود را به مدت یک سال ضمانت خواهد کرد تا اگر هر مشکلی برای آن به وجود آمد به رایگان و بدون هیچ قید و شرطی دوباره تعمیر یا قطعات آن را تعویض نماید.

اگر نیاز به تماس با نمایندگی تعمیر اجاق گاز نف یا نمایندگی تعمیر فر نف و یا نمایندگی تعمیر اون نف داشتید می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرموده و با بهترین سرویس کاران تعمیرات نف مشورت نمائید.

 

 

لوازم خانگی نف

تعمیر اون نف
تعمیر اون نف

تولیدات این شرکت عبارتند از ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، خشک کن، یخچال و فریزر و ساید بای ساید، انواع مایکروویو، اجاق گاز، فر، هود و قهوه ساز.

کمپانی نف همواره برای ظاهر و کارایی محصولات خود اهمیت خاصی قائل بوده و “لطافت و زیبایی محصولات” شعار اصلی این شرکت آلمانی می باشد.

 

شرکت های مجاز خدمات پس از فروش نف در تهران بسیار اندک بوده لذا از اعتماد به افراد غیرمجاز خودداری نمایید و فقط با نمایندگان رسمی تعمیرات نف تماس حاصل فرمائید: