قطعات جاروبرقی بوش، aeg و الکترولوکس

در این مطلب می خواهیم درباره لوازم جانبی جاروبرقی بوش صحبت کنیم. مسلما برای خرید لوازم جاروبرقی بوش مثل خرید کیسه جاروبرقی بوش نیاز است دانش کمی در مورد لوازم جاروبرقی مثل خرطومی جاروبرقی بوش، کیسه جاروبرقی بوش و دیگر بخش های آن داشته باشید.

قطعات جاروبرقی
قطعات جاروبرقی

تعمیر قطعات جاروبرقی بوش

مثل همیشه به شما عزیزان توصیه می کنیم که تعمیر لوازم منزل و خرید قطعات جاروبرقی بوش مثل کفی جاروبرقی بوش، فیلتر جاروبرقی بوش، کیسه جاروبرقی بوش، خرطومی جاروبرقی بوش خود را به دست تعمیرگاه ها و تعمیرکاران بی تجربه و نامعتبر نسپارید، زیرا ممکن است دستگاه شما را خراب تر کرده و بعد از تعمیر لوازم قطعات جاروبرقی بوش نیز ضمانتی برای ماندگاری به شما ندهند.

در صورت تمایل ویدیو تعمیر قطعات جاروبرقی بوش پیرامون تعمیر پاکت جاروبرقی بوش و تعویض پاکت جاروبرقی بوش را نیز مطالعه نمائید.

پس چه بهتر که تعمیرات خود را به نمایندگی های مجاز و معتبر در تهران سپرده تا از ضمانت ۱۲ ماهه تعمیر قطعات  جاروبرقی خود بهره مند شوید.
همچنین می توانید برای ارتباط با متخصصان نمایندگی با شماره های زیر تماس حاصل فرموده و سوالات خود را با آنها درمیان بگذارید:

برای دریافت سریعترین خدمات می توانید با شماره های دفتر تهران سرویس کالا تماس حاصل فرمائید:

خرید لوازم جاروبرقی بوش

قطعات جاروبرقی
قطعات جاروبرقی

 

قطعات جاروبرقی مثل پاکت جاروبرقی بوش، خرطومی جاروبروقی بوش، فیلتر جاروبرقی بوش، کفی جاروبرقی بوش، کیسه جاروبرقی بوش و لوازم جاروبرقی بوش را می توانید از هر مغازه ای تهیه نمائید که حتی ممکن است لوگو شرکت های معتبری هم بر روی آن ها باشد، پس پیشنهاد می کنیم در ابتدا به هولوگرام معتبر بر روی قطعات جاروبرقی بوش خریداری شده توجه کرده و بعد از آن بهتر است با یک نرم افزار موبایل بارکد خوان، بارکد آن را بررسی کرده تا از چینی نبودن لوازم جاروبرقی و یدکی جاروبرقی آنها اطمینان حاصل نمائید.

لوازم جاروبرقی بوش

لوازم جاروبرقی بوش
لوازم جاروبرقی بوش

هنگام خرید لوازم جاروبرقی بوش اگر بخواهیم خرید خوبی داشته باشید بهتر است به چند نکته توجه بفرمائید:

  1. توجه به سالم و اصل بودن قطعات جاروبرقی بوش مخصوصا هنگام خرید خرطومی جاروبرقی بوش
  2. توجه به داشتن هولوگرام کیسه جاروبرقی بوش که معمولا هنگام خرید کیسه جاروبرقی بوش این نکته بیشتر فراموش می شود و به همین علت مدل های تقلبی فراوانی از کیسه جاروبرقی بوش در سطح شهر وجود دارند.
  3. توجه به داشتن بارکد آلمان که در هنگام خرید قطعات جاروبرقی بوش آلمان ثبت شده و باید بین ۴۰۰-۴۴۰ باشد.

خرید کیسه جاروبرقی بوش

هنگام خرید لوازم جاروبرقی بوش از جمله کیسه جاروبرقی بوش باید به مدل جاروبرقی بوش خود توجه فرمایید تا بهترین کیسه مناسب آن را تهیه فرماییدحتماً باید چند وقت به چند وقت کیسه جاروبرقی بوش خود را تعویض نمایید تا در اولاً در نظافت آن و دوما در طول عمر جاروبرقی بوش و موتور آن صرفه جویی شود. هنگام خرید لوازم جاروبرقی بوش و کیسه جاروبرقی بوش توجه فرمایید که چند مدل از آن هم اکنون در بازار موجود است که عبارت‌اند از: VSQ5VSQ4، VS07، VSZ6، VSM5، VSZ5، BGL45، BSGL5  و BSGL7.

کیسه جاروبرقی بوش
کیسه جاروبرقی بوش

لوازم جاروبرقی بوش
لوازم جاروبرقی بوش

کیسه جاروبرقی بوش
کیسه جاروبرقی بوش

 

 

 

 

خرید خرطومی جاروبرقی بوش

جهت خرید خرطومی جاروبرقی بوش باید توجه داشت که اگر یک مدل مناسب از خرطومی جاروبرقی بوش را خرید نمائید تا مدت زیادی برای شما کار خواهد کرد. بسیار انعطاف پذیر بوده و نسبت به شرایط هوائی مقاوم است.

در صورت تمایل می توانید نکات پیرامون خرید پاکت جاروبرقی بوش و تعویض پاکت جاروبرقی بوش را نیز مطالعه نمائید.

اگر درصدد خرید خرطومی جاروبرقی صنعتی بوش هستید نیز باید درنظر داشته باشید که نسبت به مدل جاروبرقی خود مدل مناسبی را انتخاب بفرمائید. اگر در این زمینه نیاز به مشاوره داشتید می توانید با مشاوران ما در مرکز خرید لوازم جاروبرقی بوش تماس حاصل فرمائید.

خرید خرطومی جاروبرقی بوش
خرید خرطومی جاروبرقی بوش

خرید خرطومی جاروبرقی بوش
خرید خرطومی جاروبرقی بوش

 

 

 

 

 

فیلتر جاروبرقی بوش

فیلتر جاروبرقی بوش
فیلتر جاروبرقی بوش

کیسه جاروبرقی بوش
کیسه جاروبرقی بوش

اگر فیلتر جاروبرقی بوش شما از نوع هپا باشد، خیالتان را راحت می کنیم که از بهترین نوع موجود در بازار را دارید. این فیلتر به راحتی قابل شست و شو بوده و عمر بالائی هم دارد. این دو نوع فیلتری که دو تصویر مشاهده میفرمائید در دو سایز صنعتی و خانگی از فیلتر جاروبرقی بوش می باشند.

در صورت نیاز به فیلتر جاروبرقی بوش می توانید با مشاوران ما در مرکز فروش قطعات جاروبرقی تماس حاصل فرمائید و از مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید.

خرید قطعات جاروبرقی بوش

خرید قطعات جاروبرقی بوش
خرید قطعات جاروبرقی بوش

در آخر خرید قطعات جاروبرقی بوش و لوازم جاروبرقی بوش نیاز به مشورت زیادی ندارد زیرا لوازم جاروبرقی بوش دارای کیفیت بالائی هستند به شرطی که قطعات اصل آن خریداری شوند. به هولوگرام آنها توجه فرموده و بارکد آنهارا نیز بخوانید. اگر نیاز به مشورت داشتید هم میتوانید با مشاوران ما در مرکز خرید قطعات جاروبرقی بوش تماس حاصل فرمائید.

 

 

 

 

 

 

خرید پاکت جاروبرقی بوش

پاکت جاروبرقی بوش نوع P با همکاری شرکت زیمنس تهیه می‌شود و قابلیت نصب روی سری BSG8 جاروبرقی های بوش را داراست.

توصیه اکید می‌شود که حتما از پاکت جاروبرقی بوش اصلی برای جاروبرقی‌ خود استفاده نمایید تا در کارکرد صحیح دستگاه خللی وارد نشود.

استفاده از پاکت جاروبرقی بوش غیر اصلی علاوه بر اینکه راندمان دستگاه را پایین می‌آورد، ممکن است صدماتی جبران ناپذیر به دستگاه بزند.

BBZ41FP شامل ۴ کیسه نوع P به همراه یک میکرو فیلتر است.

 

جهت خرید پاکت جاروبرقی بوش باید توجه داشت که اگر یک مدل مناسب از پاکت جاروبرقی بوش را خرید نمائید تا مدت زیادی برای شما کار خواهد کرد. بسیار انعطاف پذیر بوده و نسبت به شرایط هوائی مقاوم است.

در صورت تمایل می توانید راهنمای تمیز کردن جاروبرقی را پیرامون خرید پاکت جاروبرقی بوش و تعویض پاکت جاروبرقی بوش را نیز مطالعه نمائید.

اگر درصدد خرید پاکت جارو برقی بوش هستید نیز باید درنظر داشته باشید که نسبت به مدل جاروبرقی خود مدل مناسبی را انتخاب بفرمائید.

اگر در این زمینه نیاز به مشاوره داشتید می توانید با مشاوران ما در مرکز خرید لوازم جاروبرقی بوش تماس حاصل فرمائید:

0