نمایندگی جنرال الکتریک

 

نمایندگی جنرال الکتریک

با نمایندگی جنرال الکتریک در ایران آشنا شوید !

مجموعه سرویس کالا به عنوان نمایندگی جنرال الکتریک در ارتباط با تعمیر ساید بای ساید، یخچال فریزر، ماشین لباسشویی و … در سراسر تهران و حومه می باشد، ما با خدمات فوری ۲۴ ساعته در کمتر از دو ساعت در منزل شما حضور پیدا کرده و نسبت به تعمیر لوازم خانگی شما اقدام می نماییم شما میتوانید خدمات پس از فروش جنرال الکتریک را با ضمانت یک ساله از مجموعه سرویس کالا بخواهید .

 

مجموعه سرویس کالا به عنوان نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک به صورت رسمی در ایران کلیه خدمات خود را به صورت گارانتی شده و با استفاده از کارشناسان با تجربه و به کار بردن قطعات اصلی انجام می دهد ، از این رو تمامی نگرانی های شما در ارتباط با حفظ کیفیت لوازم خانگی‌تان برطرف خواهد شد.

مجموعه سرویس کالا با ارائه بهترین خدمات پس از فروش لوازم خانگی جنرال الکتریک باعث بالا رفتن عمر دستگاه شما و همچنین حفظ کیفیت آن در سطح یک دستگاه نو گشته است، سرویس کاران ما بعد از بررسی های اولیه در محل عیب دقیق دستگاه شما را اعلام و در صورت امکان عملیات تعمیر آن را در همان محل برای شما انجام میدهند .

لازم به ذکر است فرآیند تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک توسط سرویس کالا به نحوی صورت میپذیرد که بعد از اتمام خدمات شما هیچ تغییری با روز اول دستگاه خود احساس نخواهید کرد، گفتنی است لوازم خانگی جنرال الکتریک از بهترین برند های روز دنیا می باشد که دارای فناوری بسیار پیشرفته بوده و طبیعتا تعمیرات و خدمات آن باید توسط نمایندگی جنرال الکتریک یعنی سرویس کالا انجام شود ، به این دلیل که تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک نیازمند دانش فنی بسیار بالا و تخصص خاص بوده از این رو تمامی ضمانت های مربوط به تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک شما توسط مجموعه سرویس کالا انجام خواهد شد .

نمایندگی جنرال الکتریک

سرویس کالا به عنوان نمایندگی جنرال الکتریک در کنار شماست !

سرویس کالا به عنوان نمایندگی جنرال الکتریک تهران با توجه به داشتن تیمی قدرتمند و تخصصی ، خدمات تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک را در سطح شهر تهران و حومه آن ارائه می دهد. با توجه به گسترش علوم و فناوری و به روز شدن تکنولوژی های ساخت لوازم خانگی جنرال الکتریک این مرکز هرماهه با تیم تحقیقاتی و آموزش دوره ای تیم فنی خود توانسته خدماتی شایسته خدمت مشتریان عزیز ارائه دهد.

این برند با توجه به وجود نمایندگی جنرال الکتریک فروش خوبی را در ایران تجربه نماید ، تعمیر یخچال جنرال الکتریک باید صرفا توسط متخصصین این دستگاه و در نمایندگی جنرال الکتریک در تهران به انجام برسد زیرا ممکن است با انجام تعمیرات غیر تخصصی صدمات شدیدی به یخچال وارد شود که این امر هزینه های زیادی را به مشتریان وارد میکند . به همین منظور ما توانسته ایم با تشکیل تیم های تخصصی تعمیر جنرال الکتریک خدماتی در خور توجه به مشتریان ارائه داده و برای اطمینان از صحت تعمیرات انجام گرفته ،دستگاه تعمیر شده یک سال گارانتی می شود تا مشتریان عزیز بتوانند به راحتی در نمایندگی جنرال الکتریک یخچال خود را تعمیر کنید !
برای راحتی مشتریان عزیز و سرعت بخشیدن به کارها، نمایندگی جنرال الکتریک تهران یخچال شما را به آسانتی و در تمامی نقاط تهران آتعمیر خواهند نمود، با اولین تماس شما با نزدیکترین متخصص تعمیر یخچال جنرال الکتریک هماهنگ شده و در کوتاهترین زمان تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک شما شما به اتمام خواهد رسید .

خدمات پس از فروش جنرال الکتریک

نمایندگی جنرال الکتریک

 

مجموعه سرویس کالا به عنوان خدمات چس از فروش و همچنین نمایندگی جنرال الکتریک در تهران و حومه با دارا بودن شعبات مختلف در سراسر شهر آماده ارائه خدمات چس از فروش جنرال به صورت رسمی و با استفاده از مهندسین و تکنسین‌های کار آزموده و آموزش دیده به شما می‌باشد.

سرویس کالا به عنوان مرکز نمایندگی خدمات پس از فروش جنرال الکتریک در ایران آماده اعزام کارشناس متخصص و آموزش دیده به محل زندگی شما به منظور تعمیر لوازم خانگی شما می‌باشد، از این رو به شما توصیه می‌کنیم در صورت بروز هر گونه مشکل در لوازم خانگی جنرال خود سریعاً با خدمات پس از فروش جنرال الکتریک یعنی سرویس کالا تماس حاصل نموده و از سپردن وسایل خانگی گران‌بهای خود به افراد غیر متخصص اکیداً پرهیز نمایید.

اگر به دنبال رسمی ترین نمایندگی جنرال الکتریک می باشید، سرویس کالا به عنوان یک مرکز معتبر و مرکز خدمات پس از فروش جنرال الکتریک در خدمت شما خواهد بود تا تعمیرات لوازم جنرال الکتریک شما را به بهترین شکل انجام دهد. تاکنون تمامی مشتریانی که اقدام به تعمیر لوازم خانگیشان از جمله تعمیرات لوازم جنرال الکتریک توسط سرویس کالا نمایندگی جنرال الکتریک در منزل کرده اند از سرویس های ما بسیار راضی بوده اند، هم چنین به ازای تعویض هر قطعه با ارائه ی ضمانت نامه کتبی ۱۲ ماهه اورجینال بودن تمامی قطعات را تضمین خواهیم کرد.

با ما تجربه کار با رسمی ترین نمایندگی جنرال الکتریک را تجربه نمائید.

تاریخچه جنرال الکتریک General Electric

خدمات پس از فروش جنرال الکتریک

در سال ۱۸۹۶ شرکت جنرال الکتریک در میان ۱۲ شرکت برتر معرفی شده در میانگین صنعتی داو جونز جای گرفت و اکنون پس از ۱۱۵ سال همچنان در این فهرست جای دارد.

این شرکت در سال ۱۹۳۵ به‌عنوان یکی از ۲۰ شرکت برتر در بازار بورس لندن معرفی شد.

مخترع بزرگ آقای توماس ادیسون در سال ۱۸۷۸ میلادی شرکتی به نام لامپ های ادیسون را بنا کرد، هدف او از احداث این شرکت تولید و استفاده تجاری از یکی از اختراعات وی به نام لامپ الکتریکی بود.

اگر چه عرضه سایر محصولات اختراع شده توسط ادیسون در دستور کار تولید تجاری در این شرکت بود اما لامپ های الکتریکی از اولین تولیدات این شرکت بود.

شروع فعالیت‌های این شرکت و شکل‌گیری آن، در واقع به سال ۱۸۹۲ باز می‌گردد، که ادغام شرکت ادیسون با مشارکت توماس هاستون، شرکت جنرال الکتریک را پدید آورد و چارلز کافین به عنوان مدیرعامل شرکت تازه تاسیس یافته تا سال ۱۹۱۲ رهبری آن را برعهده گرفت

سرویس کالا به عنوان مرکز خدمات پس از فروش و نمایندگی جنرال الکتریک در ایران آماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز می باشد .

 

 

نمایندگی خدمات پس از فروش جنرال الکتریک

نمایندگی جنرال الکتریک و رسمی ترین مرکز خدمات پس از فروش جنرال الکتریک

نمایندگی خدمات پس از فروش جنرال الکتریک در تهران با نام سرویس کالا در غرب و شرق تهران افتخار دارد تمامی خدمات پس از فروش جنرال الکتریک این کارخانه را با نمایندگی مستقیم این کارخانه در ایران انجام دهد.

از آنجایی که جنرال الکتریک معتقد است یک مشتری ناراضی ۱۱ نفر مشتری دیگر را ناراضی خواهد کرد و یک مشتری راضی ۳ مشتری راضی دیگر را به همراه خواهد داشت و این کارخانه همواره به دنبال بهبود مستمر در دایره عملکردی خود بوده است در برنامه ها و خدمات پس از فروش را با موارد زیر مد نظر قرار داده است:

 • راهنمایی مشتریان برای استفاده بهینه از محصولات و خدمات پس از فروش جنرال الکتریک
 • انجام خدمات تخصصی و تعمیراتی محصولات جنرال الکتریک توسط کارشناسان آموزش دیده خود شرکت جنرال الکتریک
 • گارانتی تعمیرات از نمایندگی جنرال الکتریک به مدت ۱۲ ماه از زمان تعمیر
 • ارتقا اعتماد مشتریان به محصولات و خدمات پس از فروش جنرال الکتریک
 • مدیریت و برنامه ریزی برای بازدید های دوره ای و انجام خدمات پیشگیرانه
 • ارائه مشاوره و خدمات مورد نظر مشتریان بصورت شبانه روزی
 • تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک در محل مشتریان و با قطعات اصلی و اورجینال
 • انتقال توصیه ها و مشاوره های مدیران جنرال الکتریک به مشتریان همیشگی
 • حذف شن و گل و ذرات معلق و رسوب گیری و شستشوی محفظه‌های لباسشویی وظرف‌شویی و …
 • ارائه مشاوره رایگان بصورت ۲۴ ساعته
 • ارتقا سیستم های قبلی بر روی لوازم خانگی قدیمی تر جنرال الکتریک
 • رفع مشکل انرژی و مصرف زیاد برق محصولات این کارخانه
 • انتقال نظرات و ایده ها و انتقادات مشتریان به کارخانه اصلی
 • انجام خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش جنرال الکتریک برای محصولات واجد شرایط
 • تامین و ارسال قطعات مصرفی و تعویضی مورد نیاز مشتریان از نمایندگی خدمات پس از فروش جنرال الکتریک
 • نصب و راه اندازی کلیه محصولات و لوازم خانگی این شرکت در کوتاه ترین زمان توسط کارکنان نمایندگی جنرال الکتریک
 • آموزش طرز کار و نحوه نگهداری لوازم خانگی مربوط به این کارخانه
 • ارائه برنامه های سرویس و بازدید دوره ای محصولات جنرال الکتریک
 • تعویض قطعات مصرفی لوازم خانگی جنرال الکتریک بصورت دوره ای با قطعات و لوازم اصلی
 • ارائه خدمات نگهداری و تعمیرات توسط مجرب ترین و کار اموخته ترین کارشناسان نمایندگی جنرال الکتریک
 • تعویض و تعمیر قطعات مورد نیاز با قطعات اصلی و اورجینال از شرکت جنرال الکتریک
 • ارسال رایگان متخصصین و تعمیرکاران برای بررسی عیوب و مشاوره به مشتریان در محل

 

در صورت داشتن هرگونه سوال پیرامون خدمات پس از فروش و همچنین نمایندگی جنرال الکتریک می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

نمایندگی جنرال الکتریک

ضمانت بعد از از مدت گارانتی خدمات پس از فروش توسط نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در ایران

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک با عنوان سرویس کالا به منظور ارتقا سطح کیفی ارائه خدمات پس از فروش جنرال در ایران آماده ارائه خدمات بعد از اتمام دوره گارانتی به شما هم‌وطنان می‌باشد.

از این رو تمامی دستگاه‌های جنرال الکتریک که از زمان گارانتی آن‌ها گذشته قابلیت گارانتی شدن توسط نمایندگی تعمیرات جنرال یعنی سرویس کالا را به صورت رسمی دارند، در صورت بروز هر گونه مشکل در یخچال، ساید به ای ساید، لباسشویی و … سریعاً با ما تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به تعمیر دستگاه شما اقدام نماییم.