تخصصی ترین مرکز تعمیرات اجاق گاز

 

تعمیرات اجاق گاز
تعمیرات اجاق گاز

عیب یابی و تعمیر گاز تخصص ماست

تعمیر گاز
تعمیر اجاق گاز

خرابی اجاق گاز مخصوصا اگر توکار باشد واقعا اذیت کننده است.

اما نگران نباشید. تفاوتی نمی کند که به تعمیرات اجاق گاز ساده نیاز داشته باشید یا تعمیر گاز توکار. تخصص ما تعمیرات اجاق گاز در انواع مدل هاست چه از ما تعمیرات اجاق گاز نف را بخواهید چه تعمیر گاز بوش ما همه را به خوبی برایتان انجام می دهیم.

کافیست با ما تماس گرفته تا کارشناسان مجرب نمایندگی تعمیرات اجاق گاز در کمتر از یک ساعت در محل سکونت شما حاضر شده و نسبت به تعمیر سریع و با کیفیت وسایل شما اقدام کنند. تیم پشتیبان سرویس کالا با ایجاد کانال های ارتباطی متنوع جهت تسهیل دسترسی مشتریان به واحد خدمات پس از فروش از قبیل تلفن، گفتگوی آنلاین، تلگرام و ایمیل به آسایش شما می اندیشد .

اگر نیاز به مشورت با متخصصان تعمیر اجاق گاز داشتید می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرموده و به صورت رایگان از آن استفاده نمائید:

به منظور تعمیر گاز خود می توانید  با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز نمایندگی تعمیر اجاق گاز در سراسر شهر تهران یا دفتر مرکزی تعمیرات اجاق گاز تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود با همکاران ما در این بخش بهترین راه را برای تعمیر یا سرویس اجاق گاز خود به دست آورید.

 

خدمات پس از فروش و گارانتی تعمیر اجاق گاز

 

تعمیرات اجاق گاز
تعمیرات اجاق گاز
  • شیشه فر اجاق گاز شکسته است (بستگی به نوع تعمیر گاز و نمایندگی آن دارد. در نمایندگی بوش و نمایندگی AEG این تعمیرات برای اجاق گاز های مختلف متفاوت است)
  • در زمان طولانی شعله روشن میشود.
  • صفحه دیجیتالی اجاق گاز کار نمیکند .
  • ترموکوپل اجاق گاز خراب است. (حتما اگر تمایل به تعمیر گاز خود داشتید این ترموکوپل را از مراکز مجاز نمایندگی بوش یا نمایندگی AEG خرید نمائید)
  • شیشه اجاق گاز شکسته است.
  • فر اجاق گاز گرم نمیکند.
  • برد الکترونیکی اجاق گاز خراب شده و اجاق گاز روشن نمیشود .
  • ولوم را هر زمانی که نگه میداریم شعله روشن نمیشود.
  • فندک اجاق گاز کار نمی کند.
  • بوبین اجاق گاز خراب است. (اگر در مورد این موارد از تعمیر اجاز گاز اطلاعی نداشتید می توانید از سری مقالات ما در آموزش تعمیرات اجاق گاز استفاده نمائید.

 

راه هایی برای مصون ماندن از خرابی و تعمیر گاز

راه های زیادی برای مصون ماندن از خرابی و تعمیرات اجاق گاز وجود دارد. یکی از آن راه ها حفاظت از خرابی صفحه های روی اجاق گاز می باشد. تعمیر گاز و تعمیر صفحه های آن معمولا کم هزینه نیستند. پس بهتر است با رعایت نکات زیر از تعمیر گاز خود به صورت زودهنگام جلوگیری نمائید.

در صفحه مقالات ( آموزش تعمیرات اجاق گاز) درباره آن راه ها به طور کامل صحبت کردیم بعلاوه در صفحه آموزش تعمیرات اجاق گاز در آپارات نیز می توانید آموزش های خوبی درباره بهبود عملکرد و تعمیر گاز پیدا کنید.

تعمیر فر در محل

تعمیر فر
تعمیر فر
سوال مهمی که برای بسیاری از مشتریان وجود دارد این است که آیا تعمیر فر در محل برایشان مناسب تر است یا تعمیر فر در کارگاه.
این سوال بستگی به شرایط بسیار زیادی دارد.
مثلا اگر شما تمایل به تعمیر فر در منزل خود داشته باشید و از تعمیر فر در کارگاه تجربه جالبی ندارید ما به شما اطمینان خاطر می دهیم که تعمیر فر در محل یک از محبوب ترین خدماتی است که از میان سرویس های تعمیر فر انجام می دهیم.
به شما اطمینان می دهیم که از زمانی که درخواست تعمیر فر را به شرکت سرویس کالا دادید تا زمانی که سرویس کار، تعمیر فر کمتر از ۸ ساعت زمان خواهد برد.
اما اگر به تعمیر فر در کارگاه تمایل بیشتری دارید باز هم به شما تضمین می دهیم که سرویس کاران تعمیر فر ما در کارگاه تخصصی سرویس کالا، تعمیر فر شما را به خوبی انجام داده و با تضمین به شما می گوئیم خیالتان از تعمیر فر خود راحت باشد.

تعمیر گاز رومیزی با ضمانت نامه یک ساله

تعمیر گاز رومیزی
تعمیر گاز رومیزی

تا به حال به خاطر ضمانت تعمیر گاز رومیزی خود ضرر های بسیار داده اید؟ دیگر به هیچ تعمیرگاهی که تعمیر گاز رومیزی را با ضمانت انجام می دهد اطمینان ندارید؟

تنها نیستید!

این تجربه بسیاری از مشتریان تعمیر گاز رومیزی ماست.

وجه اشتراک همه مشتریان تعمیر گاز رومیزی در این بود که تعمیر گاز رومیزی خود را به تعمیرگاه های غیر مجاز سپرده بودند.

تعداد خیلی زیادی تعمیرگاه وجود دارد که ادعای تعمیر گاز رومیزی به بهترین شکل را می کنند اما هیچ کدام از آنها برای تعمیر گاز رومیزی به شما ضمانت نخواهند داد.

زیرا تعمیر گاز رومیزی نف نیاز به مهارت و تخصص بالا دارد و هرکسی نمی تواند به سادگی تعمیر گاز رومیزی را انجام دهد.

 

 

 

آموزش تعمیر اجاق گاز

ما در سرویس کالا به انواع آموزش ها از جمله آموزش تعمیر اجاق گاز می پردازیم تا اگر کسی نیاز داشت خودش تعمیر اجاق گاز را انجام دهد هیچ محدودیتی نداشته و بتواند به سادگی یادگیری چند ویدئو تعمیر اجاق گاز خود را انجام دهد.

بخش های مختلفی که در رابطه با تعمیر اجاق گاز هستند عبارت اند از

تعمیر اجاق گاز (موارد مربوط به شیشه آن)

تعمیر اجاق گاز (موارد مربوط به لوله های داخلی) و …

در صورتی که تمایل به یادگیری آموزش های مربوط به تعمیر اجاق گاز داشتید می توانید به بخش آموزش ها: آموزش تعمیر اجاق گاز مراجعه نمائید و به تمام ویدئوهای مربوط به تعمیر اجاق گاز دست پیدا کنید.